D Vitamin Haberleri

Önemini bir bilseniz bu yanlışı bir daha asla yapmazsınız

Saç, göz ve cilt söz konusu olduğunda hepimiz çok dikkat ederiz. Cilt sağlığı için gerekli olan tüm vitaminleri muhtemelen eksiksiz bilinir. Ancak cinsel organda meydana gelen sorunların çoğu da birçok sağlık problemi gibi vitamin eksikliğinden kaynaklanabilir. Kötü hijyen ve vitamin eksikliği bir araya geldiği zaman sağlık sorunu kaçınılmaz olur. Vajinal sağlık için gerekli vitaminler şu şekilde.

Haber 08-11-22 18:03

Cinsel isteği azaltır, orgazmı zorlaştırır, cinsel sorunları tetikler... Seks hayatınızı fark etmeden mahvediyorsunuz! Hem de çok basit bir nedenden ötürü

Milyonlarca insan için cinsel hayatları her şeyde daha önemli gibidir. Cinsellik ve cinsel hayatla ilgili konuşmak bir tabu gibi göründüğü için en basit sorunlar bile zaman içerisinde büyüyerek içinden çıkılmaz hale gelir. Örneğin son araştırmalar, önlenebilir çok basit bir nedenden ötürü cinsel hayatın çıkmaza sürüklendiğini öne sürdü. Kadın, erkek fark etmeden etkili olan bu olumsuz durumu basit bir kan testiyle çözebilirsiniz.

Haber 21-09-22 20:36

Canan Karatay hem sebebini hem şifasını açıkladı: Tüm ağrıların çaresi...

Prof. Dr. Canan Karatay, şimdiye kadar yaptığı dikkat çeken açıklamalarla gündemde kalmayı başarıyor. Obezite karşıtlığı ile bilinen Canan Karatay, ezber bozan bilgiler ile dikkat çekiyor. Canan Karatay, “o bilgiler tarihe karıştı” diye herkesi uyardı. Ağrıların hem sebebini hem çaresini açıklayan Canan Karatay, baş ağrısı, eklem ağrısı, diz ve bel ağrısının şifasını açıkladı. Canan Karatay, “Bunu yaparsanız tüm ağrılarınız geçecek” dedi.

Haber 17-08-22 14:59

D Vitamin

D Vitamin Hakkındaki Haberler Mynet'te. D Vitamin Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.