Fiş Haberleri

Virman fişi nedir? Virman fişi ne için kullanılır, ne işe yarar?

Farklı kodlar ve bilgiler ile oluşturulan virman fişinin ne için kullanıldığı ve hangi özellikleri taşıdığı pek çok kişi tarafından araştırılır. Temelde virman fişi, kişinin aynı bankadaki hesapları arasında gerçekleştirdiği para transferi için oluşturulan bir fiştir. Dolayısıyla virman fişi, virman işlemi olarak adlandırılan kişisel hesaplar arası para transferi için oluşturulur. Peki, virman fişi ne için kullanılır?

Finans 06-01-23 09:34

Yüksek elektrik faturalarına dur diyebilirsiniz! Bu yöntem kimsenin aklına gelmiyor: Yüklü elektrik faturalarını ortadan kaldırın!

Yüksek elektrik faturaları hayat pahalılığı nedeniyle vatandaşı zorlayabiliyor. Bilhassa kış aylarında doğalgaz ve elektrik faturasını düşürmek için yapılacak yöntemler vatandaşlar tarafından arama motorlarında sorgulanıyor. Ev ekonomisine katkı sağlamak ve elektrik faturasını düşürmek için bazı basit yöntemleri uygulayarak etkili sonuçlar elde edilebiliyor. İşte yüklü elektrik faturalarını ortadan kaldırmak için birkaç ufak püf noktası...

Kadin 03-11-22 14:01

Sakın önemsiz görmeyin! Sıklıkla fişte unutulan cihaz yüzünden tüm varlıklarını kaybettiler

Fişte bırakılan birçok cihaz bulunuyor. Bazı ev aletlerinin fişinin çekilmemesi gerekse de günlük kullandığımız ufak aletleri fişten çıkarmamız gerekiyor. Kuzey İrlanda'da yaşayan bir aile fişte unuttukları zararsız sanılan ev aleti nedeniyle her şeyini kaybetti.

Kadin 26-10-22 15:03

Prizde fiş bırakmayın! Ay sonu faturaya yansıyan rakama inanamayacaksınız

Fişe takılı olan cihazlar kapalıyken de elektrik harcıyor. Bunların başında uydu alıcıları, televizyon, bilgisayar, ketıl, çay ve kahve makinası, çamaşır ve bulaşık makinası, klima ve sinema ses sistemleri geliyor. Ayrıca cep telefonu şarj aletleri de fişe takılı olduğu anlarda elektrik tüketiyor. Tüketim masrafı ise duyanları şaşırtacak türden...

Finans 14-10-22 12:03

Fiş

Fiş Hakkındaki Haberler Mynet'te. Fiş Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.