Gaz Çıkarma Haberleri

Yaşadığını iddia ettiği sağlık sorunu sosyal medyada viral oldu! “Gaz çıkardıktan sonra rahmim düştü”

TikTok’ta ‘FresnoNightcawler’ kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir genç bir kadın başına gelen ilginç bir tıbbi olayı anlatarak sosyal medyada gündem yaratmayı başardı. 18 yaşındaki genç kız gece yarısında gaz çıkarttığı sırada rahminin düştüğünü iddia etti. Genç kadın ertesi gün hastaneye gidene kadar rahminin eski formuna ulaştığını ve yaşadığı olayı internetten araştırarak büyük bir korku yaşadığını dile getirdi.

Trend 15-04-2023 09:56

Seks sırasında yaşanan tuhaf durumların nedenleri! Aslında oldukça normaller

Cinsel ilişkiler hakkında konuşulmaması yaşadığınız şeyleri tuhaf karşılamanıza neden olabilir. Seks esnasında yaşanılan bazı durumlar garip görülüyor. Bu durumlar ilişkilerin bozulmasına neden olabiliyor. Ancak bu tarz gariplikler oldukça normal. Her çift bu durumlardan en az birkaçını yaşıyor. İşte garip durumların nedenleri...

Haber 29-10-2022 10:07

Herkesten çok farklı! Nadir hastalığı nedeniyle alışılmışın dışındaki bir noktadan tuvaletini yapıp gazını çıkartıyor

Amerika Birleşik Devletleri’nin Ohio kentinde yaşayan Tierney Dumont isimli bir kadın nadir görülen bir sağlık sorunu nedeniyle tuvaletini ve gazını anüsün birkaç santimetre ötesinde bulunan başka bir gizemli tünelden yapıyor. Nadir görülen raktal fistül sağlık sorunuyla ilgili ameliyatta dahil olmak üzere 20’den fazla farklı tedavi uygulandığını dile getiren Dumont sosyal medyadan yaptığı paylaşımla gündem oldu.

Trend 06-10-2022 14:56

Bağırsakları bozuyor: Yediğiniz an pişman olursunuz

Herkes gaz çıkarır. Sindirim sisteminin rutin bir eylemi olan gaz çıkarmak her ne kadar sosyal hayatta utanılacak bir şey olsa da sağlıklı olduğunuzun belirtilerinden biridir. Gaz çıkaramamak sağlığınızda bazı sorunlar olduğunun işareti olabilir. Çıkardığınız gazın kokusu bile sağlığınız hakkında ipuçları verebilir. Bu yüzden geldiği zaman tutmamak en iyisi. Şişkinliği önleyip daha az gaz çıkarmak için alabileceğiniz önlemler var.

Haber 13-08-2022 08:26

Gaz Çıkarma

Gaz Çıkarma Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Gaz Çıkarma Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Utanmayın, herkes yapıyor! Kurtulmak için yapmanız gereken çok basit

Gaz çıkarmak oldukça rahatsız edici durumlara sebep olabiliyor. Gelen gazı tutmak ciddi sonuçlara, ağrılara sebep olabiliyor. Toplum içerisinde gaz çıkarmak uygun görülmüyor. Gaz çıkarmanın neden olduğunu merak ediyor ve bu durumu önlemek istiyorsanız bu haberi mutlaka okumanız gerekiyor.

Haber 27-06-2022 14:20

Kokusu günden güne daha da dayanılmaz oluyorsa dikkat! Gaz çıkardıktan sonra...

Gaz çıkarma, insan vücudunun rutin bir eylemidir. Halk arasında osuruk olarak bilinen gaz çıkarma hem sesi hem de kokusuyla sinir bozucu olabilir. Ancak kokusunda olağandışı değişiklikler yaşanmaya başladıysa sindirim sisteminizde ciddi bir sorun olabilir. Çıkan gaz kokusunu koklamak her ne kadar dayanılmaz olsa da sağlığınız için arada bir koklayarak kendinizi kontrol edebilirsiniz.

Haber 07-06-2022 11:50

Son dakika: Beşiktaş'ın eski futbolcusu Marcelo için olay yaratan iddia! Gaz çıkardığı için gönderildi!

Son dakika haberleri: Beşiktaş forması giydiği dönemde 2 kez şampiyon olan ve Fransa Ligue 1 devi Olympique Lyon'a transfer olan Marcelo Guedes, burada kaptanlığa kadar yükselmişti. Bu sezon kadro dışı bırakılan ve devre arasında Bordeaux'ya imza atan oyuncu için ortaya atılan iddia duyanları şaşırttı. Marcelo'nun soyunma odasında sürekli gaz çıkardığı ve bununla eğlendiği öne sürüldü.

Spor 10-05-2022 12:14

Erkek arkadaşının yanında gaz çıkarmamak için 2 yıl boyunca tuttu! Sonunda hastanelik oldu

İrlanda’da yaşayan bir TikTok kullanıcısı, iki yıl boyunca erkek arkadaşının yanında gaz çıkarmayı reddettiği için hastanelik oldu. 19 yaşındaki genç kız, durumun apandisitinin patlamasına neden olduğunu iddia ettiği gönderisiyle bir anda popüler olmayı başardı. Cara Clarke isimli genç kız sosyal medya paylaşımına, “Gazımı tutuyordum ama bu yüzden hastanede olacağımı hiç düşünmedim” notunu ekledi.

Trend 05-04-2022 11:12

Tutması ayrı bırakması ayrı dert! Gaz sancısına iyi gelen doğal çözümler

Gaz çıkarmak toplum içinde ayıplanan bir şey olsa da tutmak ise bambaşka sorunlara neden oluyor. Hızlı yemek yemek, bağırsak hastalıkları, hava yutmak gibi durumlardan ötürü gaz sancısı çekebilirsiniz. Birçok nedenden ötürü çekebileceğiniz gaz sancısına karşı doğal çözümleri kullanabilirsiniz. İşte evde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz gaz sancısına iyi gelen çay tarifleri.

Haber 24-03-2022 11:54

Bazen tutmamalısınız! Gaz çıkarmazsanız başınıza gelebilecekler

Sağlıklı bir sindirim sisteminin olmazsa olmazı gaz çıkarma eylemi hem çıkardığı ses hem de kokusu yüzünden toplum içinde utanç duyulacak bir durum gibi algılanıyor. Aslında tamamen doğal ve zaman zaman istem dışı ortaya çıkan gazın tutulmaması hatta geldiği gibi bırakılması en sağlıklı olanı. Ama bir toplantı, uçak yolculuğu veya hoşlandığınız kişiyle ilk randevunuzdaysanız...

Haber 23-03-2022 14:11

Osuruklar neden kötü kokar? Ne kadar uğraşsanız da önleyemiyor musunuz? Bir de bunu deneyin

Gaz çıkarmak, özellikle sosyal alanlarda kişinin en büyük kabuslarından biridir. Tutması ayrı dert bırakması ayrı dert! Sesi sizi ele vermese bile kokusu mutlaka ele verecektir. Kaçışı olmayan bir durum olan gaz çıkarma dışardan bakıldığında sorunlu bir durum gibi görünse de gazı tutmak sindirim sistemi için tam bir felaket olacaktır. Osuruk sesini durumuna göre önlemek çok zor olsa da kokusunu kontrol altına alabilirsiniz.

Haber 09-03-2022 08:17

Hayatınızı baştan aşağıya etkiliyor! Önleminizi almazsanız...

Türkiye’de her 4 kişiden 1’inde görülen şiddetli gaz ve karında şişkinlik şikâyeti, kişilerin yaşam kalitesini doğrudan etkiliyor. Mide ve bağırsakta az miktarda oluşan gaz normal olurken, uzun süren mide ve karındaki şişkinlik ise ciddi sağlık problemlerini beraberinde getiriyor.

Haber 03-03-2022 14:39

Uzmanı açıkladı: Kötü kokulu gaz çıkarmadan sonra kör kalabilirsiniz!

Sindirim sisteminin rutin bir eylemi olan gaz çıkarma sizi kör bırakabilir. ABD’li plastik cerrah Anthony Youn, TikTok hesabından kendisine gelen bir soruyla ilgili video yayınlandı. Takipçisinin iddiasına göre; eşinin kötü kokulu gaz çıkarması sonrasında yaklaşık 3 dakika kadar geçici körlük yaşadı. Anthony Youn, bunun çok nadir de olsa yaşanma ihtimali olduğunu açıklayarak anlattı.

Haber 20-01-2022 10:41

Gaz çıkartarak onları kavanozlarda saklıyor! Yabancılara satarak haftada 70 bin dolar kazandı

Stephanie Matto, bir televizyon şovunda boy gösterdikten sonra sosyal medyada popüler oldu. Kısa sürede geniş bir takipçisi kitlesine ulaşan Matto, kendisini için oldukça ilginç ve bir o kadar da kârlı bir iş buldu. Gaz kaçırarak para kazanan Matto, bunları kavanozlara koydu ve yabancılara satmaya başladı. Matto, gaz kaçırma işi sayesinde haftalık 70 bin dolar (yaklaşık 993 bin TL) kazanıyor.

Trend 14-12-2021 10:38

Yıllardır yaptığı mesleği bırakan Lush Botanist, gaz çıkarttığı videolarını satarak binlerce dolar kazanıyor

Dünyanın pek çok bölgesinde birbirinden enteresan mesleklere denk gelmişsinizdir. Ancak Lush Botanist’in mesleği bu garipliklerinde ötesine geçti. Yıllardır düzenli bir işi olduğunu söyleyen Botanist, radikal bir karar alarak mesleğini değiştirdi. Gaz çıkarttığı videolarını satan Botanist, ayda 25 bin dolar kazanıyor.

Trend 27-08-2021 16:00

Habertürk'ü karıştıran ses! Yeni bir gaz çıkarma vakası mı?

Habertürk canlı yayında Prof. Dr. Ahat Andican konuşurken duyulan ses sosyal medyada olay oldu. Pek çok kullanıcı duyulan sesi "ikinci gaz çıkarma vakası" olarak yorumladı.

Haber 27-08-2021 09:19

Mide bulandırıyor, üstüne para veriyorlar! Gaz çıkardığı videoları satarak ayda 4 bin dolar kazanıyor

Eski bir seyahat acentesi çalışanı olan olan 48 yaşındaki Emma Martin, 1999 yılından beri "gaz kaçırma" işinden para kazanıyor. Emma'nın videoları için binlerce kişi para veriyor ve İngiliz kadın bundan ayda 4 bin dolar kazanıyor.

Haber 30-03-2021 10:39

Ünlü sunucu Wendy Williams şovu sırasında hem gaz çıkardı hem de geğirdi!

Canlı yayın kazası! Amerika'nın ünlü sunucusu Wendy Williams, yayın esnasında Kim Kardashian'la ilgili bir haber sunarken hem gaz çıkardı hem de geğirdi.

Magazin 17-03-2021 16:48