Gizli Çekim Haberleri

Büyükelçilikte skandal! Kadınlar tuvaletinde gizli kamera bulundu, bir kişi tutuklandı

Tayland’daki Avustralya Büyükelçiliği'nde büyük bir şok yaşandı. Büyükelçiliğin kadınlar tuvaletinde gizli kameralar bulundu. Kameraların kimleri kayıt altına aldığı bilinmezken, eski bir büyükelçilik çalışanın tutuklandığı öğrenildi.

Haber

Kadınların soyunduğu kabine gizli kamera koydu! Mahkeme karar verdi

Yalova'da, sahibi olduğu fotoğraf stüdyosuna yerleştirdiği gizli kamerayla kadın personel ile müşterilerini soyunurken görüntülediği suçlamasıyla tutuksuz yargılanan İsmail Kayaaslan (43), indirim uygulanmadan 6 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Haber

Marketteki kadının gizlice fotoğrafını çeken şüpheliye gözaltı

İzmir'in Buca ilçesindeki markette alışveriş yapan S.A. adlı kadının gizlice fotoğraflarını çeken H.K. (29), polisin çalışmasıyla yakalanarak gözaltına alındı. H.K.'nin ifadesinde "bir anlık hevese kapılıp" fotoğraf çektiğini ardından fotoğrafları sildiğini söylediği öğrenildi. Adliyeye sevk edilen zanlı, çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Haber

İğrenç olay! Alışveriş yapan kadının gizlice fotoğraflarını çeken kişi kamerada

İzmir'in Buca ilçesinde bir alışveriş merkezinde alışveriş yapan kadının gizlice fotoğraflarını çeken tacizci, güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. Taciz mağduru kadının, gizlice fotoğrafını çeken kişiden şikayetçi olması üzerine polis ekipleri şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Haber

Sınıfta yaşanan öğretmen şiddeti kamerada

Kazakistan'da bulunan bir meslek eğitim okulunda gizlice çekilen görüntüler sınıfta öğretmen şiddetinin ortaya çıkmasını sağladı. Öğrenci derse geç geldiği için öğretmeni tarafından fiziki şiddet uygulandığı öne sürülen öğrencinin bu görüntüleri sosyal medyada paylaşılınca soruşturma açıldı.

Trend

Doktor skandalında flaş gelişme! Serbest bırakıldı

İzmir'de, kadın hastalarının mahrem görüntülerini çekerek bir internet sitesi aracılığıyla yaydığı iddiasıyla gözaltına alınan doktor, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Haber

GÜNCELLEME 2 - Doktorun kadın hastalarının görüntülerini gizlice çektiği iddiası

DEÜ Hastanesinde görevli bir doktor, gizlice çektiği kadın hastalarının mahrem görüntülerini internet sitesi aracılığıyla yaydığı iddiasıyla gözaltına alındı - Açığa alınan doktor, çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla salıverildi ADLİ SÜREÇ EKLENDİ

Yurthaber

GÜNCELLEME 2 - Doktorun kadın hastalarının görüntülerini gizlice çektiği iddiası

DEÜ Hastanesinde görevli bir doktor, gizlice çektiği kadın hastalarının mahrem görüntülerini internet sitesi aracılığıyla yaydığı iddiasıyla gözaltına alındı - Açığa alınan doktor, çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla salıverildi ADLİ SÜREÇ EKLENDİ

Haber

GÜNCELLEME - Doktorun kadın hastalarının görüntülerini gizlice çektiği iddiası

DEÜ Hastanesinde görevli bir doktor, gizlice çektiği kadın hastalarının mahrem görüntülerini internet sitesi aracılığıyla yaydığı iddiasıyla gözaltına alındı - Açığa alınan doktor, adliyeye sevk edildi DEÜ TIP FAKÜLTESİ DEKANLIĞININ AÇIKLAMASI EKLENDİ

Haber

Doktorun kadın hastalarının görüntülerini gizlice çektiği iddiası

DEÜ Hastanesinde görevli bir doktor, gizlice çektiği kadın hastalarının mahrem görüntülerini internet sitesi aracılığıyla yaydığı iddiasıyla gözaltına alındı - Açığa alınan doktor, adliyeye sevk edildi

Haber

Etrafta kimse yokken köpekler kendi arasında böyle oynadı

Gizlice kendi aralarında oynadığı oyun kaydedilen köpeklerin görüntüsü sosyal medyada ilgi gördü. Birbirleriyle eğlenen köpeklerin küçük bir gölete yüksekten atlama oyunu kahkahaya boğdu.

Trend

Ambulans sürücüsüne gizli fotoğraf çekiminden gözaltı

Zonguldak'ın Devrek ilçesinde, 112 Acil ambulans sürücüsü S.S. (49), hastalara müdahale eden acil tıp teknisyeni iki kadının fotoğraflarını gizlice çektiği iddiasıyla gözaltına alındı.

Haber

Diyaliz merkezinde iğrenç olay! Soyunma odasına gizlediği telefonla...

Edirne'de diyaliz merkezinde, soyunma odasına koli içerisinde gizlediği telefonla kadın çalışan ve hastaların görüntüsü çektiği iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.

Haber

Özel hastanedeki kız öğrencilere tuzak!

Aydın'ın Nazilli ilçesinde, bir özel hastanede, stajyer kız öğrencilerin soyunma odasına yerleştirilen cep telefonu ile gizlice görüntü çekilmesi olayı ile ilgili, hastaneye hizmet veren taşeron firmada temizlik görevlisi olarak çalışan 2 kişi gözaltına alındı. Gizli çekim ile bir ilgisinin olmadığını söyleyen F.U. serbest bırakılırken, İ.A. ise adliyeye sevk edildi.

Haber

‘Türk ifşa siteleri’ne karşı kampanya: ‘Bu rezaleti durdurun!’

Kadınların sokakta, mağazalarda, tuvaletlerde vb. gizlice çekilmiş video ve görüntülerinin yayınlandığı ‘Türk ifşa siteleri’ ile ilgili tepkiler büyüyor. Özellikle sosyal medyada tuzağa düşürülerek elde edilen küçük yaştaki kız çocuklarının görüntülerinin de yoğun olduğu bu sitelere kredi kartı ile üye yapılıyor. Bazılarının üye sayısı 200 binleri buluyor.

Haber

İzmir'de öğretmenden iğrenç hareket

Liseli öğrencilerin ayakkabı üzerine koyduğu kamera ile etek altı görüntülerini çeken öğretmen suçüstü yakalandı...

Haber

Plajda cep telefonuyla gizli fotoğraf çektiği iddiası

Zonguldak Belediyesince işletilen Kapuz Plajı'ndaki kadınların cep telefonuyla fotoğraflarını çektiği iddiasıyla 1 kişi gözaltına alındı.

Haber

Kabinde gizli çekime mahkumiyet

Yargıtay 12. Ceza Dairesi, soyunma kabininde mayo deneyen kişinin cep telefonuyla görüntüsünü çeken sanığa mahkumiyet veren yerel mahkeme kararını onadı.

Haber

Gizli çekimler bize posta yoluyla geldi

Odatv, Ankara’da üç bakanın ve bir AKP yöneticisinin bir yemekteki gizli çekimlerinin kendilerine aylar önce CD’ler halinde posta yoluyla geldiğini açıkladı.

Haber

Üç bakana gizli çekim

Odatv'de bulunduğu belirtilen kayıtlar arasında '27 Nisan bildirisi' sonrası Coşkun, Çiçek ve Aksu ile Çetinkaya'ya ait gizli çekim de var.

Haber