SPOR

Maç esnasında tutuklandı!

Brezilya alt liginde ilginç bir olay yaşandı. Maç devam ederken, 67 yaşındaki bir kadını kaçırma suçuna karışan Lima isimli oyuncu tutuklandı. Oyuncunun, aralarında 67 yaşındaki bir kadının da olduğu 4 farklı adam kaçırma olayına karıştığı ortaya çıktı. Lima ve arkadaşlarının olayın mağduru kadının kredi kartını zorla aldıkları ve 1.400 Dolar'lık alışveriş yaptıkları kaydedildi.

Brezilya Gaucho Ligi'nde Sapucaiense ile Farroupilha arasında oynanan maç sırasında ilginç bir an yaşandı. Polis, Arthur Mesquita Dias Stadında oynanan maçta yedek kulübesindeki 21 yaşındaki Lima isimli futbolcuyu tutukladı.

Tutuklanma nedeni daha sonra belli oldu. Oyuncunun, aralarında 67 yaşındaki bir kadının da olduğu 4 farklı adam kaçırma olayına karıştığı ortaya çıktı. Lima ve arkadaşlarının olayın mağduru kadının kredi kartını zorla aldıkları ve 1.400 Dolar'lık alışveriş yaptıkları kaydedildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
orada adalet var
bizde tutuklanmalar sabah 4-5 arası yapılır
ATATÜRK boşuna dememiş ben sporcu'nun zeki çevik ve AHLAKLISINI severim.
Görürüz yasadıkca niceleri
Bende Fatih Terimden sikayetciyim Türk Halkının parasını gasp etti Avrupa sampiyonasında hiç bi başarı elde etmeden bizi rezil eden Avrupa sampiyonu olan takımdan bile kendine pirim alan kişidir o paralar yüce Türk halkının parasıdır
brezilyada bile adalet var....
turkıyeye gel burda hersey serbest hemen kanın yasa cıkar tertemız olurdun.sonra cıkar hesap sorardın.nede olsa hırsızda ar damarı yok.
Diğer Haberler