Hakan Ural kimdir?

Hakan Ural kimdir?

Hakan Ural, 1967 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Müzisyen Selçuk Ural’ın oğlu olan Hakan Ural, babası tarafından 17 yaşında kabul gördü ve babasının velayetine geçti. İlk evliliğini Sibel Can ile yapan Ural, 16 yaşında mankenlik yapmaya başladı ve sonrasında ise film teklifleri aldı. Film kariyerinde Banu Alkan, Serpil Çakmaklı, Harika Avcı ve Oya Aydoğan gibi ünlü isimlerle başrol oynamıştır. Çocukluk yıllarında fakirlik çeken Ural, Sibel Can ile evliliğinde emlakçılık işiyle uğraştı. Uzun süre dizi ve filmlerde rol aldıktan sonra sunuculuk yapmaya başladı. Kariyerinde pek çok filmde rol alan Ural, Aramızda Kalmasın, Gel Konuşalım, Survivor Panaroma ve Neler Oluyor Hayatta programlarında sunuculuk yapmıştır. 2005 yılında Ezgi Can ile dünya evine girmiştir. Ural’ın Engincan, Melisa ve Gisella adında çocukları var. Mart 2021'de Montrö Sözleşmesi ile ilgili olarak televizyon programında yaptığı yorumlar dikkat çekmiş sosyal medyada çok fazla yorum ve tepki almıştır.

Hakan Ural Haberleri

Neler Oluyor Hayatta yeni sunucusu İnci Bakraç kimdir? İnci Bakraç, Nur Tuğba Namlı'nın yerine mi geldi?

Neler Oluyor Hayatta yeni sunucusu İnci Bakraç merak konusu oldu. Nur Tuğba Namlı programda yer almadı. Bakraç, programı Hakan Ural ile birlikte sundu. Peki Neler Oluyor Hayatta yeni sunucusu İnci Bakraç kimdir? İnci Bakraç, Nur Tuğba Namlı'nın yerine mi geldi? İşte Neler Oluyor Hayatta programının yeni sunucusu ile ilgili merak edilenler...

Magazin 27-06-2022 14:40

Nur Tuğba Namlı neden yok? Neler Oluyor Hayatta sunucusu Nur Tuğba Namlı hamile mi?

Nur Tuğba Namlı neden yok? Kanal D'de Hakan Ural ile birlikte sunduğu magazin programıyla bilinen ünlü ismin hamile olduğu basına yansımıştı. Birçok kişi söz konusu haberler sonrası arama motorlarında konuya ilişkin araştırma yapmaya başladı. Peki Nur Tuğba Namlı neden yok? Neler Oluyor Hayatta sunucusu Nur Tuğba Namlı hamile mi? İşte Neler Oluyor Hayatta magazin programının sevilen sunucusu ile ilgili merak edilenler...

Magazin 27-06-2022 12:00

Nur Tuğba Namlı hamile mi? Neler Oluyor Hayatta sunucusu Nur Tuğba kimdir, kaç aylık hamile?

Nur Tuğba Namlı hamile mi? Kanal D'de Hakan Ural ile birlikte sunduğu magazin programıyla bilinen ünlü ismin hamile olduğu öne sürüldü. Birçok kişi söz konusu iddialar sonrası arama motorlarında konuya ilişkin araştırma yapmaya başladı. Peki Neler Oluyor Hayatta sunucusu Nur Tuğba kimdir, kaç aylık hamile? İşte Neler Oluyor Hayatta magazin programının sevilen sunucusu ile ilgili merak edilenler...

Magazin 21-06-2022 12:16

Hakan Ural'ı büyüten Hikmet Uzun kimdir? Hakan Ural babası Selçuk Ural yerine neden manevi babası Hikmet Uzun'un Babalar Günü'nü kutladı?

Hakan Ural'ı büyüten Hikmet Uzun, 'Neler Oluyor Hayatta?' programının ünlü yorumcusunun sosyal medya hesabında yaptığı 'Babalar Günü' paylaşımı sonrası merak konusu oldu. Hakan Ural babası Selçuk Ural'ın Babalar Günü'nü kutlamak yerine kendisini büyüten manevi babası Hikmet Uzun'u andı. Peki Hakan Ural'ı büyüten Hikmet Uzun kimdir? Neden Selçuk Ural'ın Babalar Günü'nü kutlamadı. İşte detaylar...

Magazin 20-06-2022 09:56

Hakan Ural'dan Acun Ilıcalı'ya diksiyon dersi! "Konuş de konuşamaz..."

Hakan Ural, eski patronu 25 yıllık televizyoncu Acun Ilıcalı’ya canlı yayında diksiyon dersi verdi. Ural,"Acun'a de ki, 'açıkçası' demeden konuş de , konuşamaz, kalır!" sözleriyle sosyal medyada gündeme geldi.

Magazin 18-06-2022 05:09

Hakan Ural eleştirilere cevap verdi: Ölümü göze aldım, beni yıldırma ihtimaliniz sıfır

Kanal D'de program yapan Hakan Ural, son dönemde kendisine yönelik yapılan eleştirilere canlı yayında cevap verdi. Hakan Ural, “Demediğim bir şey için bile özür diledim. Öyle bir algı yaratıyorlar ki ‘Hakan askerlik yapmadı’ diyorlar. Beni yıldırma ihtimaliniz sıfır. Linci özürle durdurdum. Ölümü göze aldım" dedi.

Magazin 16-06-2022 20:25

Hakan Ural Cumhurbaşkanı Erdoğan ile pozunu paylaştı! "Rengim şeklim belli"

“Neler Oluyor Hayatta” programında sunucu olan Hakan Ural Cumhurbaşkanı Erdoğan ile pozunu paylaşarak duygularını yazdı. Programda "Ben, Cumhurbaşkanı’nı sevdiğimi açık açık söylediğim için 8-9 seneden beri sektörden bana tavır var" diyen Hakan Ural paylaşımında ise "Topunuz gelin" dedi.

Magazin 09-06-2022 13:37

'Z kuşağı oy kullanmamalı' diyen Hakan Ural'a Behzat Uygur'dan cevap! 'Sıkıntı Z kuşağında değil...'

Oyuncu Hakan Ural, "Neler Oluyor Hayatta'nın canlı yayınında dikkat çeken açıklamada bulundu. "Z kuşağı oy kullanmamalı" diyen Hakan Ural, sosyal medyada tepki çekti. Paylaşım yapan ünlü sunucu, sözlerinin çarpıtıldığını söyledi. Ural'ın sözlerine ünlü oyuncu Behzat Uygur'dan şok cevap geldi.

Magazin 28-05-2022 15:44

'Z kuşağı oy kullanmamalı' diyen Hakan Ural kendisini savundu! "Sözlerim çarpıtıldı"

Oyuncu Hakan Ural, "Neler Oluyor Hayatta'nın canlı yayınında dikkat çeken açıklamada bulundu. "Z kuşağı oy kullanmamalı" diyen Hakan Ural, sosyal medyada tepki çekti. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan ünlü sunucu, sözlerinin çarpıtıldığını söyledi.

Magazin 27-05-2022 16:12

Hakan Ural kimdir? Z kuşağı ile ilgili konuşan Hakan Ural askerlik yaptı mı, eşi kim?

Hakan Ural, Z kuşağının Neler Oluyor Hayatta programında Z kuşağı ile ilgili yaptığı açıklama nedeniyle gündem oldu. Bir dönemin ünlü oyuncusu Selçuk Ural'ın oğlu olan ünlü isim, Neler Oluyor Hayatta programında sarf ettiği "Z kuşağı oy kullanmamalı" sözleri nedeniyle tepki çekti. Peki Hakan Ural kimdir? Z kuşağı ile ilgili konuşan Hakan Ural askerlik yaptı mı, eşi kim? İşte ünlü ismin hayatı ve kariyeri ile ilgili bilgiler...

Magazin 27-05-2022 14:21

Hakan Ural gelen tepkiler sonrası adeta çılgına döndü! "Hadi ben devletin yalakasıyım, siz nesiniz?"

Hakan Ural, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın iftar programında verdiği pozları paylaşarak "Sevmek ayıp mı yahu!" dedi. Twitter'ta TT olan Hakan Ural tepkiler sonrası çileden çıktı ve canlı yayında isyan etti. Ural "Hadi ben devletin yalakasıyım, siz nesiniz?" dedi.

Magazin 18-04-2022 15:05

Hakan Ural Dolmabahçe Sarayı’ndaki iftardan paylaştı! "Sevmek ayıp mı yahu!"

Hakan Ural, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Dolmabahçe Sarayı’nda verdiği iftar programında yer aldı. Hakan Ural iftar sonrası Erdoğan ile pozlarını paylaşarak "Sevmek ayıp mı yahu!" dedi. Hakan Ural'ın paylaşımı sosyal medyada öne çıktı.

Magazin 17-04-2022 12:19

Hakan Ural Beren Saat'in sözlerine kızdı! "Bu toplara girme ağır gelir altında kalırsın"

Beren Saat'in Ankara'da yaptığı konuşma sosyal medyada gündem oldu. "'Kadının giysisi siyasete malzeme yapılıyor, eğitim sistemimiz geriliyor, kadın bakanlığı kapatılıyor, kadınlar haklarını sistematik bir şekilde kaybediyor’ diye rahatsızlıklarımızı dile getirdiğimizde ‘köprülere, yollara bak ne kadar iyi çalışılıyor’ cevabını aldık" sözleriyle dikkat çeken oyuncu Beren Saat'e Hakan Ural tepki gösterdi.

Magazin 31-03-2022 13:45

Hakan Ural'ın acı günü! Instagram'dan duyurdu

Oyuncu ve yorumcu Hakan Ural, bugünkü canlı yayınında dayısı Cahit Çubukçu'nun ölüm haberini aldı. Aldığı haber karşısında yıkılan Ural, sosyal medya hesabından acısını paylaştı.

Magazin 28-03-2022 15:56

Neler Oluyor Hayatta neden yok? Bitti mi? Hakan Ural'ın programı iptal mi oldu? Yayından mı kaldırıldı? 11 Mart 2022 Cuma

Neler Oluyor Hayatta neden yok? sorusunun yanıtı Kanal D ekranlarında hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan programın yayın akışında yer almaması sebebiyle merak konusu oldu. Bu kapsamda Neler Oluyor Hayatta neden yok? Bitti mi? Hakan Ural'ın programı iptal mi oldu? Yayından mı kaldırıldı? sorularının yanıtını öğrenmek isteyen vatandaşlar konuya ilişkin araştırma yapmaya başladı. İşte 11 Mart 2022 Cuma günü ekrana gelmesi beklenen ama yayınlanmayan programa ilişkin detaylar...

Magazin 11-03-2022 12:38

Hakan Ural'dan şaşırtan açıklama! Formunu böyle koruyormuş

‘Neler Oluyor Hayatta?’ programındaki yorumlarıyla sık sık gündem olan Hakan Ural, canlı yayında formunu nasıl koruduğunu açıkladı. 'Artık hepimiz birer diyetisyeniz' diyen Ural, dua ederek zayıflıyorum dedi.

Magazin 21-02-2022 11:46

Hakan Ural'dan dalga konusu olan 'dudak yalama' tikiyle ilgili paylaşım!

Gündüz kuşağında başarısıyla dikkatleri üzerine çeken Hakan Ural, yaptığı çıkışlar kadar yayında sürekli dudak yalama hareketiyle de dikkat çekiyordu. Sosyal medyada sık sık gündeme gelen konu için harekete geçen Ural, tikini azalmayı başardığını Instagram paylaşımıyla duyurdu.

Magazin 10-01-2022 10:45

Hakan Ural'dan koronavirüs çözümü! "Bill Gates'i tutuklayın..."

Programında sağlık çalışanlarıyla ilgili söylediği sözler yüzünden geçtiğimiz günlerde büyük tepki alan Hakan Ural koronavirüs için çözümünü sosyal medyadan paylaştı. Hakan Ural çözümü Bill Gates'i tutuklamakta buldu.

Magazin 06-01-2022 07:05

Hakan Ural "Benim ufaklık" notuyla oğlu Engincan Ural'ı paylaştı!

Kanal D'de Nur Tuğba Namlı ile birlikte sunduğu Neler Oluyor Hayatta programıyla izleyici karşısına çıkan 53 yaşındaki oyuncu ve sunucu Hakan Ural, bugün yayından önce kendisini ziyarete gelen oğlu Engincan Ural ile fotoğrafını paylaştı. Ural'ın paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

Magazin 23-12-2021 13:20

Hakan Ural isyan etti: Memleket millet düşmanları

Kanal D'de yayınlanan 'Neler oluyor hayatta' adlı programının sunucusu Hakan Ural sosyal medya paylaşımlarına devam ediyor. Ural son olarak yaptığı paylaşımda isyan etti.

Magazin 22-12-2021 10:36

Kadıköy Moda'da üzerine işemişlerdi! Müzisyen İlke Duman o anları Hakan Ural'a anlattı

Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelen, sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programında, Kadıköy Moda’da evlerine doğru giden müzisyen çiftin sokağa idrarını yapan kişiyi uyardığı için darp edilmesi konuşuldu. Olayın ardından şiddet mağduru İlke Duman yaşadıklarını ilk kez Neler Oluyor Hayatta’ya telefon ile bağlanarak anlattı.

Magazin 16-12-2021 13:02

Hakan Ural'dan tacizciye iyi hal indirimi tepkisi! "Çocuğu emmiş ayı"

“Neler Oluyor Hayatta” programının sevilen sunucusu Hakan Ural, 12 yaşındaki engelli bir kız çocuğunu taciz eden zanlının, iyi hal indirimi almasına tepki gösterdi. Yayın sırasında kendisine hakim olamayan Hakan Ural, çocuğun vücudundaki morluklara rağmen mahkeme tarafından sanığa “iyi hal indirimi” verilmesine tepki gösterdi. Ural tepkisini, “Çocuğu emmiş ayı” diyerek gösterdi.

Magazin 15-12-2021 14:21

Hakan Ural ve Nur Tuğba Algül hakkında sağlıkçılar suç duyurusunda bulundu

Genel Sağlık-İş, 'Neler Oluyor Hayatta' programının sunucuları Hakan Ural ve Nur Tuğba Algül hakkında, sağlık çalışanlarını hedef gösteren açıklamaları nedeniyle suç duyurusunda bulundu.

Magazin 12-12-2021 00:46

Hakan Ural rol aldığı erotik filmi paylaştı! ''Çok ayıp bu samimiyet!''

Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan 'Neler Oluyor Hayatta?' programının sunucusu Hakan Ural, sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alıyor. Ural, bu defa Yaprak Özdemiroğlu ile başrolde yer aldığı Yalnız Kadın filmini paylaşarak adından söz ettirdi.

Magazin 10-12-2021 07:46

Yapmadığı iş kalmamış! Hakan Ural'ın eski mesleği duyanlara ''yok artık'' dedirtti!

Şimdilerde bir magazin programı sunucusu olan Hakan Ural açıklamalarıyla magazin gündeminde adından sık sık söz ettiriyor. Her dediği olay olan Hakan Ural çalışma hayatına çocukken başlamış. Oyuncu ve sunucu olan Ural'ın geçmişte yapmadığı iş kalmamış.

Magazin 09-12-2021 14:03

Hakan Ural neden tepki çekti? Hakan Ural tepkiler sonrası özür diledi

Neler Oluyor Hayatta programında sağlıkçılarla ilgili sözleriyle tepki çeken Hakan Ural, sosyal medya hesabından eleştirilere cevap verdi. Söylediklerinin çarpıtıldığını söyleyen Ural, "Bir sağlıkçımızı dahi üzüp kırdıysam özür dilerim" dedi.

Magazin 09-12-2021 11:04

Hakan Ural'ın doktorlar hakkındaki o sözlerine büyük tepki! 'Daha yeni hastanede yattın...'

Hakan Ural'ın, yorumcusu olduğu 'Neler Oluyor Hayatta' programında sağlıkçılar için söylediği sözler tepki çekti. Ural, sunucu Nur Tuğbaş Algül'ün çocuğunu örnek vererek "Arden'i aldın götürdün. Senin ne yapacağını söyleyeyim mi? Gözünü çıkarırsın" ifadelerini kullandı.

Magazin 08-12-2021 22:33

Koronavirüsü atlatan Hakan Ural'dan şaşırtan Gigi Hadid benzetmesi!

Geçtiğimiz günlerde koronavirüsü atlatan Hakan Ural, hafta başında 'Neler Oluyor Hayatta' programına dönüş yaptı. Sosyal medya hesabından hayatına dair fotoğraflar paylaşan Hakan Ural'ın Gigi Hadid benzetmesi şaşırttı.

Magazin 16-11-2021 14:13

Hakan Ural canlı yayında anlattı! "Stokin fırtınası geçirdim! Yaşadığıma inanamıyorum"

Koronavirüse yakalanan ünlü sunucu Hakan Ural günler sonra 'Neler Oluyor Hayatta' programına geri döndü. Zorlu süreci canlı yayında anlatan Ural, zaman zaman duygusal anlar yaşadı. "Yaşadığıma kendim inanamıyorum" diyen Hakan Ural, "Allah razı olsun sevenlerimizden, dualarını eksik etmeyenlerden. Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum" açıklamasında bulundu.

Magazin 15-11-2021 11:03

Hakan Ural'dan dikkat çeken paylaşım! ''Hepinizden özür dilerim''

Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programının sunucusu Hakan Ural, bir süredir koronavirüsle mücadele ediyordu. Sağlık durumu hakkında gelişmeleri sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaşan Ural, yeni bir açıklamada bulundu.

Magazin 15-11-2021 09:00

Hakan Ural'dan koronavirüs tedavisi sonrası ilk paylaşım

Koronavirüse yakalanan ve bir süre hastanede tedavi altına alınan ünlü sunucu Hakan Ural, taburcu olduktan sonra ilk paylaşımını yaptı. Sağlık durumunun gayet iyi olduğunu belirten Ural, bu süreçte kendisini yalnız bırakmayan sevenlerine de teşekkür etti.

Magazin 13-11-2021 15:27

Melisa Ural babası Hakan Ural'ı paylaştı! İşte koronavirüse yakalanan Hakan Ural'ın son hali...

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden soğuk algınlığına yakalandığını ifade eden ancak daha sonra durumunun ağırlaştığını belirten Hakan Ural'ın koronavirüs kapmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Sibel Can'ın ve Hakan Ural'ın kızı Melisa, koronavirüs tedavisi gören babası Hakan Ural'ı paylaştı.

Magazin 12-11-2021 16:06

Hakan Ural taburcu oldu! Sosyal medyadan sağlık durumunu açıkladı

Hakan Ural, bir süredir sağlık sorunları nedeniyle ekrana çıkamamıştı. Koronavirüse yakalanan ve hastanede tedavi gören Hakan Ural'dan güzel haber geldi. Ural sosyal medya hesabından son gelişmeyi duyurdu.

Magazin 11-11-2021 20:49

Hakan Ural'ın sağlık durumuyla ilgili Deniz Akkaya'dan açıklama

Neler Oluyor Hayatta sunucusu Hakan Ural'ın sağlık durumuyla ilgili iddialara Deniz Akkaya açıklama yaptı. Akkaya Ural'ın sağlığının iyi olduğunu ifade etti.

Magazin 11-11-2021 15:20

Hakan Ural’ın sağlık durumuyla ilgili son durumu Nur Tuğba Namlı anlattı

Kanal D'de hafta içi her gün yayınlanan ‘Neler Oluyor Hayatta’ programının sunucularından Hakan Ural, bir süredir sağlık sorunları nedeniyle ekrana çıkamıyor. Covid-19 nedeniyle tedavi gören Hakan Ural'ın son durumunu program partneri Nur Tuğba Namlı, bu sabah canlı yayında açıkladı.

Magazin 10-11-2021 11:00

Hakan Ural'ın sağlık durumu nasıl? Covid-19'a mı yakalandı? Kanaldan açıklama!

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden, soğuk algınlığı nedeniyle rahatsızlandığını ve 'Neler Oluyor Hayatta?' programına ara vermek zorunda kaldığını duyuran Hakan Ural, sağlığına kavuştuğu haberini sevenleriyle paylaşmıştı. Ancak Hakan Ural'ın sağlık durumunda beklenmedik bir gelişme yaşandı.

Magazin 09-11-2021 17:36

Hakan Ural Neler Oluyor Hayatta'da neden yok? Hakan Ural yoğun bakımda mı?

‘Neler Oluyor Hayatta' sunucusu Hakan Ural koronavirüse yakalanmış ve hastaneye kaldırılmıştı. İddialara göre Ural nefes darlığı çektiği için durumu ağırlaştı ve yoğun bakıma alındı. Ancak programda yapılan açıklamaya göre Ural'ın sağlığı iyi.

Magazin 09-11-2021 12:18

Günlerdir dua istiyordu! Koronavirüse yakalanan Hakan Ural hastaneye kaldırıldı

Sunucu Hakan Ural, geçen günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerinden dua istemişti. Sağlık durumundan bahseden Ural, "Her geçen gün daha da zorlaştı" demişti. Sunuculuğunu yaptığı 'Neler Oluyor Hayatta' programından yapılan açıklamada Hakan Ural'ın koronavirüse yakalandığı duyuruldu.

Magazin 08-11-2021 11:53

8 Kasım Hakan Ural neden yok? Neler Oluyor Hayatta Hakan Uran hasta mı, sağlık durumu nasıl?

Neler Oluyor Hayatta sabah programı hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Neler Oluyor Hayatta programı Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı tarafından sunuluyor. Ancak Hakan Ural'ın bir süredir programda yer almayışı seyircilerin dikkatini çekti. Hakan Ural'ın sağlık durumu merak konusu oldu. İşte detaylar...

Magazin 08-11-2021 09:41

Hakan Ural'ın sağlık durumu nasıl? Sevilen isimden üzen haber!

Bir süredir ciddi bir soğuk algınlığıyla mücadele etmekte olan sevilen oyuncu ve sunucu Hakan Ural'ın durumu merak ediliyor. Ünlü isim, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile sevenlerinden dua istedi. Peki Hakan Ural'ın sağlık durumu nasıl? İşte son durumu...

Magazin 06-11-2021 20:43

Hakan ve Ural ve Sibel Can'ın kızı Melissa büyüdü! Annesine benzerliğiyle dikkat çekiyor!

1988-1999 yılları arasında evli kalan Sibel Can ve Hakan Ural'ın kızları Melissa Ural, kocaman oldu. Annesine benzerliğiyle dikkat çeken Melissa Ural, sosyal medyada epey aktif.

Magazin 06-11-2021 13:59

Hakan Ural güzel haberi duyurdu! ''Her işte bir hayır vardır!''

Kanal D'de yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programında sunuculuk yapan ancak birkaç gündür rahatsızlığı nedeniyle programa ara vermek zorunda kalan Hakan Ural, güzel haberi takipçileriyle paylaştı.

Magazin 04-11-2021 14:14

Hakan Ural neden yok? Hakan Ural’ın hastalığı ne? Açıklamayı kendisi yaptı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘’Neler Oluyor Hayatta’’ programının sunucusu Hakan Ural, hastalığı nedeniyle birkaç gün boyunca programda yer almayacağını açıkladı. Sosyal medya kullanıcıları ise, ‘’Hakan Ural neden yok? Hakan Ural’ın hastalığı ne?’’ sorularına yanıt aramaya başladı.

Magazin 02-11-2021 12:33

Hakan Ural'ın paylaşımına yorum yağdı! 'Sizlerden ayrı kalacağım'

Kanal D'nin sevilen programı Neler Oluyor Hayatta'nın sunucusu Hakan Ural, programa ara vermek zorunda kaldığını, sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Magazin 02-11-2021 09:36

Dayak itirafıyla gündemi sarsmıştı! Hakan Ural'ın aile pozlarına beğeni yağıyor!

1988-1999 yılları arasında evli kaldığı Sibel Can'a şiddet uyguladığını itiraf ederek, bir dönem magazin gündemini sarsan Hakan Ural, mutluluğu ikinci evliliğinde buldu.

Magazin 19-10-2021 13:47

Hakan Ural’dan babası Selçuk Ural'a ‘kıro’ tepkisi

Selçuk Ural “Ülkemizin yüzde 90’ı kıro ve kültürsüz” diyerek Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur dinleyenleri hedef aldı. Hakan Ural o sözlere tepki gösterdi. Hakan Ural, Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Nur Tuğba Namlı ile yaptığı “Neler Oluyor hayatta” programında ‘kıro’ tartışmasına sert tepki gösterdi.

Magazin 04-10-2021 15:53

Selçuk Ural Hakan Ural'ı neden kabul etmedi?

Bir dönemin ünlü şarkıcılarından Selçuk Ural, Ferdi Tayfur ve Müslüm Gürses sevenlerini 'kıro ve kültürsüz' olarak tanımlayınca, tüm dikkatleri üzerine çekti. Selçuk Ural'ın ses getiren açıklamasına oğlu Hakan Ural da tepki gösterdi. Baba-oğul arasındaki bu çatışma sonrası ''Selçuk Ural, Hakan Ural'ı neden kabul etmedi?'' sorularına yanıt aranmaya başlandı. Peki Selçuk Ural, Hakan Ural'ı neden kabul etmedi? İşte yanıtı...

Magazin 04-10-2021 12:50

Erotik sahnelerin aranan yüzüydü! Yeşilçam'ın ateşli yıldızına bir de şimdi bakın

Yeşilçam ekranlarındaki erotik sahneleriyle akıllara kazınan ünlü oyuncu Sevtap Parman, son haliyle şaşkına çevirdi. Cesur sahnelerdeki performansı için ''Allah'ın verdiğini kuldan saklamam'' diyen Parman'ın yıllar içindeki değişimine gelin hep birlikte bakalım...

Magazin 14-09-2021 09:59

Hakan Ural 'falakacıya' ateş püskürdü! "Adam sapık! Karım bana dese hayırdır derim"

Kayseri'de ortaya çıkan 'para karşılığı falaka' olayına tepki gösteren Hakan Ural, 'Adam sapık, ileride ailesine zarar vermeyeceği ne malum' dedi. "Adam falaka atacağım der gözünü bağlar keser seni. Karım bana dese seni bağlayacağım hayırdır derim" yorumunda bulunan Hakan Ural, serbest bırakılan şahsın akşama yeniden gözaltına alınacağını iddia etti.

Magazin 07-09-2021 13:31