Hull City Acun Ilıcalı Haberleri

Pedro Martins kimdir? Acun Ilıcalı Hull City için Pedro Martins ile anlaşamadı mı?

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Hull City'de Şota Arveladze ile yolların ayrılmasının ardından yeni teknik direktör adayının Pedro Martins olacağı konuşuluyordu. UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Wigan Athletic ile karşılaşan ve maçtan 2-1 üstünlükle dönen Hull City dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Peki, Pedro Martins kimdir? Acun Ilıcalı Hull City için Pedro Martins ile anlaşamadı mı?

Spor 07-10-22 14:29

Şota, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Hull City'den ayrıldı mı? Şota Arveladze kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Hull City Teknik Direktörü Şota Arveladze, Acun Ilıcalı ile görüşme gerçekleştirdi. Konuya ilişkin detayları İngiliz basınına aktaran deneyimli teknik direktör istifa konusunda ise dikkat çeken ifadeler kullandı. Fakat olaya ilişkin sürpriz bir gelişme yaşandı. Peki, Şota, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Hull City'den ayrıldı mı? Şota Arveladze kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Spor 30-09-22 13:37

Acun Ilıcalı’nın Hull City paylaşımında bomba Çağla Altunkaya detayı! Herkes ayrıldıklarını sanıyordu

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu ve teknik direktörlüğünü Shota Arveladze'nin yaptığı Hull City, İngiltere Championship'in 3. haftasında Norwich City'i 2-1 yenerek liderliğe yükseldi. Acun Ilıcalı, Hull City'nin bu başarısının ardından sevgilisi Çağla Altunkaya ile birlikte çekildiği pozu paylaştı. Son dönemde ayrıldıkları iddia edilen Acun Ilıcalı ve Çağla Altunkaya'nın beraber oldukları da Ilıcalı'nın paylaşımı sayesinde ortaya çıktı.

Magazin 15-08-22 07:56

Hull City Acun Ilıcalı

Hull City Acun Ilıcalı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Hull City Acun Ilıcalı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.