Jilet Haberleri

Jilet kullanmaktan vazgeçen 14 kadın vücutlarına olan sevgilerini paylaştılar! Kıllarını almayı bırakarak...

Kadınların vücutları üzerine yapılan baskılar arasında yer alan tüm vücuttaki tüylerin alınmış olması gerektiği düşüncesi oldukça rahatsız edici olabiliyor. Vücut tüylerini almakla uğraşan kadınlar bu sürecin uzun sürmesinden yana şikayetlerini dile getiriyor. Vücudundaki ve yüzündeki tüyleri almayı bırakan 14 kadın tüylerini cesurca paylaşarak diğer kadınlara destek oluyor.

Kadin 07-03-23 16:24

Her kadının bilmesi gerekiyor: Günlük problemleri çözen basit tüyolar! Çilek bacaklara ve kararmış koltuk altlarına veda edin

Her kadın vücudunun ve yüzünün pürüzsüz olmasını istese de bu istekler her zaman mümkün olmayabiliyor. Cilt kararmaları, çilek bacak, kabaran saçlar ve istenmeyen tüylerden kurtulmak için çeşitli yöntemler aranıyor. Bu problemleri gidermek için her kadının bilmesi gereken çok kolay güzellik ipuçları bulunuyor.

Kadin 13-01-23 12:09

Asistan doktoru jiletle yaralamıştı! Cezası belli oldu

İzmir'de asistan doktor Kadir Songür'ü (26) jiletle boynundan yaralayan ve mahkemede 18 yıl hapis cezasına çarptırılan Bayram Kaynak (29) ile ilgili Yargıtay kararını verdi. İtiraz üzerine dosya Yargıtay 1. Ceza Dairesi'nde görüldü. Temyiz istemlerini inceleyen daire, istinaf başvurusunun esastan reddine ve hükmün tüm dosya kapsamına göre hukuka uygun olduğuna karar verip, Songür’e verilen 18 yıllık hapis cezasını onadı.

Haber 02-01-23 17:16

Yargıtay, doktoru jiletle yaralayan sanığa verilen 18 yıl hapis cezasını onadı

Yargıtay 1. Ceza Dairesi, İzmir'de doktor Kadir Songür'ün jiletle boğazından yaralanmasına ilişkin davada sanık Bayram Kaynak'a verilen 18 yıl hapis cezasını onadı.

Yurthaber 02-01-23 13:19

Jiletsiz bir yaşamı benimseyerek vücut kıllarını almayı bırakan kadınlar yaşadıklarını anlattı

Vücutta çıkan kıllar ve tüyler hem kadınlar hem de erkeklerde görülse de toplumun bu konuda kadınlara yaptığı baskılar oldukça rahatsız edici bir hale geliyor. Kadınlar vücutlarındaki tüyleri almak için çeşitli uygulamalar arıyor. Bu uygulamalar pahalı ve acı verici olabiliyor. Dünya üzerinde birçok kadın vücut kıllarını almayı bırakarak toplumun baskılarına karşı geliyor.

Kadin 15-12-22 12:45

Canan Karatay'ın başı yine aynı konuyla dertte! Bu kez jilet de var... Hastalar önümü kesiyor diyerek isyan etti: Benim ne alakam olabilir...

Açıklamalarıyla gündem olan Prof. Dr. Canan Karatay, adına açılan sahte hesaplara isyan etti. Sosyal medyada kendisine ait olmayan hesaplardan, tencere, jilet gibi ürünlerin satıldığını ifade eden Karatay, takipçilerine seslenerek, "Benim tencere, tava ile ne alakam olabilir! Sahtekar tüccarlar bunu kullanıyor." dedi.

Kadin 14-11-22 20:40

Tam bir bakteri yuvası! Paylaştığınızda hastalık saçan eşyalar

Günlük hayatımızda kullandığımız eşyalar sağlık için riskli durumlara neden olabiliyor. Farkına bile varmadığımız gözle görünmeyen birçok bakteri ve mikrobun birikmesine neden olabiliyorlar. Uzmanlar kişisel eşyalarınızı asla başkalarıyla paylaşamamanız gerektiğini belirtiyor. İşte asla paylaşılmaması gereken eşyalar...

Haber 28-10-22 13:53

Şanlıurfa'da garip olay! Jiletle kendini yaraladı, çevredekileri korkuttu, dövüldü...

Olay Şanlıurfa'da yaşandı. Yabancı uyruklu Hasan Zahit El Mıhlis (25) isimli şahıs, elindeki jiletle kendine zarar verdi ve çevredekileri korkuttu. Sonrasında ise bölgedekiler tarafından dövülen Mıhlis, polise teslim edildi.

Haber 07-08-22 17:36