KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Jilet kullanmaktan vazgeçen 14 kadın vücutlarına olan sevgilerini paylaştılar! Kıllarını almayı bırakarak...

  Kadınların vücutları üzerine yapılan baskılar arasında yer alan tüm vücuttaki tüylerin alınmış olması gerektiği düşüncesi oldukça rahatsız edici olabiliyor. Vücut tüylerini almakla uğraşan kadınlar bu sürecin uzun sürmesinden yana şikayetlerini dile getiriyor. Vücudundaki ve yüzündeki tüyleri almayı bırakan 14 kadın tüylerini cesurca paylaşarak diğer kadınlara destek oluyor.

  İstenmeyen tüylerden kurtulmak için pek çok yöntem bulunuyor. Bu yöntemlerin birçoğu cilde zarar verebiliyor. Vücudun belirli yerlerinde bulunan tüyleri hijyen açısından almanın önemi bilinse de kadınlara yapılan güzellik baskısı hijyen kaygısının önüne geçiyor. Toplumdaki birçok kişi erkeklerin vücut tüylerine yorum yapmazken kadınların tüylerine yapılan yorumlar rahatsız edici olabiliyor.

  Ekran görüntüsü 2023-03-07 162354

  Hirsutizm, polikistik over sendromu gibi hastalıklarla mücadele eden kadınlar bu güzellik algıları nedeniyle psikolojik problemler yaşayabiliyor. Bu konuda gücü eline geçiren kadınlar kendi tercihlerini ön planda tutarak vücutlarına yapacakları işlemler için başkalarının düşüncelerini önemsemiyor. Vücudundaki ve yüzündeki tüyleri cesurca paylaşan 14 kadın sosyal medyadan oldukça fazla kötü yorum almasına rağmen bu konudaki fikirlerinden vazgeçmiyor.


  Vitrin

  VÜCUT TÜYLERİNİ ALMAYI BIRAKAN 14 KADIN

  En Çok Aranan Haberler