Kapı Kilidi Haberleri

Güvenlik endişenizi ortadan kaldıracak en iyi akıllı kapı kilit önerileri

Güvenlik endişenizi ortadan kaldırmak mı istiyorsunuz? Öyleyse akıllı kapı kilit modelleri tam aradığınız türden. Anahtarsız giriş özelliği, otomatik kilitleme, uzaktan kontrol gibi özelliklerle de donatılan bu akıllı ürünler sadece güvenliğinizi tahsis etmekle kalmıyor aynı zamanda konfor da sağlıyor. Yaşam alanlarınızdaki arzu ettiğiniz güvenliğe kavuşmanızı sağlayacak en iyi akıllı kapı kilitleri sizin için derledik.

Haber

Hırsızlardan korkma devri bitti! Evinizi daha güvenli hale getirecek en iyi dijital kapı dürbünleri

Hırsızlara ve istenmeyen olaylara karşı, evinizdeyken kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlayan dijital kapı dürbünleri hakkında bilgi sahibi misiniz? Son derece faydalı ve işlevsel olan dijital kapı dürbünleri, pek çok farklı özellik sunabiliyor. Güvende olmanıza yardımcı olacak, en kaliteli dijital kapı dürbünlerini sizin için bir araya getirdik. İşte o ürünler...

Haber

Safranbolu'da tarihi konakların kapı kilitleri son ustaya emanet

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde 44 yıldır ateş başında çekiç sallayarak tarihi konaklara kapı kilidi üreten Hüseyin Şahin Özdemir, tek başına sürdürdüğü mesleğini gelecek kuşaklara aktarmak istiyor.

Yurthaber

Evinizin, ofisinizin güvenliğini maksimuma çıkaracak akıllı kapı kilidi

Hayatınıza kolaylık ve yüksek güvenlik katacak akıllı kapı kilitleriyle tanışmaya ne dersiniz? İster apartman, ister daire kapınızda, isterseniz ofisinizde, hatta özel dolaplarınızda, çekmecelerinizde kullanabileceğiniz akıllı dijital kapı kilitleri anahtar taşıma derdini ortadan kaldırıyor, sunduğu yüksek güvenlikle hırsızlığa karşı yaşam alanınızı koruyor. İşte detaylar!

Haber

Kapı Kilidi

Kapı Kilidi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kapı Kilidi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

RFID şifreli kapı kilidi detaylı kullanım kılavuzu: RFID şifreleri kapı nasıl kullanılır?

Gelişen teknoloji ile birlikte yaşam alanlarınızın güvenliğinde önemli bir rol oynayan kapı giriş ve çıkışlarında da değişiklikler gözleniyor. Kapılardan yapılacak giriş ve çıkışların daha güvenli hale getirilmesi amacı ile tasarlanan RFID şifreli kapı kilidi, yoğun ilgi gören teknolojilerden biri konumunda. RFID şifreli kapı nasıl kullanılır?

Haber