Personel Alımı Haberleri Ve Son Dakika Personel Alımı Haberleri

Personel Alımı Haberleri Ve Son Dakika Personel Alımı Haberleri

Farklı kurum ve kuruluşlara yapılan personel alımı için farklı nitelikler belirlenir. Kamuya personel alımı Kamu Personeli Seçme Sınavı ile gerçekleşir. Bazı kurum ve kuruluşlarda yabancı dil şartı aranır. Memur atamaları ÖSYM üzerinden tercih yapılarak gerçekleşir. Kamuya personel alımı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nda açılan ilanlar üzerinden takip edilebilir. İŞKUR üzerinden de takip edilebilecek personel alımı, devletin kurum ve kuruluşlarına, belediyelere gerçekleşebilir. Bazı devlet kurumları sınav puanının yanında sözlü mülakat şartı da getirebilirler. Belirli bir puanın üzerinde puan alan adaylar, sözlü mülakata davet edilir ve aralarından yüksek performans gösterenler seçilir. Özel sektörde de gerçekleşen personel alımı devletin şartlarına benzerlik gösterebilir.

Personel Alımı Haberleri

Bakan Işıkhan açıkladı! SGK'ye personel alınacak: Başvuru tarihleri belli oldu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Sosyal Güvenlik Kurumu'na (SGK) 344 sözleşmeli personel alınacağını açıkladı. Başvuru tarihleri 5-14 Haziran arasında.

Finans

Karar Resmi Gazete'de yayımlandı! Sağlık Bakanlığı binlerce personel alımı yapıyor

Sağlık Bakanlığı binlerce personel alacağını duyurmuştu. 36 bin sözleşmeli sağlık personeli istihdamına ilişkin Cumhurbaşkanı kararı Resmi Gazete'de yayımlandı. Karar uyarınca 1 diyetisyen, 9 ebe, 2 hemşire, 25 sağlık memuru, 1 sağlık teknikeri, 3 bin 498 tabip, 32 bin 464 de uzman tabip istihdam edilecek

Finans

Son dakika | Sağlık Bakanlığı için 8 bin işçi alımı! İŞKUR başvuruları arasından seçilecek; mülakat yok, kura çekimi canlı yayınlanacak

Sağlık Bakanlığına İŞKUR başvuruları arasından 8 bin işçi alımı yapılacak. Kura çekilişi YouTube üzerinden canlı yayınlanacak, yerleştirme işlemleri ise mülakat yapılmaksızın gerçekleştirilecek. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sağlık Bakanlığına personel alımı için son gelişmeleri duyurdu.

Haber

Sağlık Bakanlığı personel alımında sayı 36 bine çıkarılıyor

Sağlık Bakanlığı sözleşmeli sağlık personeli sayısının 36 bine çıkarılmasını sağlayacak teklifin görüşmeleri Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu'nda .

Finans

Personel Alımı

Personel Alımı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Personel Alımı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Tarım ve Orman Bakanlığında istihdam edilecek 5 bin 500 personelin alım süreci başladı

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Bakanlıkta istihdam edilecek 5 bin 500 kişinin alımına ilişkin süreci başlattıklarını bildirdi.

Yurthaber

Jandarma Genel Komutanlığı personel alımı ne zaman, şartları neler? 438 subay, 2.490 astsubay Jandarma Genel Komutanlığı personel alımı şartları

Jandarma Genel Komutanlığı personel alımı başvuru ekranı ve şartları konuya ilişkin basında yer alan haberlerin ardından araştırılıyor. Resmi Gazete'de yayımlanan ilanlara göre, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisinde eğitim görecek subay ile astsubay alımı yapılacak. Birçok kişi "2024 Jandarma Genel Komutanlığı personel alımı ne zaman? sorusuna yanıt arıyor. Peki, Jandarma Genel Komutanlığı personel alımı başvuru şartları neler?

Finans

İletişim Başkanlığı personel alımı detayları yayımlandı! Cumhurbaşkanlığı bünyesinde mütercim tercüman alınacak

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığında çalışmak üzere 10 mütercim tercüman alınacak. Personel alımına ilişkin detaylar Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre adaylar İletişim Başkanlığınca yapılacak yazılı ve sözlü sınavlara girecek.

Finans

SON DAKİKA | Bakanlık duyurdu! Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün merkez ve taşra teşkilatı için 48 sözleşmeli personel alımı yapılacak

Son dakika haberi: Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Meteoroloji Genel Müdürlüğünün merkez ve taşra teşkilatında çalışmak üzere 2022 KPSS puanı esas alınarak 48 sözleşmeli personel alımı yapılacağını duyurdu.

Haber

KPSS-2023/6 tercih kılavuzu: KPSS tercihleri nasıl yapılır? Sosyal Güvenlik Kurumu personel alımı yapacak

KPSS tercih kılavuzu ile ilgili ÖSYM tarafından son dakika açıklaması yapıldı.Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığına sözleşmeli personel alımı yapılacak. Kuruma girmek isteyenlerin KPSS-2023/6 tercih kılavuzuna göre işlemlerini tamamlamaları gerekiyor. Peki, KPSS tercihleri nasıl yapılır?

Finans

MİT'in yayınladığı ilan dikkat çekti! Başvurular internet sayfasından erişime açıldı, koşullar belli oldu

Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) bünyesinde görev yapmak üzere doktor ve sağlık personeli için internet sayfası üzerinden ilan yayınladı.

Haber

Bakan Bozdağ paylaştı: 22 bin 43 kişi istihdam edilecek! İşte Adalet Bakanlığına personel alımı için başvurularda son tarih

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Bakanlığa 22 bin 43 personel alımına ilişkin ilanların Resmi Gazete'de yayımlandığını bildirdi.

Haber

Adalet Bakanlığına personel alımında yeni gelişme: Sayı güncellendi! Bakan Bozdağ tarih vererek duyurdu

Adalet Bakanlığına alınacak personel sayısı artırıldı. Geçtiğimiz günlerde Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, bakanlığa 18 bin 500 personel alınacağını duyurmuştu. Bozdağ son açıklamasıyla güncellenen rakamı duyurdu.

Haber

Sağlık Bakanlığı 42 bin 500 personel alımı ne zaman? Sağlık Bakanlığı 42 bin 500 ikinci personel alımı detayları!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sağlık Bakanlığı personel alımı gerçekleştirileceğini açıklamıştı. Adaylar, ilgili pozisyona başvurularını geçtiğimiz aylarda tamamlamıştı. Personel alımlarında KPSS puanı belirleyici detay oluyor. Peki Sağlık Bakanlığı 42 bin 500 personel alımı ne zaman? İşte Sağlık Bakanlığı 42 bin 500 ikinci personel alımı detayları!

Haber

DSİ personel alımı sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? 2023 DSİ personel alımı başvuru sonuç sorgulama sayfası

DSİ personel alımı için geri sayım sürüyor. DSİ personel alımı sonuçlarının açıklanma tarihi, 6 Şubat depremi nedeniyle ertelenmişti. Adayların gözleri DSİ personel alımı sonuç tarihine çevrildi. Birçok kişi arama motorlarında "2023 DSİ personel alımı sonuçları açıklandı mı? DSİ personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak?" gibi soru ve konu başlıklarını araştırıyor. İşte konuya dair ayrıntılar...

Haber

THY DEPREMZEDE İŞ BAŞVURUSU: THY 1000 depremzede iş başvurusu nasıl yapılır? İşte başvuru şartları...

THY Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, Kahramanmaraş depreminin ardından bölgede 1000 konutluk bir mahalle kuracaklarını duyurdu. Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat'ın bu açıklaması sonrası konuya dair detaylar merak konusu oldu. Depremden etkilenen 1000 aileden birer kişiye THY ve iştirak şirketlerinde iş imkanı sunulacak. Peki THY 1000 depremzede iş başvurusu nasıl yapılır? İşte THY depremzede 1000 personel alımı başvuru şartları ve ayrıntılar...

Haber

Engelli personel alımı ne zaman? EKPSS engelli personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak?

EKPSS ( Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı) sonuçları için bekleyiş sürüyor. Bu esnada Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık tarafından, engelli personel alımına ilişkin önemli açıklamalar geldi. Peki engelli personel alımı ne zaman? EKPSS engelli personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar...

Haber

OGM personel alımı ne zaman yapılacak? 2023 OGM personel alımı şartları neler, kimler başvurabilir?

OGM (Orman Genel Müdürlüğü) personel alımı başvuruları 26 Ocak itibarıyla başladı. Personel alımı başvuruları kurumun internet sitesi üzerinden yapılıyor. Açık pozisyonlara başvuruda bulunacak adaylar, OGM personel alımı başvuru şartlarını merak ediyor. İşte OGM personel alımına ilişkin detaylar...

Haber

10 bin polis alımı ne zaman yapılacak? 10 bin polis alımı şartları neler? İşte branş dağılımı

10 bin polis alımı yapılacak. Adayların dikkatle takip ettiği süreçte Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Kadro İhdas Edilmesine İlişkin Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi içerisinde yeni kadro ihdas edildiği duyuruldu. Bununla birlikte polis alımı şartları ve zamanı da gündemdeki yerini aldı. Peki 10 bin polis alımı ne zaman yapılacak, şartları neler?

Haber

OGM 1128 personel alacak! OGM 1128 personel alımı başvurusu nasıl yapılır, şartları neler?

OGM (Orman Genel Müdürlüğü) 1128 personel alımı gerçekleştirilecek. OGM muhafa memur alımı başvurularının başlamasıyla detaylar da merak konusu oldu. Peki OGM 1128 personel alımı başvurusu nasıl yapılır, şartları neler? Personel alımı şartlarında 'KPSS'den en az 60 puan almak' şartı bulunuyor. İşte ayrıntılar...

Haber

Sağlık Bakanlığı 85 bin personel alımı ne zaman? Sağlık Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılıyor? İkinci tur bekleniyor!

Sağlık Bakanlığı 85 bin personel alımı süreci devam ediyor. Personel alımı duyurusunda ilk turun tamamlanmasının ardından adaylar, ikinci turu beklemeye başladı. Peki Sağlık Bakanlığı 85 bin personel alımı ne zaman? Sağlık Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılıyor? İşte detaylar...

Haber

Bekçi alımı başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları neler? 2023 bekçi alımı il kontenjanları!

Bekçi alımı başvuru süreci, iş arayan bekçi adaylarının gündeminde yer alıyor. Alımlar 26 il için yapılacak ve bu kapsamda bin 250 erkek bekçi istihdam edilecek. Online olarak yapılan başvurular geçen hafta itibarıyla başlamıştı. Bekçi alımı başvuru şartları neler? İşte 2023 bekçi alımı il kontenjanları!

Haber

OGM 1128 personel alımı ne zaman? 2023 OGM 1128 personel alımı başvuru şartları!

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) 1128 sözleşmeli orman muhafaza memuru alımı yapacağını açıkladı. Personel alımı başvuruları e-Devlet üzerinden tamamlanacak. Personel alımı kılavuzuyla beraber alımın yapılacağı iller, kontenjan listesi de netlik kazandı. Peki OGM 1128 personel alımı ne zaman? İşte 2023 OGM 1128 personel alımı başvuru şartları!

Haber

DSİ 1273 personel alımı başvurusu nereden ve nasıl yapılır? Başvur şartları neler? İşte DSİ 1273 personel alımı başvuru ekranı!

Devlet Su İşleri (DSİ) merkez ve taşra teşkilatı birimlerinde görev almak üzere 1273 sözleşmeli personel alınacağını açıkladı. Personel alımlarında 2022 yılı KPSS (B) grubu puan sıralamaları dikkate alınacak, yazılı ve sözlü sınav yapılmayacak. Sıralamaya girenlerin 2 (İki) katı kadar yedek aday belirlenecek. Peki DSİ 1273 personel alımı başvurusu nereden ve nasıl yapılır? Başvur şartları neler? İşte DSİ 1273 personel alımı başvuru ekranı!

Haber

Devlet Su İşleri (DSİ) 1273 personel alımı başvuruları ne zaman? DSİ 1273 personel alımı şartları neler? Bakan Kirişçi'den açıklama!

Devlet Su İşleri (DSİ) 1273 personel alımı yapacak. 1273 kişi, farklı branşlarda istihdam edilecek. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi konuya ilişkin sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulundu. Peki Devlet Su İşleri (DSİ) 1273 personel alımı başvuruları ne zaman? DSİ 1273 personel alımı şartları neler? Bakan Kirişçi'den açıklama!

Haber

AFAD 70 personel alımı ne zaman? AFAD 70 personel alımı başvuruları nereden ve nasıl yapılacak?

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) bünyesinde 70 sözleşmeli personel alımı yapılacağı açıklandı. Büro personeli, şoför, temizlik görevlisi, koruma ve güvenlik personeli alımları için başvuru şartları ve tarihleri belli oldu. Peki AFAD 70 personel alımı ne zaman? AFAD 70 personel alımı başvuruları nereden ve nasıl yapılacak? İşte detaylar...

Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı 6200 personel alacak! Başvuru şartları belli oldu! KPSS detayına dikkat

Diyanet İşleri Başkanlığı personel alımı başvuruları ile ilgili detaylar Resmi Gazete’de yayımlandı. Diyanet İşleri Başkanlığı 6 bin 200 personel alımı yapacak. Başvurular 26 Aralık-6 Ocak tarihleri arasında "sinav.diyanet.gov.tr" adresi üzerinden gerçekleştirilebilecek. Yayımlanan ilana göre alımlar 1300 Kur'an kursu öğreticisi (kadın), 4 bin 600 imam hatip ve 300 müezzin kayyım şeklinde gerçekleştirilecek. Peki, Diyanet İşleri Başkanlığı personel alımı başvuru şartları nedir? İşte detaylar

Finans

Sağlık Bakanlığı kura çekimi tarihi belli oldu! Sağlık Bakanlığı kura çekimi ne zaman, saat kaçta?

Sağlık Bakanlığı işçi alımı başvuruları İŞKUR (İş ve İşçi Bulma Kurumu) üzerinden tamamlandı. Başvuruların yapılmasının ardından gözler, işçi alımı kura tarihine çevrildi. Toplamda farklı pozisyon, branş ve kadrolardan 11 bin 317 işçi istihdam edilecek. Peki Sağlık Bakanlığı kura çekimi ne zaman, saat kaçta? İşte detaylar...

Haber

3 bin 800 personel alımı yapılacak! Detaylar belli oldu: İşte başvuru şartları

Güncel personel alımı duyuruları, iş arayışında olan vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. İki farklı branşta toplamda 3 bin 800 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular online olarak, resmi internet sitesinden gerçekleştirilecek. İşte personel alımı detayları...

Finans

THY personel alımı ne zaman? THY personel alımı şartları neler? 2 bin 600 kabin memuru bin 200 pilot alınacak!

THY (Türk Hava Yolları) 2 bin 600 kabin memuru bin 200 pilot olmak üzere 3 bin 800 personel istihdam edecek. Pilot ve kabin memuru personel alımı duyurusunun yapılmasının ardından detaylar merak konusu oldu. Peki THY personel alımı ne zaman? THY personel alımı şartları neler? İşte detaylar...

Haber

PTT personel alımı başvurusu nasıl ve nereden yapılır? 2022 PTT personel alımı başvuru şartları neler?

PTT personel alımı detayları, iş arayışında olan vatandaşların gündeminde yer alıyor. Uzun süredir PTT personel alımı hakkında detayların açıklanması bekleniyor. Peki PTT personel alımı başvurusu nasıl ve nereden yapılır? 2022 PTT personel alımı başvuru şartları neler? İşte merak edilenler...

Haber

SON DAKİKA | Bakan Kirişci duyurdu: 1200 sözleşmeli personel alınacak

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'den son dakika personel alımı haberi geldi. Bakan Kirişci, '2022 yılı içerisinde çeşitli branşlarda 1200 sözleşmeli personel alımı yapacağız" dedi.

Finans

Sağlık Bakanlığı personel alımı kura çekimi ne zaman, saat kaçta başlayacak? İşte Sağlık Bakanlığı personel alımı kura çekimi tarihi!

Sağlık Bakanlığı 11 bin 317 personel istihdam edecek. Personel alımına ilişkin detaylar, adaylar tarafından sıklıkla sorgulanmaya başlandı. Sağlık Bakanlığı personel alımı, kura yöntemiyle yapılacak. Peki Sağlık Bakanlığı personel alımı kura çekimi ne zaman, saat kaçta başlayacak? İşte Sağlık Bakanlığı personel alımı kura çekimi tarihi!

Haber

Gelir uzman yardımcısı başvuru şartları nedir? Bakan duyurdu! 2000 personel alımı yapacak

Gelir uzman yardımcısı başvuru şartları ve tarihleri araştırılıyor. Gelir uzman yardımcısı alımı ile ilgili son dakika açıklaması Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati tarafından yapıldı. Bakan Nebati açıklamasında alımlar hakkında bilgi verdi ve şubat ayına işaret etti. Peki, Gelir uzman yardımcısı başvuru şartları nedir?

Finans

İçişleri Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman yapılacak? İçişleri Bakanlığı personel alımı başvuru şartları neler?

İçişleri Bakanlığı merkez teşkilatında görev almak üzere Genel İdare Hizmetleri sınıfında boş bulunan Uzman Yardımcısı kadrosuna 80 personel alımı yapılacak. Personel alımı hakkında detaylar merak konusu oldu. Peki İçişleri Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman yapılacak? İçişleri Bakanlığı personel alımı başvuru şartları neler? İşte detaylar...

Haber

Ticaret Bakanlığı 1300 personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Ticaret Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçları bekleniyor!

Ticaret Bakanlığı Taşra ve Merkez teşkilatında olmak üzere toplamda 1300 kişilik kadro ile Gümrük Muhafaza Memuru alımı ilanı yayınlanmıştı. Personel alımı ilanına başvuru yapan adaylar, sonuçların ne zaman sorgulanacağını araştırmaya başladı. Gümrük Muhafaza Memuru alımı için adaylara Fiziki Yeterlilik sınavı uygulanıyor. Başarılı olanlar sözlü sınava katılabiliyor. Peki Ticaret Bakanlığı 1300 personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar...

Haber

Adalet Bakanlığı 2592 personel alımı ne zaman? Adalet Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Başvurular başladı!

Adalet Bakanlığı personel alımı başvuruları geçtiğimiz gün (5 Aralık) itibarıyla başladı. 2 bin 592 memur alımı yapılacak. Açık pozisyonlar için Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar istihdam edilecek. Peki Adalet Bakanlığı 2592 personel alımı ne zaman? Adalet Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte detaylar...

Haber

PTT personel alımı var mı, ne zaman? PTT 55 bin personel alımı başvuru şartları!

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü personel alımı yapılıp yapılmadığı, iş arayışında olan kişiler tarafından arama motorlarında sorgulanıyor. PTT bünyesinde çalışacak vatandaşlardan aranan başvuru şartlarını haberimizde derledik. Peki PTT personel alımı var mı, ne zaman? PTT 55 bin personel alımı yapılacak mı? İşte konuya ilişkin detaylar...

Haber

Kamuya personel alımı yapılacak! Resmi Gazete’de yayımlandı! Memur olmak isteyenler dikkat

Kamu personel alımı ile ilgili son dakika açıklamaları Resmi Gazete içerisinde yer aldı. Yayımlanan ilan ile Milli Savunma Bakanlığı, Milli Savunma Üniversitesi, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile İçişleri Bakanlığına personel alınacağı duyuruldu ve başvuru tarihleri hakkında bilgi verildi.

Finans

MSB personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? MSB personel alımı başvuru sonuçları nasıl sorgulanır?

MSB (Milli Savunma Bakanlığı) bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılıyor. MSB personel alımı başvuruları bilindiği üzere 25 Kasım itibarıyla sona erdi. MSB bünyesinde görev almak isteyen adaylar, gözlerini MSB personel alımı başvuru sonuçlarına çevirdi. Peki MSB personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? MSB personel alımı başvuru sonuçları nasıl sorgulanır? İşte merak edilenler...

Haber

PTT 55 bin personel alımı ne zaman? 2022 PTT 55 bin personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte PTT başvuru şartları!

PTT 55 bin personel alımı, iş arayışında olan vatandaşların gündeminde yer alıyor. PTT (Posta ve Telgraf Teşkilatı) personel alımı hakkında detaylar araştırılmaya başlandı. Başvuruların nereden ve nasıl yapılacağı gibi bilgiler sorgulanıyor. PTT personel alımı başvuru şartları belli oldu. Peki PTT 55 bin personel alımı ne zaman? 2022 PTT 55 bin personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte PTT başvuru şartları!

Haber

Sağlık Bakanlığı personel alımı başladı mı? Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman? Bakan Koca'dan açıklama!

Sağlık Bakanlığı personel alımına ilişkin gelişmeler, adaylar tarafından sıklıkla araştırılıyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, personel alımına ilişkin son detayları aktardı. Toplamda ilk etapta 42 bin 500 personelin istihdam edileceği duyuruldu. Peki Sağlık Bakanlığı personel alımı başladı mı? Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman? İşte detaylar...

Haber

Sağlık Bakanlığı 85 bin personel alımı ne zaman? Sağlık Bakanlığı 85 bin personel alımı kılavuzu yayınlandı mı? Bakan Koca'dan açıklama!

Sağlık Bakanlığı'nda iş hayatını sürdürmek isteyen adaylar, 85 bin personel alımının detaylarını araştırmaya başladı. Bilindiği üzere Sağlık Bakanlığı 85 bin personel alımı gerçekleştirilecek. Personel alımı duyurusunun yapılmasının ardından gözler, alımlara ilişkin yapılacak yeni duyurulara çevrildi. Peki Sağlık Bakanlığı 85 bin personel alımı ne zaman? Sağlık Bakanlığı 85 bin personel alımı kılavuzu yayınlandı mı? İşte detaylar...

Haber

PTT personel alımı ne zaman? 2022 PTT personel alımı başvurusu nereden yapılır? İşte başvuru şartları

PTT personel alımı detayları iş arayan, iş hayatını kamuda sürdürmek isteyen vatandaşlar tarafından araştırılıyor. PTT personel alımı formu doldurulduktan sonra adaylar sınav ve mülakat ile değerlendirilecek. Peki PTT personel alımı ne zaman? 2022 PTT personel alımı başvurusu nereden yapılır? İşte merak edilenler...

Haber

Ticaret Bakanlığı 2 bin 500 personel alacak! İşte başvuru şartları

Ticaret Bakanlığı, muayene memuru, gümrük muhafaza memuru ve büro personeli olmak üzere 2 bin 500 sözleşmeli personel istihdam edecek.

Finans

GSB personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? 2022 GSB personel alımı sonuç tarihi belli mi? Adaylar sözlü sınava çağırılacak!

Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) personel alımı sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak konusu oldu. Bilindiği üzere GSB 1200 personel alımı başvuruları 10-14 Ekim tarihleri arasında alındı. Peki GSB personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? 2022 GSB personel alımı sonuç tarihi belli mi? İşte ayrıntılar...

Haber

Resmi Gazete'de yayımlandı! 34 personel alınacak

Hazine ve Maliye Bakanlığı, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğünde çalıştırmak üzere 30, Türk Patent ve Marka Kurumu (TÜRKPATENT) ise sınai mülkiyet uzman yardımcısı olarak 14 personel alımı yapacak. Başvurular e-Devlet'ten yapılacak. Adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacak.

Finans

KİT’lerin personel alımında detaylar netleşti! Kredi de kullanabilecekler…

Kamu iktisadi teşebbüslerinin (KİT) 2023 yılı personel alım usulleri belirlendi. Sözleşmeli personel pozisyonlarına atananların 3 yıl geçmedikçe görev yaptıkları kuruluşlara ve diğer kamu hesap verilebilirliğin artırılmasını teminen teşebbüsler 2022 yılı faaliyet raporlarını 31 Mayıs 2023'e kadar internet sitelerinde yayımlayacak. Zorunlu hallede kredi de kullanabilecekler! İşte detaylar…

Finans

Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak? 2022 Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru tarihi ve şartları belli oldu mu?

Sağlık Bakanlığı bünyesinde 85 bin kişi istihdam edilecek. Alınacak personellerin müjdeli haberini Sağlık Bakanı Fahrettin Koca duyurmuştu. Bunun ardından Sağlık Bakanlığı 85 bin personel alımı, başvuru şartları gibi detaylar adaylar tarafından merak konusu oldu. Peki Sağlık Bakanlığı 85 bin personel alımı başladı mı, ne zaman başlayacak? Sağlık Bakanlığı 85 bin personel alımı başvuru şartları neler? İşte merak edilenler...

Haber

İŞKUR 36.710 işçi alımı yapacak! İşte il il personel alımı ilanı

İŞKUR (İş ve İşçi Bulma Kurumu) aracılığıyla her gün farklı illerden personel alımı ilanları paylaşılıyor ve personel alımı gerçekleştiriliyor. İş verenlerle iş arayanları buluşturan İŞKUR'da 36.710 açık iş ilanı bulunuyor.

Finans