Pijama Haberleri

Gardırobunu yenileyenlerin mutlaka alması gereken rahat ve şık ürünler

Kombin yaparken özellikle mevsim geçişlerinde bazı parçalara fazlasıyla ihtiyaç duyulur. Siz de yeni ürünlere gereksinim duyuyorsanız ya da kombinlerinizde tekdüzelikten hoşlanmıyorsanız trend parçalara göz atarak elbise dolabınıza çeşitlilik katabilirsiniz. Şık ve rahat kombinler oluşturmak için doğru parçaları birleştirmek hiç de zor değil. Bu parçalar neler mi? Haydi gelin, onları hep birlikte keşfedelim!

Haber 26-10-22 17:22

İhmal etmeyin, hepsi gerekli! Doğum çantasına koyulacaklar

Gebelik süresince doğum düşünülüyor. Doğum anında ve ardından hastanede kalma süresinde oldukça heyecanlı olunuyor. Bu sebeple doğum çantasının önceden hazırlanması gerekiyor. Doğum çantasına ne koyacağınızı bilmiyorsanız aşağıda bulunan malzemeleri kullanabilirsiniz.

Kadin 04-09-22 16:46

Çamaşırlarınızı yanlış yıkıyorsunuz! Doğrusunu duyunca şaşıracaksınız…

Sağlığımız ve hijyenimizin korunması için giydiğimiz kıyafetlerin temizliğine dikkat etmemiz gerekiyor. Çamaşırları yıkıyoruz ancak yanlış yıkama yapmak ve yıkama düzenini oluşturmamak beden sağlığımızı tehlikeye atabiliyor. Çamaşırlarınızı doğru şekilde yıkadığınızı düşünüyor olabilirsiniz ama bu konuda yanılıyor olabilirsiniz.

Kadin 24-05-22 10:34

Evde hem rahat hem şık hissetmek isteyenlerin tercihi pijama önerileri

Yorucu iş temposunda çalışırken kurulan en büyük hayal, eve gidip pijamaları giymek ve dinlenmenin keyfini çıkarmak! Günün yorgunluğunu atmak için üzerinize giydiğiniz pijamalar aslında tarzınızı yansıtır. Moda trendlerinin değişimiyle ev giyimi ve pijamalarda da şıklık yarışları başladı. Pijama giyerken de şık görünmek mümkün elbette. Siz de birbirinden tarz pijamalarla evde şıklığınızı konuşturmak isterseniz okumaya devam edin!

Haber 08-03-22 17:07

Pijama

Pijama Hakkındaki Haberler Mynet'te. Pijama Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Evinizde şık ve rahat olmanın ilk adımı: Pijama ve eşofman kombinleri

Moda denince aklınıza ilk önce dışarıda giydiğiniz kıyafetler geliyor olabilir. Oysa evde giydiğiniz pijama altları ve eşofmanlar da modanın vazgeçilmez birer parçası! Dolayısıyla bu önemli parçaları seçerken hem şık hem rahat olmalarına dikkat etmelisiniz. Öyleyse sizin için derlediğimiz birbirinden güzel ve konforlu modellere göz atmaya ne dersiniz?

Kadin 16-02-22 17:27

Rahatlığı yüzünden üstünüzden çıkarmak istemeyeceğiniz en iyi pijama markaları

Ev konforunu arttıran ürünlerin başında pijamalar gelir. Uyku kalitesini doğrudan etkileyen pijamalarla iyi bir uyku çekerek yorgunluğu atmak ve dinlenmek mümkün. Tabii her pijama aynı etkiyi göstermeyebilir. Yumuşak dokulu, terletmeyen ve sıkmayan ürünleri tercih ederek daha huzurlu uyuyabilirsiniz. Eğer siz de uyku kalitenizin artmasına yardım edecek konforlu pijama markaları arayışındaysanız yazımızı mutlaka incelemelisiniz.

Haber 14-02-22 12:54

Hediyem yılbaşı ruhunu en iyi şekilde yansıtsın diyenler için yumuşacık pijama modelleri

Yumuşacık pijama takımıyla huzurlu ve rahat bir uyku çekmeyi kim istemez ki? Uykunuzu kaçıran şeylere belki çare bulamayız ama bu pijama takımlarıyla rahatça uykuya dalabilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz birbirinden yumuşak ve kaliteli pijama takımlarına tek tıkla sahip olmaya ne dersiniz?

Haber 13-12-21 16:48

Evde de salına salına gezmek istiyorum diyenlere birbirinden rahat ve şık takım önerileri

Dışarı çıkarken yaptığımız kombinden ne kadar memnunsak o kadar mutlu oluruz. Neden bu mutluluğu evde de yaşamayalım ki? Rahat ve şık giyinmenin mutlulukla bir ilişkisi olmalı. Mutluluğa giden yol için dolabınızı birbirinden güzel pijama takımlarıyla doldurarak işe başlayın. Size kendinizi güzel ve iyi hissettirecek yumuşacık ve şık takımlar bulduk. Önerilerimiz arasından kalbinizi çalan ürünleri seçerek kendinizi şımartın.

Kadin 09-12-21 17:33

Hiç üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz, hem yumuşacık hem de sıcacık polar kıyafet önerileri

Kış aylarının vazgeçilmez parçaları, tabii ki polar kıyafetler! Hem sıcacık hem yumuşacık olan bu ürünler, özellikle zorlu kış günlerinde favori tercihiniz olmaya aday. Siz de polar kıyafetlerle kendinizi şımartmak istiyorsanız sizin için derlediğimiz ve bir kere giyince bir daha üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz ürünlere göz atabilirsiniz!

Kadin 08-12-21 15:12

Tüm aile fertlerine uygun, pijamadan ayakkabıya indirimli ürün önerileri

En küçüğünden en büyüğüne, ailenizdeki tüm fertlerin ihtiyaçlarını karşılamak bazen fazlasıyla külfetli olabiliyor. Bu yükü sırtınızdan alacak, giyim ve ayakkabı masraflarınızı büyük oranda azaltmanızı sağlayacak önerilere ne dersiniz? O zaman tüm aile fertlerine uygun, pijamadan ayakkabıya indirimli ürünlerin listelendiği bu yazıyı mutlaka okumalısınız!

Haber 24-11-21 16:23

Hande Erçel'inki gibi yumuşacık pijama takımı önerileri

Yumuşacık pijama takımıyla rahat bir uyku çekmeyi kim istemez ki? Belki uykunuzu kaçıran şeylere çözüm olamayız ama giydiğinizde bebekler gibi uyuyabileceğiniz pijama çeşitlerini ayağınıza değil de parmak ucunuza getirebiliriz. Tek tıkla binlercesine ulaşabildiğimiz pijamalardan hangisinin rahat, hangisinin yumuşak olduğunu kimi zaman anlamamız mümkün olmuyor. Çeşit çeşit, desen desen olan yumuşacık pijamalara bakmaya ne dersiniz?

Kadin 18-10-21 09:48

Yazlık pijama takımlarıyla kendinizi şımartın

Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında rahat bir uyku isteyenler için tasarlanmış pijamaları sizler için inceledik.

Kadin 05-07-21 11:37

Evden çalışanların üçte biri toplantı sırasında pijama giyiyor

Üç ulusal tecrit boyunca birçok kişi evden çalışırken, yeni bir anket evden çalışanların neredeyse üçte birinin sanal toplantılar sırasında pijama giydiğini ortaya koydu.

Haber 25-03-21 16:39