Pozitif Haberleri

Pozitif uyumsuzluk nedir, RSI pozitif uyumsuzluk formülü nedir? Borsada pozitif uyumsuzluk ne demek?

Borsa ve finans alanında kullanılan göstergelerde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Bunlardan en önemlisi de fiyat-gösterge arasında gözlenen uyumsuzluklardır. İki durumun birbirini desteklemediğini karşılamak için kullanılan uyumsuzluk kelimesi, piyasada da bir fiyatın artması ya da azalması esnasında indikatörün ters yönde çalıştığını ifade eder. Pozitif ve negatif uyumsuzluk şeklinde karşımıza çıkan bu indikatörlerden pozitif uyumsuzluk borsada nasıl yorumlanır?

Finans 06-01-23 09:24

Kötü enerjileri yok eder! Evinize bolluk ve bereket getirmek için adaçayı nasıl yakılır? Adaçayının şaşırtan faydaları

Kapalı ortamlarda zaman zaman ağır enerjiler oluşabiliyor. Bu olumsuz enerjiler o ortamda yaşayan kişilerin ruh halini oldukça etkiliyor. Uzun süredir gergin ve depresif hissediyor evinizde bolluk ve bereketin olmadığını düşünüyorsanız bunun nedeni evin kötü enerjisi olabilir. Evde adaçayı yakmanın tüm kötü enerjiyi alacağı ve çok çeşitli faydalar sağlayacağı belirtiliyor. Peki adaçayı nasıl yakılır?

Kadin 08-12-22 10:33

Bu taşlar evinize bolluk ve bereket getiriyor! Zenginlik için almanız gereken taşlar

Doğal taşlar hayatın birçok alanında sıklıkla kullanılıyor. İnsanlık tarihi boyunca oldukça ilgi gören doğal taşların faydalarına inanlar bu taşları yanlarında ayırmıyor. Doğal taşların para, aşk, bereket, sağlık getirdiği düşünülüyor. Evinize bolluk ve bereket getirmek istiyorsanız aşağıda bulunan taşların enerjilerine bakabilirsiniz.

Kadin 01-11-22 18:47

Pozitif

Pozitif Hakkındaki Haberler Mynet'te. Pozitif Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.