Pozitif Haberleri

Küresel piyasalarda FED beklentisi: Pozitif seyrediyor

Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) faiz indirimlerine bu sene başlayacağına yönelik fiyatlamaların güçlü kalması risk iştahını beslemeye devam ediyor.

Finans

Gözler yoğun veri gündeminde: Küresel piyasalar pozitif seyrediyor

Küresel piyasalarda yoğun veri gündemi takip edilirken pozitif seyir hakim. Verilerin ardından para piyasalarındaki fiyatlamalarda, Fed'in ilk faiz indirimine gitme ihtimali mayısta yüzde 25 ve haziranda yüzde 70'e yükseldi.

Finans

Üzerinizde negatif enerji olduğunu düşünüyorsanız bunları yapın! En etkili 4 enerji temizleme yöntemi

Auramız zayıf olduğu zamanlar başkalarının negatif enerjilerini üzerimize alabiliriz. Böyle zamanlarda enerji temizliği yapmak kişiyi oldukça rahatlatır. En etkili 4 enerji temizleme yöntemini haberimizde derledik.

Kadin

Küresel piyasalar pozitif seyrediyor

Küresel piyasalar şirket karlarının beklentilerin üzerinde gelmeye devam etmesiyle pozitif seyrediyor. Fed'in martta faiz indirimine gideceği ihtimali ise yüzde 22'ye yükseldi.

Finans

Pozitif

Pozitif Hakkındaki Haberler Mynet'te. Pozitif Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Yumuşak iniş senaryoları güç kazandı: Küresel piyasalarda pozitif seyir

Küresel piyasalarda, ABD ekonomisinde "yumuşak iniş" senaryolarının güç kazanmasıyla pozitif bir seyir izleniyor. Merkez bankalarının faiz indirimine başlayacağı beklentisi de zayıflamaya devam ediyor.

Finans

Küresel piyasalar pozitif seyrediyor

Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankasının (Fed) gelecek dönem para politikası adımlarına ilişkin belirsizliklerin sürmesine karşın teknoloji sektörü öncülüğünde pozitif bir seyir izleniyor.

Finans

Pozitif uyumsuzluk nedir, RSI pozitif uyumsuzluk formülü nedir? Borsada pozitif uyumsuzluk ne demek?

Borsa ve finans alanında kullanılan göstergelerde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Bunlardan en önemlisi de fiyat-gösterge arasında gözlenen uyumsuzluklardır. İki durumun birbirini desteklemediğini karşılamak için kullanılan uyumsuzluk kelimesi, piyasada da bir fiyatın artması ya da azalması esnasında indikatörün ters yönde çalıştığını ifade eder. Pozitif ve negatif uyumsuzluk şeklinde karşımıza çıkan bu indikatörlerden pozitif uyumsuzluk borsada nasıl yorumlanır?

Finans

Kötü enerjileri yok eder! Evinize bolluk ve bereket getirmek için adaçayı nasıl yakılır? Adaçayının şaşırtan faydaları

Kapalı ortamlarda zaman zaman ağır enerjiler oluşabiliyor. Bu olumsuz enerjiler o ortamda yaşayan kişilerin ruh halini oldukça etkiliyor. Uzun süredir gergin ve depresif hissediyor evinizde bolluk ve bereketin olmadığını düşünüyorsanız bunun nedeni evin kötü enerjisi olabilir. Evde adaçayı yakmanın tüm kötü enerjiyi alacağı ve çok çeşitli faydalar sağlayacağı belirtiliyor. Peki adaçayı nasıl yakılır?

Kadin

Bu taşlar evinize bolluk ve bereket getiriyor! Zenginlik için almanız gereken taşlar

Doğal taşlar hayatın birçok alanında sıklıkla kullanılıyor. İnsanlık tarihi boyunca oldukça ilgi gören doğal taşların faydalarına inanlar bu taşları yanlarında ayırmıyor. Doğal taşların para, aşk, bereket, sağlık getirdiği düşünülüyor. Evinize bolluk ve bereket getirmek istiyorsanız aşağıda bulunan taşların enerjilerine bakabilirsiniz.

Kadin