KADIN

Kötü enerjileri yok eder! Evinize bolluk ve bereket getirmek için adaçayı nasıl yakılır? Adaçayının şaşırtan faydaları

Kapalı ortamlarda zaman zaman ağır enerjiler oluşabiliyor. Bu olumsuz enerjiler o ortamda yaşayan kişilerin ruh halini oldukça etkiliyor. Uzun süredir gergin ve depresif hissediyor evinizde bolluk ve bereketin olmadığını düşünüyorsanız bunun nedeni evin kötü enerjisi olabilir. Evde adaçayı yakmanın tüm kötü enerjiyi alacağı ve çok çeşitli faydalar sağlayacağı belirtiliyor. Peki adaçayı nasıl yakılır?

Çok eski zamanlardan beri kullanılan tütsü yakma işleminin kötü ruhları, enerjileri evden uzaklaştırdığını inanılıyor. Daha pozitif olmak ve evde bolluk bereket sağlamak için kullanılan popüler tütsülerden olan adaçayının şifaları saymakla bitmiyor. Adaçayı tütsüsü ne işe yarar merak ediyorsanız aşağıya göz atabilirsiniz.

ADAÇAYI TÜTSÜSÜ NASIL YAPILIR?

Ekran görüntüsü 2022-12-08 103226

  • Aktardan temin edebileceğiniz adaçayının dallarını bir araya getirin.
  • Dalların sap kısmını iple güzelce bağlayın. Adaçayını yaktıktan sonra üzerine koyabileceğiniz ısıya dayanıklı bir kap ayarlayın.
  • Her şeyi hazırladıktan sonra çakmak yardımıyla adaçayının uçlarını yakın.
  • Hemen sonrasında üfleyerek demeti söndürün. Bu esnada uç kısımdan saplara doğru dalların tütmeye devam ettiğini görebilirsiniz.
  • Yavaş yavaş tütsülenen adaçayı demetini bir kaba koyarak bekletebilir veya tüm odalarda gezdirerek tütsü kokusunun tüm eve yayılmasını da sağlayabilirsiniz.
  • İşiniz bittiğinde tütsünün tamamen söndüğünden emin olun ve külleri atın.

ADAÇAYI YAKMAK NE İŞE YARAR?

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler