Soğan Suyu Haberleri

Taylor Hill gibi kalın kaşlara sahip olmak için yapmanız gereken basit! Hayal ettiğiniz gür kaşlara doğal yollarla kavuşabilirsiniz

Güzelliği ve fiziği ile tanınan genç model Taylor Hill ünlü olduğu andan itibaren gür kaşları ile dikkat çekiyor. Birçok kadın kaşlarını kalınlaştırmanın yolunu arıyor. Aslında doğal şekilde daha gür kaşlara sahip olmak için uygulanması gereken adımlar oldukça basit! Siz de doğal yollarla kaş kalınlaştırma yöntemleri arıyorsanız bu bakımları uygulayabilirsiniz.

Kadin 06-10-22 08:13

Siğilleri kökten kurutacak! Düzenli kullanımda kurtulmanın yolu çok basit

Ciltte çıkan siğiller oldukça can sıkıcı olabiliyor. Toplumda sıklıkla görülen bu cilt rahatsızlığı için çözüm önerileri aranıyor. Siğilleri olan kişiler internet üzerinden 'Siğil nasıl geçer?' diye araştırmalar yapıyor. Bu sorunun cevabı doğal ürünlerden geçiyor. Siğillerden kurtulmak için evde yapılacak doğal tarifler bulunuyor.

Haber 26-09-22 12:14

Soğan suyu ile elma sirkesini karıştırın her gün sürün: Etkisi inanılmaz! Cilt lekelerinden eser kalmaz

Soğan ve elma sirkesinin mucize gibi faydaları herkes tarafından bilinen bir gerçek. Peki, ikisini bir araya getirince neler olacağını biliyor musunuz? Basit bir uygulama ile ciltteki yaşlılık lekelerini kısa sürede yok edebilirsiniz. Hiperpigmentasyon sebebiyle ciltte oluşan lekelerden eser kalmaz.

Haber 22-09-22 20:09

Acıya ve kötü görünüme son! Ayağınızdaki nasırları geçirmek için…

Ayak nasırı toplumda çok sık görülmektedir. Yaşam kalitesini düşüren nasırlar ayaktayken oldukça ağrılara neden olmaktadır. Nasır sorunu için birçok yöntem denenmektedir. Denediğiniz yöntemler nasırlarınızı geçiremediyse bir de soğan suyu kürünü deneyebilirsiniz. Soğan suyu sağlığın pek çok alanında faydalı olduğu gibi nasırlar üzerinde de etkili sonuçlar verir.

Haber 29-08-22 12:04

Yazın en sık görülen hastalık! İdrar yolu enfeksiyonunu geçirmek için yemeniz gerekenler

Yaz aylarında enfeksiyon hastalıklarında artış görülüyor. Özellikle havuz ve ortak kullanılan duşlar, tuvaletler idrar yolu enfeksiyonlarına yol açıyor. Oldukça ağrılı sonuçlara yol açabilen idrar yolu enfeksiyonundan korunmak için hijyene dikkat etmek gerekiyor. İdrar yolu enfeksiyonlarına iyi gelecek tedaviler arasında bitkisel kürler bulunuyor.

Haber 26-08-22 10:29

Böbrekleri tertemiz yapıyor! Mucizevi etkileri var

Böbrekler sağlığımız için oldukça önem taşıyan organlardan. Böbreklerde zamanla çeşitli hastalıklar ortaya çıkabiliyor. Böbrek hastalıklarından korunmak için böbreklerin temizliğini sağlamak gerekiyor. Bu nedenle bol su içmeye önem vermek böbreklerin daha sağlıklı olmasını sağlıyor. Soğan suyu kürü böbreklerin temizlenmesinde yardımcı oluyor.

Haber 21-08-22 10:38

Cardi B saçları için uyguladığı bakımı paylaştı! Her evde bulunuyor, Soğan kürü nasıl yapılır? Saçı daha hızlı uzatmak için ne yapılabilir?

Ünlü şarkıcı Cardi B, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda uzun saçları için kullandığı özel bakımı paylaştı. Genç şarkıcı saçları için doğal ürünlerin faydalarından yararlanarak soğan suyu kürünü yaptığını ve çok memnun kaldığını belirtti.

Kadin 15-08-22 17:17

Cardi B’den soğanlı canlı yayın! Anlattıkları şaşırttı

Her adımıyla olay yaratan Cardi B, Instagram hesabından yaptığı canlı yayın ile takipçilerini şaşırtan açıklamalarda bulundu. Dünyaca ünlü rapçi Cardi B, sağlıklı bir şekilde uzaması için saçlarını soğan suyu ile yıkadığını itiraf etti. Ünlü rapçi aynı zamanda uyguladığı tarifi tüm takipçileriyle paylaştı.

Haber 13-08-22 09:17