Spencer Filmi Haberleri

Bu hafta 10 film vizyona girecek! Bu hafta vizyonda neler var? (18-25 Kasım 2021)

Türkiye sinema salonlarında bu hafta 4'ü yerli olmak üzere 10 film vizyona girecek.

Trend

Lady Diana’nın özel korumasından övgü topladı! Kristen Stewart'ın performansını değerlendirdi

Lady Diana’nın boşanmaya karar verdiği 1991 Noel tatiline odaklanan biyografi türündeki Spencer filmi, Kraliyet Ailesi’nin en bilinmeyen yönlerini konu alıyor. Lady Diana’nın hayatını beyaz perdeye taşıyan yapımın başrolünü Kristen Stewart üstleniyor. Lady Diana'nın özel koruması Ken Wharfe, Kristen Stewart'ın ''Spencer'' filmindeki performansını, en gerçekçi Lady Diana canlandırması olarak değerlendirdi.

Trend

Prenses Diana’yı canlandıran Kristen Stewart’tan itiraf geldi: Gelinlik sahnesi ürkütücüydü

Prenses Diana’nın hayatını konu alan Spencer filminin başrol oyuncusu Kristen Stewart çok konuşulan gelinlik sahnesi için ilk kez açıklama yaptı. Prenses Diana’nın gelinliğine çok benzer bir kostümün dikildiğinden söz eden güzel oyuncu, “Bunu giydiğim gün, ürkütücü bir gündü" dedi.

Trend

Kristen Stewart’tan olay itiraf: Toplasan beş tane iyi filmim var

Prenses Diana’yı canlandırdığı Spencer filmiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Kristen Stewart, sinema kariyeri hakkında özeleştiri yaparak, “45 ya da 50 filmim içinde muhtemelen gerçekten iyi olan beş filmim vardır” dedi.

Magazin

Ünlü oyuncu Kristen Stewart, kendisini sert eleştirdi: Toplasan 5 iyi filmim var

Twilight (Alacakaranlık) serisi ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan Kristen Stewart, Prenses Diana’yı canlandırdığı Spencer filmiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ünlü oyuncu sinema kariyeri hakkında herkesi şaşırtacak bir itirafa imza attı. Stewart, “ 45 ya da 50 filmim içinde muhtemelen gerçekten iyi olan 5 filmim vardır” dedi.

Trend

137 eleştirmen seçti! Festivallerin yıldızı olan filmler açıklandı

Koronavirüs pandemisine ilişkin kısıtlamaların gevşetilmesiyle beraber merakla beklenen filmler vizyona girmeye başladı. Prömiyerini festivallerde yapan filmler şimdi eleştirmenlerin hedefindeki yerini aldı. Prestijli sinema yayını IndieWire, 137 eleştirmenin oyları sonucunda ‘En İyi Filmleri’ seçti.

Trend

Prenses Diana’nın hayatını anlatan Spencer filminden ilk afiş yayınlandı! Heyecan zirveye ulaştı

İngiliz Kraliyet ailesinin en önemli figürlerinden biri olarak kabul edilen Prenses Diana’nın hayatı beyaz perdeye uyarlanacak. Biyografi türündeki filmde Prenses Diana’yı, Kristen Stewart canlandıracak. Büyük bir merakla beklenen filmin ilk afişi yayınlandı.

Trend