Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Ünlü oyuncu Kristen Stewart, kendisini sert eleştirdi: Toplasan 5 iyi filmim var

  Twilight (Alacakaranlık) serisi ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan Kristen Stewart, Prenses Diana’yı canlandırdığı Spencer filmiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ünlü oyuncu sinema kariyeri hakkında herkesi şaşırtacak bir itirafa imza attı. Stewart, “ 45 ya da 50 filmim içinde muhtemelen gerçekten iyi olan 5 filmim vardır” dedi.

  Ünlü oyuncu Kristen Stewart, kendisini sert eleştirdi: Toplasan 5 iyi filmim var

  Yeni projesi Spencer için Prenses Diana olmaya hazırlanan Kristen Stewart, kendi sinema kariyeri için çarpıcı bir açıklamada bulundu. 31 yaşındaki Amerikalı yıldız, The Sunday Times’a verdiği röportajda, “45 ya da 50 filmim içinde muhtelemen gerçekten iyi olan beş filmim vardır. Bunlar baştan sonra iyi işler” diye konuştu.

  EN İYİ FİLMLERİNİ AÇIKLADI

  1

  Stewart, en iyi filmlerini Personal Shopper ve Clouds of Sils Maria olarak adlandırdı. Her iki film de Fransız yönetmen ve senarist Olivier Assayas imzalısını taşıyor. Stewart, 2015'te Clouds of Sils Maria filmindeki performansıyla beğeni topladı ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında César Ödülü'nü kazanan ilk Amerikalı kadın oyuncu oldu.

  “PİŞMANLIK DUYUYORUM”

  Oliver Assayas imzasına sahip olan filmlerini sevdiğini dile getiren Stewart, “Film listeme bakıyorum, çok az ve çok nadir yapmışım. Filmlerimden pişmanlık duyduğumu söylemeye çalışmıyorum. Birkaç filmimden dolayı pişmanım, sonuçlarından dolayı değil ama eğlenceli olmadıkları için pişmanım. En kötüsü, bir şeyin ortasındayken, muhtemelen onun kötü bir film olacağını bilmek ama bitene dek desteklemek” diye konuştu.

  Kötü olarak nitelendirdiği filmlerinin adlarını söylemeyen Stewart, “Bir filmin ortasındayken bırakamazsınız” diye ekledi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler