Tüp Mide Ameliyatı Haberleri

Mide tüpü ameliyatından sonra komalık oldu! İşlemden sadece birkaç saat sonra bayıldı... Yaşama şansı %50 denilmişti

23 yaşındaki Chloe Quick, Türkiye'de 1.500 sterlinlik (yaklaşık 60 bin 761 TL) değerinde tüp mide ameliyatı yaptırdı. Fazla kilolarından kurtulmak için bıçak altına yatan Quick, prosedür uyguladıktan birkaç saat sonra kanama geçirdi ve yere yığıldı.

Trend

Yaşadığı değişimle görenleri hayrete düşürüyor! Verdiği kilolar yüzünden en yakınları bile tanımakta zorluk çekiyor

Dış görünüşe yapılan ufak müdahaleler tüm görünümü değiştirebiliyor. Özellikle kilo vermek bambaşka birine dönüştürebiliyor. 26 yaşındaki Caoimhe Whyte, kilo verme yolculuğuna başlamadan önceki ve sonraki hallerini fotoğraflayarak görenleri hayrete düşürdü.

Kadin

107 kilo veren kadın değişimiyle gelen zorlukları paylaştı! Cinsel hayatımı bitirdi

Kilo vermek hem vücudun hem de yüzün değişmesini sağlayabiliyor. Sağlık için ideal kiloya kavuşmak gerekiyor. Ancak verilen fazla kilolar çeşitli yan etkilere sebep olabiliyor. 107 kilo veren bir kadın vücudundaki değişimler nedeniyle cinsel hayatının bittiğini paylaştı.

Kadin

Banyoda ölü bulundu... Fransız kadının hastanede sır ölümü! Fransız markalı iğne detayı

Bağcılar'daki özel hastanede sır bir ölüm gerçekleşti. Hastaneye tüp mide ameliyatı olmak üzere gelen Fransız Anestezi Uzmanı Dalila Soudani hastanenin banyosunda ölü bulundu. Öte yandan yapılan incelemelerde kadının kendisine yüksek dozda yaklaşık 20 adet Fransız markalı ağrı kesici iğne vurduğunun belirlendiği kaydedildi. Hastane ise tüp mide ameliyatıyla alakalı herhangi bir işlem yapılmadığını, yalnızca tahlil yapıldığını söylerken kadının ağrı kesicileri kendisinin vurduğu belirtildi.

Haber

Tüp Mide Ameliyatı

Tüp Mide Ameliyatı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Tüp Mide Ameliyatı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Duy Beni dizisinin Emine’si Lydia Cemre Özşişman 5 ayda 35 kilo verdi! Sütyensiz poz geldi

Duy Beni dizisinde Emine rolüne hayat veren oyuncu Lydia Cemre Özşişman’ın son hali görenleri şaşırtıyor. 30 yaşındaki oyuncu 5 ayda 35 kilo vererek bambaşka bir görünüme kavuştu. Genç oyuncu zayıfladıktan sonra sütyensiz pozlarıyla beğeni topladı.

Magazin

Kilo verme ameliyatı kötü sonuçlandı! Sarkan göğüsleri ve cildi cinsel hayatını bitirdi

Kilo vermek için yapılan diyetler ve egzersizler her zaman etkili sonuçlar sağlayamayabiliyor. Bu nedenle kilo verme ameliyatını tercih eden kişilerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Kilo vermek isteyen Claudette Hawk, tüp mide ameliyatından sonra yaşadığı pişmanlıkları anlatarak cinsel hayatının bittiğini belirtiyor.

Kadin

Eskişehir Şehir Hastanesinde tüp mide ameliyatlarına başlandı

Ameliyat sonrası 10 günde 4 kilogram zayıflayarak 115 kilograma düşen Emel Yağın: - "Artık oturamıyordum, kalkamıyorum ve nefes alamıyordum. Şu anda çok mutluyum ve neşeliyim. Hedefim 60 kilo"

Yurthaber

60 kilo vermişti! Yeşim Ceren Bozoğlu bikinili pozuyla dikkat çekti

2017 yılında mide ameliyatı geçiren oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu 60 kilo vermişti. Sağlıklı yaşam ve spor sayesinde formunu koruyan ünlü oyuncu bikinisiyle poz verdi. Yeşim Ceren Bozoğlu'nun pozunu görenler "Resmen 20'li yaşlarına dönmüşsün" yorumlarında bulundu.

Magazin