HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Adana Karataş Saatlik Hava Durumu

21 Nisan Pazar 2024, 21:30

22:00

Parçalı az bulutlu 17°
Hissedilen: 17°
Yağış İhtimali: 0%
Parçalı az bulutlu
Hissedilen: 17°
Nem: 71%
En yüksek / düşük: 19° / 17°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: BGB / 4.19 KM/S

Saat 22:00 Civarında Adana Karataş hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 19° en düşük 17° olması bekleniyor. Rüzgar BGB yönünde 4.19 KM/S hızında, nem oranı 71% civarında, bulut oranının da 37% olması bekleniyor.

23:00

Parçalı az bulutlu 18°
Hissedilen: 17°
Yağış İhtimali: 0%
Parçalı az bulutlu
Hissedilen: 17°
Nem: 71%
En yüksek / düşük: 18° / 18°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: BGB / 4.27 KM/S

Saat 23:00 Civarında Adana Karataş hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 18° en düşük 18° olması bekleniyor. Rüzgar BGB yönünde 4.19 KM/S hızında, nem oranı 71% civarında, bulut oranının da 28% olması bekleniyor.

Adana Karataş Saatlik Hava Durumu


Adana Karataş hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Adana Karataş için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Adana Karataş saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Adana Karataş’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Adana Karataş’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Adana Karataş dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;