HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Ağrı Patnos Saatlik Hava Durumu

28 Kasım Salı 2023, 22:30

23:00

Açık -3°
Hissedilen: -6°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: -6°
Nem: 74%
En yüksek / düşük: -3° / -3°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KD / 1.63 KM/S

Saat 23:00 Civarında Ağrı Patnos hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek -3° en düşük -3° olması bekleniyor. Rüzgar KD yönünde 1.63 KM/S hızında, nem oranı 74% civarında, bulut oranının da 1% olması bekleniyor.

Ağrı Patnos Saatlik Hava Durumu


Ağrı Patnos hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Ağrı Patnos için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Ağrı Patnos saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Ağrı Patnos’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Ağrı Patnos’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Ağrı Patnos dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;