HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ankara Etimesgut Hava Durumu

10 Aralık Pazar 2023, 16:00
Parçalı az bulutlu
7 °
Hissedilen: 6°
Hissedilen: 6°
Nem: 81%
En yüksek / düşük: 7 ° / 5°
Rüzgar Hızı: GGD / 1.34 KM/S
Yağış İhtimali: 54%

Parçalı Az Bulutlu

Ankara Etimesgut Hava Durumu: Havanın Parçalı az bulutlu, en yüksek sıcaklığın 7° ve en düşük sıcaklığın 5° olması bekleniyor. Rüzgar GGD yönünde 1.34 KM/S hızında, nem oranı 81% civarında, bulut oranının da 49% olması bekleniyor.


Pazartesi

11 Aralık 2023 Pazartesi Etimesgut Hava Durumu 11° / 5°

Salı

12 Aralık 2023 Salı Etimesgut Hava Durumu 11° / 7°

Çarşamba

13 Aralık 2023 Çarşamba Etimesgut Hava Durumu / 4°

Perşembe

14 Aralık 2023 Perşembe Etimesgut Hava Durumu 12° / 4°

Cuma

15 Aralık 2023 Cuma Etimesgut Hava Durumu 14° / 6°

Cumartesi

16 Aralık 2023 Cumartesi Etimesgut Hava Durumu / 3°

Ankara Etimesgut Bugün Hava Durumu


Ankara Etimesgut hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Ankara Etimesgut için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Ankara Etimesgut saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Ankara Etimesgut’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Ankara Etimesgut’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Ankara Etimesgut dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;