HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Ankara Etimesgut Saatlik Hava Durumu

10 Haziran Cumartesi 2023, 21:30

22:00

Parçalı az bulutlu 21°
Hissedilen: 20°
Yağış İhtimali: 0%
Parçalı az bulutlu
Hissedilen: 20°
Nem: 65%
En yüksek / düşük: 21° / 19°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KKD / 2.23 KM/S

Saat 22:00 Civarında Ankara Etimesgut hava durumu: Havanın Parçalı az bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 21° en düşük 19° olması bekleniyor. Rüzgar K yönünde 3.09 KM/S hızında, nem oranı 68% civarında, bulut oranının da 49% olması bekleniyor.

23:00

Parçalı bulutlu 20°
Hissedilen: 20°
Yağış İhtimali: 0%
Parçalı bulutlu
Hissedilen: 20°
Nem: 66%
En yüksek / düşük: 20° / 18°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KKD / 2.16 KM/S

Saat 23:00 Civarında Ankara Etimesgut hava durumu: Havanın Parçalı az bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 20° en düşük 18° olması bekleniyor. Rüzgar K yönünde 3.09 KM/S hızında, nem oranı 68% civarında, bulut oranının da 60% olması bekleniyor.

Ankara Etimesgut Saatlik Hava Durumu


Ankara Etimesgut hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Ankara Etimesgut için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Ankara Etimesgut saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Ankara Etimesgut’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Ankara Etimesgut’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Ankara Etimesgut dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;