HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Ankara Bala Saatlik Hava Durumu

24 Eylül Pazar 2023, 23:00

23:00

Açık 21°
Hissedilen: 20°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: 20°
Nem: 28%
En yüksek / düşük: 21° / 20°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KKB / 1.58 KM/S

Saat 23:00 Civarında Ankara Bala hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 21° en düşük 20° olması bekleniyor. Rüzgar KKB yönünde 1.58 KM/S hızında, nem oranı 28% civarında, bulut oranının da 0% olması bekleniyor.

Ankara Bala Saatlik Hava Durumu


Ankara Bala hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Ankara Bala için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Ankara Bala saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Ankara Bala’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Ankara Bala’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Ankara Bala dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;