HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Antalya Döşemealtı Saatlik Hava Durumu

04 Aralık Pazartesi 2023, 22:30

23:00

Kapalı 15°
Hissedilen: 15°
Yağış İhtimali: 0%
Kapalı
Hissedilen: 15°
Nem: 85%
En yüksek / düşük: 15° / 15°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KB / 2.15 KM/S

Saat 23:00 Civarında Antalya Döşemealtı hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek 15° en düşük 15° olması bekleniyor. Rüzgar KB yönünde 2.15 KM/S hızında, nem oranı 88% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.

Antalya Döşemealtı Saatlik Hava Durumu


Antalya Döşemealtı hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Antalya Döşemealtı için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Antalya Döşemealtı saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Antalya Döşemealtı’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Antalya Döşemealtı’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Antalya Döşemealtı dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;