HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Antalya Demre Saatlik Hava Durumu

16 Haziran Pazar 2024, 21:00

22:00

Açık 25°
Hissedilen: 24°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: 24°
Nem: 57%
En yüksek / düşük: 25° / 24°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: DKD / 1.64 KM/S

Saat 22:00 Civarında Antalya Demre hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 25° en düşük 24° olması bekleniyor. Rüzgar KKD yönünde 1.08 KM/S hızında, nem oranı 56% civarında, bulut oranının da 0% olması bekleniyor.

23:00

Açık 24°
Hissedilen: 24°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: 24°
Nem: 61%
En yüksek / düşük: 24° / 24°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: D / 1.51 KM/S

Saat 23:00 Civarında Antalya Demre hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 24° en düşük 24° olması bekleniyor. Rüzgar KKD yönünde 1.08 KM/S hızında, nem oranı 56% civarında, bulut oranının da 0% olması bekleniyor.

Antalya Demre Saatlik Hava Durumu


Antalya Demre hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Antalya Demre için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Antalya Demre saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Antalya Demre’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Antalya Demre’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Antalya Demre dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;