HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Antalya Aksu Saatlik Hava Durumu

02 Aralık Cumartesi 2023, 22:00

23:00

Parçalı az bulutlu 14°
Hissedilen: 14°
Yağış İhtimali: 0%
Parçalı az bulutlu
Hissedilen: 14°
Nem: 93%
En yüksek / düşük: 15° / 14°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: K / 1.7 KM/S

Saat 23:00 Civarında Antalya Aksu hava durumu: Havanın Parçalı az bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 15° en düşük 14° olması bekleniyor. Rüzgar K yönünde 2.06 KM/S hızında, nem oranı 93% civarında, bulut oranının da 39% olması bekleniyor.

Antalya Aksu Saatlik Hava Durumu


Antalya Aksu hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Antalya Aksu için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Antalya Aksu saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Antalya Aksu’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Antalya Aksu’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Antalya Aksu dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;