HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Kayseri Pınarbaşı Saatlik Hava Durumu

30 Kasım Perşembe 2023, 20:01

21:00

Kapalı
Hissedilen:
Yağış İhtimali: 0%
Kapalı
Hissedilen:
Nem: 92%
En yüksek / düşük: 4° / 4°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: DGD / 1.38 KM/S

Saat 21:00 Civarında Kayseri Pınarbaşı hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek 4° en düşük 4° olması bekleniyor. Rüzgar DGD yönünde 1.45 KM/S hızında, nem oranı 92% civarında, bulut oranının da 89% olması bekleniyor.

22:00

Parçalı bulutlu
Hissedilen:
Yağış İhtimali: 0%
Parçalı bulutlu
Hissedilen:
Nem: 91%
En yüksek / düşük: 4° / 3°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: DGD / 1.06 KM/S

Saat 22:00 Civarında Kayseri Pınarbaşı hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek 4° en düşük 3° olması bekleniyor. Rüzgar DGD yönünde 1.45 KM/S hızında, nem oranı 92% civarında, bulut oranının da 69% olması bekleniyor.

23:00

Parçalı az bulutlu
Hissedilen:
Yağış İhtimali: 0%
Parçalı az bulutlu
Hissedilen:
Nem: 90%
En yüksek / düşük: 3° / 2°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: GD / 1.14 KM/S

Saat 23:00 Civarında Kayseri Pınarbaşı hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek 3° en düşük 2° olması bekleniyor. Rüzgar DGD yönünde 1.45 KM/S hızında, nem oranı 92% civarında, bulut oranının da 49% olması bekleniyor.

Kayseri Pınarbaşı Saatlik Hava Durumu


Kayseri Pınarbaşı hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Kayseri Pınarbaşı için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Kayseri Pınarbaşı saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Kayseri Pınarbaşı’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Kayseri Pınarbaşı’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Kayseri Pınarbaşı dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;