HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kayseri Özvatan Saatlik Hava Durumu

09 Aralık Cumartesi 2023, 20:00

21:00

Parçalı bulutlu
Hissedilen:
Yağış İhtimali: 57%
Parçalı bulutlu
Hissedilen:
Nem: 78%
En yüksek / düşük: 6° / 6°
Yağış İhtimali: 57%
Rüzgar Hızı: GGD / 1.51 KM/S

Saat 21:00 Civarında Kayseri Özvatan hava durumu: Havanın Parçalı bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 6° en düşük 6° olması bekleniyor. Rüzgar KKB yönünde 2.57 KM/S hızında, nem oranı 76% civarında, bulut oranının da 73% olması bekleniyor.

22:00

Parçalı bulutlu
Hissedilen:
Yağış İhtimali: 19%
Parçalı bulutlu
Hissedilen:
Nem: 77%
En yüksek / düşük: 6° / 6°
Yağış İhtimali: 19%
Rüzgar Hızı: GD / 1.03 KM/S

Saat 22:00 Civarında Kayseri Özvatan hava durumu: Havanın Parçalı bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 6° en düşük 6° olması bekleniyor. Rüzgar KKB yönünde 2.57 KM/S hızında, nem oranı 76% civarında, bulut oranının da 76% olması bekleniyor.

23:00

Parçalı bulutlu
Hissedilen:
Yağış İhtimali: 15%
Parçalı bulutlu
Hissedilen:
Nem: 76%
En yüksek / düşük: 6° / 5°
Yağış İhtimali: 15%
Rüzgar Hızı: DGD / 1.17 KM/S

Saat 23:00 Civarında Kayseri Özvatan hava durumu: Havanın Parçalı bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 6° en düşük 5° olması bekleniyor. Rüzgar KKB yönünde 2.57 KM/S hızında, nem oranı 76% civarında, bulut oranının da 61% olması bekleniyor.

Kayseri Özvatan Saatlik Hava Durumu


Kayseri Özvatan hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Kayseri Özvatan için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Kayseri Özvatan saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Kayseri Özvatan’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Kayseri Özvatan’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Kayseri Özvatan dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;