HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Kayseri Sarız Saatlik Hava Durumu

07 Haziran Çarşamba 2023, 22:31

23:00

Açık 15°
Hissedilen: 14°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: 14°
Nem: 61%
En yüksek / düşük: 15° / 14°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KKD / 1.94 KM/S

Saat 23:00 Civarında Kayseri Sarız hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 15° en düşük 14° olması bekleniyor. Rüzgar KKD yönünde 1.94 KM/S hızında, nem oranı 61% civarında, bulut oranının da 0% olması bekleniyor.

Kayseri Sarız Saatlik Hava Durumu


Kayseri Sarız hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Kayseri Sarız için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Kayseri Sarız saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Kayseri Sarız’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Kayseri Sarız’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Kayseri Sarız dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;