HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Kayseri Sarız Hava Durumu

01 Aralık Cuma 2023, 19:01
Açık
3 °
Hissedilen: 1°
Hissedilen: 1°
Nem: 82%
En yüksek / düşük: 9 ° / 1°
Rüzgar Hızı: GGD / 1.42 KM/S
Yağış İhtimali: 0%

Açık

Kayseri Sarız Hava Durumu: Havanın Açık, en yüksek sıcaklığın 9° ve en düşük sıcaklığın 1° olması bekleniyor. Rüzgar GGD yönünde 1.42 KM/S hızında, nem oranı 82% civarında, bulut oranının da 4% olması bekleniyor.


Cumartesi

02 Aralık 2023 Cumartesi Sarız Hava Durumu 11° / 2°

Pazar

03 Aralık 2023 Pazar Sarız Hava Durumu 11° / 3°

Pazartesi

04 Aralık 2023 Pazartesi Sarız Hava Durumu 11° / 3°

Salı

05 Aralık 2023 Salı Sarız Hava Durumu 11° / 4°

Çarşamba

06 Aralık 2023 Çarşamba Sarız Hava Durumu / 2°

Perşembe

07 Aralık 2023 Perşembe Sarız Hava Durumu / 3°

Kayseri Sarız Bugün Hava Durumu


Kayseri Sarız hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Kayseri Sarız için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Kayseri Sarız saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Kayseri Sarız’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Kayseri Sarız’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Kayseri Sarız dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;