HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kırklareli Demirköy Hava Durumu

10 Aralık Pazar 2023, 04:01
Kapalı
2 °
Hissedilen: 2°
Hissedilen: 2°
Nem: 92%
En yüksek / düşük: 2 ° / -0°
Rüzgar Hızı: GB / 0.78 KM/S
Yağış İhtimali: 66%

Kapalı

Kırklareli Demirköy Hava Durumu: Havanın Kapalı, en yüksek sıcaklığın 2° ve en düşük sıcaklığın -0° olması bekleniyor. Rüzgar GB yönünde 0.78 KM/S hızında, nem oranı 92% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.


Pazar

10 Aralık 2023 Pazar Demirköy Hava Durumu / 2°

Pazartesi

11 Aralık 2023 Pazartesi Demirköy Hava Durumu / 4°

Salı

12 Aralık 2023 Salı Demirköy Hava Durumu / 4°

Çarşamba

13 Aralık 2023 Çarşamba Demirköy Hava Durumu 11° / 5°

Perşembe

14 Aralık 2023 Perşembe Demirköy Hava Durumu 14° / 9°

Cuma

15 Aralık 2023 Cuma Demirköy Hava Durumu 14° / 7°

Kırklareli Demirköy Bugün Hava Durumu


Kırklareli Demirköy hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Kırklareli Demirköy için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Kırklareli Demirköy saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Kırklareli Demirköy’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Kırklareli Demirköy’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Kırklareli Demirköy dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;