HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Kırklareli Demirköy Saatlik Hava Durumu

01 Ekim Pazar 2023, 21:01

22:00

Parçalı bulutlu 15°
Hissedilen: 14°
Yağış İhtimali: 0%
Parçalı bulutlu
Hissedilen: 14°
Nem: 75%
En yüksek / düşük: 15° / 15°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KKB / 2.51 KM/S

Saat 22:00 Civarında Kırklareli Demirköy hava durumu: Havanın Parçalı bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 15° en düşük 15° olması bekleniyor. Rüzgar KKB yönünde 2.52 KM/S hızında, nem oranı 75% civarında, bulut oranının da 56% olması bekleniyor.

23:00

Parçalı az bulutlu 15°
Hissedilen: 14°
Yağış İhtimali: 0%
Parçalı az bulutlu
Hissedilen: 14°
Nem: 74%
En yüksek / düşük: 15° / 15°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KKB / 2.66 KM/S

Saat 23:00 Civarında Kırklareli Demirköy hava durumu: Havanın Parçalı bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 15° en düşük 15° olması bekleniyor. Rüzgar KKB yönünde 2.52 KM/S hızında, nem oranı 75% civarında, bulut oranının da 50% olması bekleniyor.

Kırklareli Demirköy Saatlik Hava Durumu


Kırklareli Demirköy hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Kırklareli Demirköy için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Kırklareli Demirköy saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Kırklareli Demirköy’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Kırklareli Demirköy’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Kırklareli Demirköy dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;