HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Kırklareli Lüleburgaz Saatlik Hava Durumu

05 Haziran Pazartesi 2023, 22:01

23:00

Açık 13°
Hissedilen: 13°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: 13°
Nem: 85%
En yüksek / düşük: 13° / 13°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KD / 2.96 KM/S

Saat 23:00 Civarında Kırklareli Lüleburgaz hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 13° en düşük 13° olması bekleniyor. Rüzgar DKD yönünde 3.27 KM/S hızında, nem oranı 84% civarında, bulut oranının da 6% olması bekleniyor.

Kırklareli Lüleburgaz Saatlik Hava Durumu


Kırklareli Lüleburgaz hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Kırklareli Lüleburgaz için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Kırklareli Lüleburgaz saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Kırklareli Lüleburgaz’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Kırklareli Lüleburgaz’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Kırklareli Lüleburgaz dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;