HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Samsun Alaçam Saatlik Hava Durumu

27 Eylül Çarşamba 2023, 21:31

22:00

Açık 20°
Hissedilen: 20°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: 20°
Nem: 85%
En yüksek / düşük: 20° / 20°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: G / 1.8 KM/S

Saat 22:00 Civarında Samsun Alaçam hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 20° en düşük 20° olması bekleniyor. Rüzgar G yönünde 1.8 KM/S hızında, nem oranı 84% civarında, bulut oranının da 2% olması bekleniyor.

23:00

Açık 20°
Hissedilen: 20°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: 20°
Nem: 84%
En yüksek / düşük: 20° / 20°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: G / 1.65 KM/S

Saat 23:00 Civarında Samsun Alaçam hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 20° en düşük 20° olması bekleniyor. Rüzgar G yönünde 1.8 KM/S hızında, nem oranı 84% civarında, bulut oranının da 1% olması bekleniyor.

Samsun Alaçam Saatlik Hava Durumu


Samsun Alaçam hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Samsun Alaçam için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Samsun Alaçam saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Samsun Alaçam’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Samsun Alaçam’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Samsun Alaçam dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;