HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Samsun Salıpazarı Saatlik Hava Durumu

12 Haziran Çarşamba 2024, 21:02

22:00

Az bulutlu 22°
Hissedilen: 23°
Yağış İhtimali: 3%
Az bulutlu
Hissedilen: 23°
Nem: 79%
En yüksek / düşük: 22° / 22°
Yağış İhtimali: 3%
Rüzgar Hızı: GGB / 3.15 KM/S

Saat 22:00 Civarında Samsun Salıpazarı hava durumu: Havanın Az bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 22° en düşük 22° olması bekleniyor. Rüzgar GGB yönünde 3.14 KM/S hızında, nem oranı 80% civarında, bulut oranının da 15% olması bekleniyor.

23:00

Az bulutlu 22°
Hissedilen: 23°
Yağış İhtimali: 0%
Az bulutlu
Hissedilen: 23°
Nem: 76%
En yüksek / düşük: 22° / 22°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: GGB / 2.97 KM/S

Saat 23:00 Civarında Samsun Salıpazarı hava durumu: Havanın Az bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 22° en düşük 22° olması bekleniyor. Rüzgar GGB yönünde 3.14 KM/S hızında, nem oranı 80% civarında, bulut oranının da 11% olması bekleniyor.

Samsun Salıpazarı Saatlik Hava Durumu


Samsun Salıpazarı hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Samsun Salıpazarı için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Samsun Salıpazarı saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Samsun Salıpazarı’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Samsun Salıpazarı’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Samsun Salıpazarı dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;