Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Karısını yatakta başka bir adamla yakaladı! Cep telefonuyla saniye saniye o anları kaydetti... Aldatan eş kendisini savundu

  Çin'de kaydedilen ve sosyal medyadan paylaşılan bir ihanet görüntüsü gündem yaratmayı başardı. Görüntülerde bir adam karısını yatakta başka bir adamla yakaladı. O anlarda cep telefonuna sarılan adam ihanet görüntülerini saniye saniye kaydetti.

  Karısını yatakta başka bir adamla yakaladı! Cep telefonuyla saniye saniye o anları kaydetti... Aldatan eş kendisini savundu

  Çin'de kaydedilen ve sosyal medyadan paylaşılan bir görüntüde bir adam karısını başka bir adamla yatakta tamamen çıplak bir şekilde yakaladı. Kocasının kendilerini yakalaması üzerine büyük bir soğukkanlılıkla hareket eden kadın kendisini savundu.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  Yüzleşmekten çekinmeyen kadın kocasına "Kendi hatalarını kabul et" diyerek bağırdı.
  O anlara sosyal medya kullanıcılarından yorum ve beğeni yağdı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Hemen boşanmalı. Bir daha onlarla aynı yerde bile bulunmamalı" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Gerçektne çok kötü bir durum" yorumunu yaptı.

  En Çok Aranan Haberler