Demet Şener kimdir?

Demet Şener kimdir?

Manken ve oyuncu Demet Şener 11 Nisan 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Nişantaşı Kız Lisesi mezunu Şener 1994 yılında mankenlik yaşamına başladı.

1995 yılında düzenlenen Miss Turkey isimli güzellik yarışmasında birinci olarak seçilerek adını duyurdu. “VIP Suare, Şans Direksiyonu” isimli televizyon programlarında boy gösteren Şener 1997 yılında “Bir Demet Tiyatro” ile profesyonel oyunculuk kariyerine başladı.

“Böyle mi Olacaktı, Asansör, Kahpe Bizans, Aşk Hırsızı, Hemşo, Gölge, Reyting Hamdi” gibi televizyon dizilerinde ve sinema filmlerinde rol aldı. 2005 ile 2018 yılları arasında Türkiye milli basketbolcusu İbrahim Kutluay ile evlilik yaşamı süren ve bu evlilikten iki çocuğu bulunan Şener 2019 yılında Cenk Küpeli ile evlenip 2021 yılında boşandı.

Demet Şener Haberleri

Demet Şener kızını paylaştı! Zeynep Sever, Pınar Altuğ ve Defne Samyeli yorumsuz bırakmadı

İbrahim Kutluay ile evliliğinden iki çocuğu olan manken Demet Şener kızı İrem Kutluay'ın doğum gününü kutladı. Demet Şener kızının fotoğrafını paylaşınca Zeynep Sever, Pınar Altuğ ve Defne Samyeli fotoğrafı yorumsuz bırakmadı. Şener'in takipçileri 16 yaşına basan kızını görünce "Güzelliği anneden" yorumları yaptı.

Magazin 10-06-2022 11:23

"Çocuklarım yatak odama da rahat rahat giriyorlar" demişti! İşte Demet Şener'in çocukları

Evinin salonuna sevgilisiyle öpüşme anlarının tablosunu asan Demet Şener gündem olmuştu. Demet Şener gelen tepkiler üzerine "Çocuklarım yatak odama da rahat rahat giriyorlar" dedi. Bu açıklamadan sonra Şener'in İbrahim Kutluay ile evliliğinden olan çocukları merak edildi.

Magazin 03-06-2022 17:06

Demet Şener öpüşme tablosuna gelen kötü yorumlara tepki gösterdi! "Çocuklarım yatak odama da..."

Eski manken Demet Şener evinden paylaştığı fotoğrafla dikkat çekti. Şener ve Tolga Arman'ın öpüştükleri anların resmedildiği tabloya hem olumlu hem olumsuz tepkiler vardı. Şener "Çocuklarınızdan utanın" yorumlarına tepki göstererek "Çocuklarım yatak odama da rahat rahat giriyorlar" dedi.

Magazin 03-06-2022 14:59

Demet Şener evinin duvarına sevgilisiyle öpüştüğü anların resmini astı! "Çocuklarından utan"

İbrahim Kutluay'ın eski eşi manken Demet Şener, bir süredir aşk yaşadığı Tolga Arman ile öpüşme pozunun resmedilmiş halini evinin duvarına astı. Tablonun önünde verdiği pozları paylaşan Şener'e olumsuz yorumlar yağdı.

Magazin 02-06-2022 15:02

Demet Şener ile Tolga Arman tatil dönüşü görüntülendi! "Çok eğlendik"

Paris tatili dönüşünde Bebek'te görüntülenen Demet Şener-Tolga Arman çifti, "Her şey çok güzel gidiyor, güzel bir Paris tatilimiz oldu. Çok eğlendik, bolca da gezdik" dedi.

Magazin 19-04-2022 11:04

Demet Şener ile İbrahim Kutluay'ın oğlu Ömer boy atmıştı! Bir de kızlarını görün

Demet Şener ile İbrahim Kutluay'ın oğlu Ömer son haliyle gündeme gelmişti. 13 yaşında olan Ömer Kutluay'ın babasının boyuna yaklaşması ve annesinin boyunu geçmesi sonrası ünlü ikilinin kızları da merak konusu oldu. Demet Şener ile İbrahim Kutluay'ın kızını görenler "Babasının kopyası" dedi.

Magazin 04-04-2022 10:51

İbrahim Kutluay ve Demet Şener'in oğlu Ömer kocaman oldu! Pınar Altuğ görünce şaşırdı

Demet Şener, İbrahim Kutluay ile evliliğinden doğan oğlunun doğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla kutladı. Demet Şener'in oğlu kocaman oldu. Babasının izinden giden Ömer Kutluay’ın annesinin boyunu geçtiği görüldü.

Magazin 27-03-2022 14:47

Demet Şener sevgilisiyle aşka geldi

Tescilli güzel Demet Şener, iş insanı Cenk Küpeli ile 19 ay evli kaldıktan sonra boşanma kararı vermişti. Boşandıktan sonra Tolga Arman’la aşk yaşayan Demet Şener, sevgilisiyle fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Magazin 16-12-2021 10:27

İbrahim Kutluay ve Demet Şener'in kızı İrem genç kız oldu! Babasının kopyası...

Evli oldukları dönemde bir kızı bir de oğlu olan İbrahim Kutluay ve Demet Şener'in kızları artık genç kız oldu. Annesinin boyunu geçen İrem Kutluay'ın babasına benzerliği dikkatlerden kaçmıyor.

Magazin 22-11-2021 14:13

Aşka gelen Demet Şener ilk kez yeni sevgilisiyle pozlarını paylaştı

Ocak ayında Cenk Küpeli ile boşanan Demet Şener, 2 ay önce iş insanı Tolga Arman ile aşk yaşamaya başladı. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ikili, Kapodokya'da tatil yaptı. Aşka gelen Şener ise Instagram hesabından ilk kez sevgilisiyle pozlarını paylaştı. Şener'in parmağındaki tektaş yüzük ise kafaları karıştırdı.

Magazin 06-11-2021 09:00

Demet Şener, Çağla Şıkel’in o sözlerini yorumladı: Gerçek aşkı istiyoruz

Demet Şener, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. 44 yaşındaki Demet Şener, fit görünümüyle kendine bir kez daha hayran bıraktı. Demet Şener, Çağla Şıkel'ın "Fakir biriyle de aşk yaşayabilirim" açıklamasının hatırlatılması üzerine çarpıcı ifadeler kullandı.

Magazin 13-10-2021 08:34

Demet Şener takipçilerini geçmişe götürdü: İlk yurt dışı defilem

Geçtiğimiz ayın başında bu yana iş insanı Tolga Arman’la flört eden Demet Şener, sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor. Şener, son olarak 25 yıl önce Paris'te çekilen fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu.

Magazin 07-10-2021 16:42

Demet Şener'in kızı İrem annesinin boyuna geldi! Güzeller güzeli bir genç kız oldu

Ünlü manken Demet Şener'in basketbolcu eski eşi İbrahim Kutluay'dan olan kızı İrem Kutluay koca kız oldu. İrem Kutluay'ı görenler ''güzelliğini annesinden, boyunu babasından almış'' demeden edemiyor.

Magazin 03-10-2021 11:55

Demet Şener kızı ve oğlunu paylaştı! "Ablası gibisin"

Demet Şener, İbrahim Kutluay ile evliliğinden dünyaya gelen çocukları İrem Kutluay ve Ömer Kutluay ile kamera karşısına geçti.

Magazin 23-08-2021 14:30

Demet Şener annesini paylaştı! Güzelliği anneden...

İki çocuk annesi olmasına rağmen fit vücuduyla dikkat çeken Demet Şener son olarak annesi Naime Şener ile poz verdi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan 44 yaşındaki Demet Şener'in annesi Naime Şener'i görenler "Güzelliğini annesinden almış" yorumunda bulundu.

Magazin 30-07-2021 15:30

Kim der ki 44 yaşında? Demet Şener'den olay yaratan bikinili pozlar

Ünlü manken Demet Şener, Instagram'daki eğlenceli paylaşımlarına devam ediyor. Havuza giderken çektiği ayna pozları ise sosyal medyayı yine yaktı geçti.

Magazin 05-07-2021 15:46

Yeni proje öncesi tatil fotoğrafları! Demet Şener kusursuz fiziğiyle hayranlarını büyüledi

Ünlü manken Demet Şener, tatil yapmanın özlemini çektiğini söyleyerek bir deniz kıyısı fotoğrafı paylaştı. Paylaştığı bikinili fotoğrafları takipçilerini büyüledi.

Magazin 03-07-2021 14:37

Demet Şener'den bikinili tatil pozunu paylaştı: En sevdiğim saatler

Geçtiğimiz günlerde tatile çıkan eski manken Demet Şener, Instagram hesabından bikinili fotoğrafını paylaştı. Güneşin ve denizin keyfini çıkaran Demet Şener paylaşımına "En sevdiğim saatler" notunu yazdı.

Magazin 28-06-2021 01:22

Demet Şener kürdanı nasıl yuttu? 'Bağırsağımı deldiği için...'

Demet Şener, önceki gün Bebek'te diyetisyeni ile yürüyüş yaparken görüntülendi. Geçtiğimiz haftalarda su içtiği bardaktan kürdan yutan eski manken, bağırsağının nasıl delindiğini anlattı.

Magazin 04-04-2021 15:26

Demet Şener'den nostaljik paylaşım

Eski manken Demet Şener, sosyal medya hesabından yıllar önce çekilen bir fotoğrafını yayınladı. Şener, nostaljik paylaşımına "Minik Demet" notunu düştü.

Magazin 12-03-2021 14:03

Demet Akalın'dan Kübra Par'a tepki! 'Yazılarınızı kontrol edin'

HaberTürk yazarı Kübra Par sahte ürün reklamı yapan ünlüleri hedefe koyarken 'Demetleri' karıştırdı. Demet Akalın Par'a tepki gösterdi.

Magazin 22-02-2021 09:51

Demet Şener'in midesine kürdan saplandı! Ameliyat oldu

Su içtiği bardaktaki kürdanı fark etmeden yutan Demet Şener, hastaneye kaldırıldı. Şener'in midesine saplanan kürdan ameliyatla çıkartıldı.

Magazin 12-02-2021 11:35

Cenk Küpeli'den boşanan Demet Şener'den flaş itiraf!

Demet Şener ile Cenk Küpeli'nin boşanmasının ardından ortaya iki iddia atılmıştı. Küpeli'nin maddi sıkıntılar yaşadığı, eve gelen borçlardan Demet Şener’in artık rahatsız olduğu için boşandığı iddia edilmişti. Bir diğer iddia ise, Cenk Küpeli'nin baba olma isteğine Şener'in olumsuz yanıt vermesiydi. Şener, bu iki iddiaya cevap verdi. İşte Şener'in son dakika açıklaması...

Magazin 13-01-2021 11:00

Demet Şener ve Cenk Küpeli boşandı! İlk açıklama geldi

21 Haziran 2019 tarihinde evlenen Demet Şener, Cenk Küpeli çifti boşandı. Çift sosyal medya hesaplarından ayrılığın ardından açıklama yayınladı.

Magazin 12-01-2021 13:38

Demet Akalın'dan Demet Şener'e övgü: Demet güzel kadındır

Demet Akalın, programına konuk olan şarkıcı Günel'i 20 yıldır küs olduğu Demet Şener'e benzeterek "Demet güzel kadındır" dedi.

Magazin 17-12-2020 23:04

Demet Şener, Demet Akalın sorusuna bakın ne cevap verdi?

Demet Şener, Demet Akalın'ın yaptığı, “İnsan bir erkeğin gücünü arkasında istiyor" açıklamasına, “Aman ben buna cevap vermeyeyim" diyerek yanıtsız bıraktı.

Magazin 20-11-2020 17:05

Demet Şener: 'Pandemiyi avantaja çevirdik! Kaymak gibi...'

Eski manken Demet Şener, Mart ayında kurduğu markası ile kısa sürede başarılı işlere imza attı. Bir alışveriş merkezinde düzenlenen alışveriş etkinliğinde boy gösteren Demet Şener "pandemi dönemi kaymak gibi geçti" dedi.

Magazin 06-09-2020 14:32

Ünlüleri bir araya getiren festival

Aslı Özdemir ve Sevcan Bakır çözüm ortaklığı ile gerçekleştirilecek olan “Fashion Room Türkiye Alışveriş Günleri”; ‘Birleştiren ve Geliştiren’ mottosu ile Vadistanbul’da ziyaretçilerini ağırlayacak.

Magazin 30-08-2020 16:27

Ünlü İsmin Davası Gittikçe Çirkinleşiyor!

Geçtiğimiz ocak ayında İbrahim Kutluay ile olan evliliğini sonlandıran eski manken Demet Şener'in, eski eşiyle yasak aşk yaşadığı iddialarıyla 500 bin TL'lik tazminat davası açtığı Edvina Sponza ile olan davada yer yerinden oynadı! Davada öne çıkan iki şahit vardı; Demet Şener'in spor hocası Eftan Metin ve Demet Şener'in abisi Enis Şener. Spor hocası Eftan Metin ifadesinde 2016 Eylül ayında Demet Şener'e kendi evinde spor dersi verirken kapının çaldığını ve bir zarfın geldiğini belirtiyor.

Magazin 24-06-2020 11:37

Demet Akalın'a Demet Şener'den Yanıt Gecikmedi!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın 1998-2001 yılları arasında eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile ilişki yaşamıştı. Olaylı ayrılıklarının hemen ardından Demet Şener ile evlenen Kutluay, seneler boyunca hiçbir şey demeyerek soğukkanlılığını korudu.

Magazin 24-06-2020 11:37

Demet Şener kızının doğum gününü kutladı

Eski manken Demet Şener, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla kızı İrem'in yeni yaşını kutladı.

Magazin 10-06-2020 12:19

Demet Şener: Eşim en çok çarpık dişlerimi beğeniyor

İbrahim Kutluay ile 11 yıllık evliliğini olaylı bir şekilde noktalayan Demet Şener, boşanmasından kısa bir süre sonra Cenk Küpeli ile evlenmişti. Estetik iddiaları hakkında konuşan eski manken, eşinin kendisinde en çok çarpık dişlerini beğendiğini söyledi.

Magazin 08-06-2020 15:29

'Evde kal' çağrısına uymayan eski eşler İbrahim Kutluay ve Demet Şener pişti oldu

Koronavirüse karşı günlerdir sosyal medya hesaplarından 'Evde kal' çağrısında bulunan eski eşler Demet Şener ve İbrahim Kutluay, kendi çağrılarına uymayarak eşleriyle aynı sahilde yürüyüş yaptılar.

Magazin 23-03-2020 11:02

Demet Şener'i kızdıran iddia! 'Dava açacağız'

Demet Şener'in kızı İrem ile Cenk Küpeli arasında gerginlik çıktığı iddia edildi. Şener konuyla ilgili açıklama yaptı.

Magazin 03-11-2019 15:02

Demet Şener-Cenk Küpeli evliliğinde şok iddia!

Demet Şener'in eşi Cenk Küpeli'nin babası Avni Küpeli dün oğlu ve geliniyle ilgili olay yaratacak açıklamalarda bulunmuştu. Küpeli, "Demet Şener, oğlumuzla İbrahim Kutluay'a nispet yapmak için evlendi. Oğlumuzu bizden kopardı" demişti. Magazin gündemini sarsan konuyla ilgili bomba bir iddia daha ortaya atıldı.

Magazin 31-10-2019 15:07

Demet Şener ile evlenen Cenk Küpeli’nin babasından olay sözler

İbrahim Kutluay ile boşandıktan sonra Cenk Küpeli ile evlenen Demet Şener hakkında şoke eder sözler... Cenk Küpeli'nin basketbol yorumcusu olan babası Avni Küpeli, oğlunun eşi Demet Şener hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Magazin 30-10-2019 13:49

Demet Şener’den ‘Cici Baba’ paylaşımı

Eski manken Demet Şener, sosyal medya hesabı üzerinden eşi Cenk Küpeli ve ilk evliliğinden olan oğlu Ömer'in ne kadar iyi anlaştığını gözler önüne serdi.

Trend 30-09-2019 14:58

Demet Şener ve Cenk Küpeli çifti İtalya'da balayı yapıyor

Geçtiğimiz ay evlenen Demet Şener ve Cenk Küpeli çifti, balayı için İtalya'ya gitti.

Magazin 08-07-2019 01:06

Demet Şener'in evlendikten sonra ilk işi bu oldu!

Cenk Küpeli ile evlenen Demet Şener sosyal medya hesabındaki soyadını güncelledi.

Magazin 22-06-2019 20:35

Demet Şener ile Cenk Küpeli evlendi! İşte nikah fotoğrafları

Demet Şener 2.5 aydır aşk yaşadığı sevgilisi Cenk Küpeli ile evlendi. Nikah töreninden ilk kareler de ortaya çıktı.

Trend 21-06-2019 20:13

Bugün evlenecek olan Demet Şener'den flaş hamle!

Bugün sevgilisi Cenk Küpeli ile evlenecek olan Demet Şener, eski eşi İbrahim Kutluay'a ait olan ve 10 yıl oturma hakkı bulunduğu lüks evden taşındı.

Trend 21-06-2019 11:19

Demet Şener ve Cenk Küpeli evleniyor! Hamile mi?

Bir süredir Cenk Küpeli ile sevgili olan Demet Şener evlenmeye karar verdi. Şener hamilelik iddialarına "Hamile değilim, yeniden anne olup olmayacağım sürpriz olsun" dedi.

Magazin 20-06-2019 13:42

Demet Şener'den Cenk Küpeli'ye: Hep böyle aşkla...

İbrahim Kutluay ile olaylı boşanmasının ardından gündemden düşmeyen Demet Şener yeni aşka yelken açmıştı. Şener sevgilisi Cenk Küpeli'nin doğum gününü kutladı.

Magazin 20-05-2019 12:10

Demet Şener'e müjdeli haber! Artık engel kalmadı

İbrahim Kutluay'dan 2 ay önce boşanan Demet Şener'in sevgilisi ile evlenmesi için ortada bir engel kalmadı.

Magazin 15-05-2019 12:08

Seda Akgül'den Demet Şener'e: 9 çocukla mağarada kalmadın

Sunucu Seda Akgül Demet Şener hakkında açtı ağzını yumdu gözünü. Şener'i eleştiren Akgül " Demet'in sevgilisinin yerinde olsam 1000 kere terk etmiştim onu" dedi.

Magazin 14-05-2019 13:35

Demet Şener ile İbrahim Kutluay'ın icra krizinde yeni gelişme!

Eski manken Demet Şener, çocuklarının nafakasını ödemediği gerekçesiyle icra takibi başlatarak uzaklaştırma kararı aldırdığı eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay'a mahkemeden iyi haber geldi.

Trend 10-05-2019 21:03

Demet Şener'in iddiaları sonrası İbrahim Kutluay patladı

Demet Şener'in eski eşi İbrahim Kutluay hakkındaki iddiaları sonrası Kutluay patladı! İşte Şener'in iddiaları sonrası Kutluay'ın yaptığı açıklama.

Magazin 10-05-2019 11:24

Demet Şener ve Cenk Küpeli evleniyor!

İbrahim Kutluay'dan boşandıktan sonra yeni aşkıyla gündeme gelen Demet Şener hakkında bomba iddia. Daha önce hamile olduğu konuşulan Şener ve Cenk Küpeli evleniyor!

Magazin 10-05-2019 10:46

Demet Şener ve İbrahim Kutluay canlı yayında birbirlerine ateş püskürdü

Demet Şener, çocuklarının nafakasını ödemediği gerekçesiyle icra takibi başlattığı eski eşi İbrahim Kutluay ile 2. Sayfa programına peş peşe telefonla bağlanarak tartıştı.

Trend 09-05-2019 12:15