Avrupa Şampiyonu Haberleri

Avrupa şampiyonu Bocce Kadın Genç Milli Takımı'nın sporcuları Samsun'da çiçeklerle karşılandı

Avrupa şampiyonu Bocce Kadın Genç Milli Takımı'nın sporcuları Samsun'da çiçeklerle karşılandı

Yurthaber 11-10-22 15:08

Avrupa şampiyonu görme engelli milli judocu Abdurrahim Özalp hedef büyüttü

Siirt'te yüzde 90 görme engeli bulunan Abdurrahim Özalp, Paris 2024 Paralimpik Oyunları'na kota puanı veren IBSA Judo Avrupa Şampiyonası'ndan altın madalya ile döndü - Azerbaycan'da kasım ayında düzenlenecek dünya şampiyonasına hazırlanan Özalp: - "İtalya'da zor bir müsabaka sonunda altın madalya kazandım. Kürsüye çıkıp İstiklal Marşı'mızı okuttuktan sonra bütün yorgunluğum geçti. Paris 2024 Paralimpik Oyunları'nda şampiyonluk hedefimin gerçekleşmesini diliyorum"

Yurthaber 21-09-22 11:08

Yayla bayramlarında güreşle tanışan itfaiyeci, Avrupa ve dünya şampiyonu oldu

İstanbul Büyükşehir Belediyesinde itfaiye eri olarak çalışan güreşçi Halit Pınar: - "Elde ettiğim başarıların altında çocukken yayla bayramlarında yaptığım güreşler var"

Yurthaber 30-08-22 11:08

Avrupa şampiyonu genç milli halterci, başarısını yineledi

Polonya'da Yıldız Kadınlar Avrupa Şampiyonası'nda yeniden altın madalya kazanan 17 yaşındaki Ceren Akarsu: "İkinci kez Avrupa şampiyonu olup Türk bayrağını dalgalandırdığım için mutluyum"

Yurthaber 24-08-22 10:44

Avrupa Şampiyonu

Avrupa Şampiyonu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Avrupa Şampiyonu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Üç branşta yarışan genç sporcunun hedefi büyük

Wushuda Avrupa şampiyonu olan 13 yaşındaki Adar Kalay'ın hedefi aynı başarıyı muaythai ve kick boksta da yakalamak - Milli sporcu Adar Kalay: "Bu ay sonunda Muaythai Türkiye Şampiyonası var. Orada da birinci olursam o zaman 2 branşta dünya şampiyonasına katılmaya hak kazanacağım''

Yurthaber 16-08-22 11:12

Lösemiyi yenip Avrupa şampiyonu olan milli halterci başarısıyla gururlandırıyor

Kocaeli'de 7 yaşında yakalandığı lösemi hastalığını 5 yılda yendikten sonra haltere başlayan milli sporcu Ceren Akarsu, 10-18 Ağustos'ta Polonya'da gerçekleştirilecek Yıldız Kadınlar Avrupa Şampiyonası'na Düzce'de hazırlanıyor - Avrupa şampiyonu milli halterci Akarsu: "İnşallah seneye Gençler Avrupa Şampiyonası'nda güzel derece yapmayı düşünüyorum"

Yurthaber 01-08-22 11:40