Beslenme Çantası Haberleri

Hıfzı Berkay'ın annesi olay oldu! 'Bugün ne yiyorsun paşam' başlığıyla yayıldı; beslenme çantasına balık, soğan, şalgam ve leblebi koydu

Sosyal medyada 'Bugün ne yiyorsun paşam?' başlığıyla paylaşılan bir video sosyal medyada viral oldu. Anasınıfına giden oğlunun öğlen yemesi için beslenme çantası hazırlayan bir anne; beslenme çantasına kızarmış balık, çiğ soğan, leblebi ve şalgam koydu. Söz konusu paylaşıma adeta yorum yağdı.

Trend 17-10-22 16:11

Çocuğunuz okula yeni başladıysa beslenme çantasına bunları koymayı sakın unutmayın

Okulların açılmasıyla öğrencileri ve ebeveynleri de tatlı bir telaş sarmış durumda. Özellikle çocuğunuz okula yeni başladıysa ilk kez evden uzaklaştığı için onun ne yiyip içeceğine kafa yoruyor olabilirsiniz. Siz de çocuğunuzun okulda rahat etmesi ve çocuğunuzun okulda yemek yerken evdeymiş gibi hissetmesi için birtakım ürünleri beslenme çantasına koyarak yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. İşte, çocuğunuzun rahat etmesini sağlayacak beslenme çantası ürünleri...

Haber 14-09-22 14:57

İş ve okul hayatında dışarıdan yemek istemeyenler için kolay taşınabilir ve uzun ömürlü yemek kutusu çeşitleri

Evde kendinize hazırladığınız yemeğin lezzetini başka yerde bulamıyorsanız sizin için en kurtarıcı ürünlerden biri, taşınabilir yemek kutusu olabilir. Yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz uzun ömürlü yemek kutuları sayesinde dışarda fast-food gibi sağlıksız yemeklere mecbur kalmadan sağlıklı şekilde yemeğin keyfini çıkarabilirsiniz. Gelin, ofis veya iş yerlerinde evinizden getireceğiniz yemekleriniz için en iyi yemek kutusu çeşitlerine bakalım.

Yemek 14-09-22 14:15

Okullar Açıldı! Çocuğunuzun Beslenme Çantası İçin 10 Pratik Tarif

Keyifli bir yaz tatilinin ardından çocukların merakla beklediği okulların açılmasına sayılı günler kaldı. Okulların açılış zamanı yaklaşırken, çocuklar kadar ebeveynler de belirli bir hazırlığın içerisine giriyor. Çocukların temel okul ihtiyaçlarının yanı sıra, beslenme çantası için hazırlanması gereken gıdalar hakkında ebeveynler tarafından kapsamlı bir araştırma yapılıyor. Bu noktada içiniz rahat olsun. Çocuğunuzun beslenme çantası için birçok farklı sağlıklı gıda alternatifi bulunuyor!

Haber 14-09-22 10:12

Beslenme Çantası

Beslenme Çantası Hakkındaki Haberler Mynet'te. Beslenme Çantası Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Beslenme çantası yerine alternatif bir şey arayanların tercihi en iyi beslenme kutusu çeşitleri

Beslenme çantası taşımak son zamanlarda oldukça moda olsa da çanta taşımak istemeyen ve daha pratik bir ürün arayanların tercihi, beslenme kutusuna doğru kayıyor. Pratik tasarımları, gıdaları birbirinden ayıran bölmeleri, sağlam ve kırılmaz malzemeleriyle çok ilgi gören bu ürünlerin onlarca farklı çeşidi mevcut. İhtiyacınıza göre hangi beslenme kutusunu alacağınıza karar veremiyorsanız yazımıza mutlaka göz atın!

Haber 12-09-22 14:49

Okula yeni başlayacaklar için çok önemli olan beslenme çantası önerileri

Okul çağında olan çocuğunuzun, sağlıklı ve düzenli beslenmesi büyük önem taşır. Her ebeveyn çocuğunun sosyal, zihinsel ve bedensel gelişimi için iyi beslenmesini ister. Özellikle okula yeni başlayacak olan minikler, okul malzemelerine ayrı bir ilgi duyarlar. Çocuğunuzun sizden ayrı kaldığı saatlerde beslenmelerini daha keyifli hâle getirecek birbirinden güzel beslenme çantalarını bir araya getirdik. Eğer siz de kaliteli ve kullanışlı bir beslenme çantası arıyorsanız listemize göz atın!

Haber 09-09-22 15:17

Okul dönemi boyunca çocuklarınızın çantasından eksik etmemeniz gerekenler

Ağustos ayının sonlarına doğru geldiğimiz bu günlerde okul sezonunun başlamasına çok az bir süre kaldı. Şimdiden hem öğrencileri hem ebeveynleri okul eşyalarını hazırlama telaşı sardı. Okula yeni başlayacak bir çocuğunuz varsa ve neler almanız gerektiğini tam anlamıyla bilmiyorsanız üzülmeyin. Okula başlayan öğrenciler için çantasında mutlaka bulunması gerekenleri bir araya getirdik. İşte hayat kurtaran ürünler!

Haber 23-08-22 14:52

Çocuklarınız için hem besleyici hem lezzetli birbirinden farklı 3 beslenme çantası menüsü

İyi beslenme, özellikle büyüme çağındaki çocuklar için oldukça önemli. Anne ve babalar hem çocuklarının sağlığını hem onların isteklerini gözetirken bazen zorlanabiliyor. Özellikle "Ne yapsam çocuğuma peynir, tavuk ya da sebze yediremiyorum!" diyen ebeveynlerle karşılaşabilirsiniz. Ancak yapacağınız minik tariflerle çocuklarınıza bu gıdaları sevdirmek mümkün. İşte detaylar...

Yemek 10-01-22 10:58

Çocuklarının ne yediğinden emin olmak isteyenlere beslenme çantası modelleri

Eğitim öğretim sezonunun açılmasıyla birlikte sadece öğrencileri değil, velileri de tatlı bir telaş sarmış durumda. Alışveriş listelerinin en vazgeçilmez öğelerinden biri de, elbette, her yaşta kullanılan beslenme çantaları. Çocuğunuzun günlük beslenmesini taşımaya ve saklamaya uygun en işlevsel ürünleri sizin için bir araya getirdik.

Kadin 13-10-21 14:02