Christopher Nolan Haberleri

Christopher Nolan imzalı Oppenheimer filminden ilk fragman yayınlandı! İşte vizyon tarihi

Atom bombasının mucidi Amerikalı fizikçi Julius Robert Oppenheimer'ın hikayesini konu alacak Christopher Nolan'ın yeni filmi Oppenheimer'dan ilk fragman yayınlandı. Nolan'ın İkinci Dünya Savaşı temalı filmi Oppenheimer 21 Temmuz 2023'te vizyona girecek.

Magazin 28-07-22 20:24

Christopher Nolan'ın yeni filmi Oppenheimer'ın resmi afişi yayınlandı! İşte vizyon tarihi

Interstellar, Inception, The Dark Knight, Başlangıç ve Tenet gibi büyük yankı uyandıran filmlere imza atan ünlü yönetmen, yapımcı ve senarist Christopher Nolan'ın yeni projesi Oppenheimer'ın ilk resmi afişi yayınlandı. Nolan hayranlarının büyük merakla beklediği filmin vizyon tarihi de belli oldu.

Magazin 21-07-22 20:33

Christian Bale, yeniden Batman rolünü oynamayabilmesi için şartını sundu! “Nolan yönetirse Batman’i tekrar oynarım”

Christian Bale, Christopher Nolan'ın yönetmesi şartıyla Batman rolüne geri dönmeye hazır olduğunu söyledi. Daha öncesinde üç kez Batman serileri için birlikte çalışan ikiliden Bale’in açıklamaları hayranlarını sevindirmeyi başardı. Bale ve Nolan’ın henüz kesinleşen bir Batman projesi bulunmamasına rağmen ikilinin hayranları açıklamayı müjde olarak değerlendirdi.

Trend 29-06-22 17:34

Usta yönetmen ve oyuncular bir arada! Christopher Nolan'ın ‘Oppenheimer’ filminin ilk görseli paylaşıldı

Sinema dünyasının yakından takip edilen yönetmenlerinden biri olan Christopher Nolan'ın ‘Oppenheimer’ filmine dair çalışmalar hız kazandı. Atom bombasının mucidi olarak anılan bilim insanı J. Robert Oppenheimer’a odaklanacağı Oppenheimer isimli yeni filminin ilk görseli paylaşıldı.

Trend 23-02-22 12:05

Christopher Nolan

Christopher Nolan Hakkındaki Haberler Mynet'te. Christopher Nolan Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Christopher Nolan imzalı “Oppenheimer” filminin oyuncu kadrosuna dâhil oldular

Robert Downey Jr. ve Matt Damon, Christopher Nolan’ın atom bombasının mucidi olarak anılan bilim insanı J. Robert Oppenheimer’a odaklanacağı Oppenheimer isimli yeni filminin oyuncu kadrosuna dâhil oldu. Filmin 21 Temmuz 2023 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Trend 03-11-21 16:49

Christopher Nolan’ın ‘Oppenheimer’ filminin başrol oyuncusu belli oldu! Başrolünü Cillian Murphy üstlenecek

Tenet, Batman Kara Şövalye ve Prestij gibi filmlerle adını sinema sektörüne altın harflerle yazdırmayı başaran Christopher Nolan'ın yeni filmi Oppenheimer büyük bir merakla bekleniyor. Henüz yapım aşamasındaki filmin başrol oyuncusu kesinleşti. Son açıklanan bilgilere göre filmin başrolünde Peaky Blinder dizisinin yıldızı Cillian Murphy yer alacak.

Trend 13-10-21 16:35

Christopher Nolan'ın Tenet filmini Game Boy'dan izledi, sosyal medyayı salladı!

Bir YouTuber Christopher Nolan'ın Tenet filmini Game Boy Advance'ın kasetlerine yüklemeyi başardı. Yaklaşık iki buçuk saatlik filmi 5 Game Boy kasetine yükleyen YouTuber, yüksek kaliteli olmasa da filmi izleyebildi.

Haber 12-03-21 15:04

Christopher Nolan filmleri: Sonu tahmin edilemeyen dünyaca ünlü yapımlar!

Dünya sinemasının mihenk taşlarından biri olarak kabul edilen usta yönetmen Christopher Nolan başarılı filmleriyle adını altın harflerle tarihi yazdırmıştır. Inception, Memento ve Insterstellar gibi filmleriyle tanınan isim dünyaca ünlenen yapımlara imza atmıştır. Nolan filmlerinin temelini ise hiç şüphesiz “belirsizlik” oluşturdu. Sizler için Nolan’ın her biri büyük ses getiren filmlerini araştırdık.

Trend 05-03-21 15:34