Cisco Haberleri

Otomotiv sektörünü durma noktasına getirmişti, çip krizi için çarpıcı açıklama geldi!

ABD merkezli çok uluslu ağ teknolojileri şirketi Cisco Systems CEO'su Chuck Robbins, küresel düzeyde etkili olan çip kıtlığının kısa vadede altı ay süreceğini, üretici şirketlerin de kapasite artış çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

Finans 26-04-21 15:09

Mobil Dünya Kongresi’nden acil ‘koronavirüs’ toplantısı! Mobil Dünya Kongresi iptal mi olacak?

Amazon, LG, Nvidia, Sony ve Facebook gibi dev firmaların koronavirüs salgını nedeniyle bir bir katılmama kararı aldığı 2020 Mobile World Congress (2020 Mobil Dünya Kongresi) için kritik tarih açıklandı. 2020 Mobil Dünya Kongresi'ni düzenleyen GSMA şirketi, cuma günü için acil toplantı kararı aldı. Peki toplantıdan iptal kararı mı çıkacak?

Haber 12-02-20 18:55

Dünyanın en iyi 25 şirketi açıklandı!

Dünyanın En İyi Çok Uluslu İşverenleri araştırmasının sonuçları açıklandı. Great Place to Work'ün Fortune ile ortak gerçekleştirdiği ve 8 binden fazla şirketin analiz edildiği araştırmada Cisco birinciliği elde etti. Hilton ikinci olurken, geçen yılın lideri Salesforce üçüncü sırada yer aldı.

Finans 10-10-19 14:47

Mobil veri trafiği 5G ile daha çok büyüyecek

Cisco’nun yayınladığı rapora göre; 2022 yılında mobil veri trafiği çok ciddi oranda artış gösterecek.

Trend 03-06-19 08:54

Cisco İnovasyon Merkezi açılışı

Başbakanlık Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Başkanı Ermut: - ”Türkiye’de artık Ar-Ge’ye yapılan her 1 liralık yatırım 2 liralık teşvikle belki de geri dönecek duruma geldi. Dolayısıyla biz şirketlerin bu zor dönemlerinde de artık Ar-Ge’den vazgeçmeden bu yatırımlara devam etmelerinin en azından devlet tarafından desteklendiği bir döneme girdik” - “Mart ayı içinde bir devrimsel reform yapıldı. 2002’den önceki bürokratik süreci neredeyse 30 gün süren, daha sonra da yaklaşık 6,5 güne indirilmiş olan şirket kurma süresini artık birkaç saate indirmiş bulunmaktayız” - Cisco Türkiye Genel Müdürü Kıvılcım: - “Cisco, İnovasyon Merkezi ile Türkiye’deki yerel start-up’ları yüksek katma değerli dijital çözümler üretmeleri için destekleyecek ve bu çözümleri kendi global portföyüne ekleyerek dünyaya açılmalarına yardımcı olacak”

Finans 20-04-18 09:28

Cisco, Bulut video teknolojisinde çığır açtı

Cisco, CES 2018’de servis sağlayıcılara yönelik birçok farklı yeni hizmeti Bulut Video Teknolojisi ni tanıttı. Bunların başında da cloud DVR’dan OTT video ve mobil deneyimlerine kadar değişen bulut tabanlı, uygulama destekli video servisleri geliyor.

Haber 16-01-18 16:41

Siber suçla mücadele için güçlerini birleştirdiler

Cisco ile IBM Security, giderek artan siber güvenlik tehdidine karşı birlikte çalıştıklarını duyurdu. İki şirket, yeni bir iş birliği kapsamında siber suçla mücadele ile müşterilere yarar sağlamak amacıyla ürünler, hizmetler ve tehdit istihbaratı üzerinde birlikte yakın bir biçimde çalışacak.

Haber 05-06-17 11:06

Cisco ve Microsoft IoT için neler yapıyor?

Cisco ve Microsoft IoT için güçlerini birleştirerek çok daha verimli bir IoT ortamı oluşturabilmenin önünü açtı.

Haber 27-05-17 09:56

Cisco geleceğin fabrikası için düğmeye bastı

Üretim sektöründe dijital dönüşümün anahtarını sunmak üzere yola çıkan Cisco, geleceğin fabrikası için 3 yeni çözüm üretti.

Haber 24-05-17 12:00

Cisco, 14 bin personel ile yollarını ayıracak

Piyasa koşullarının oldukça kızışmasına birçok teknoloji devi şirket bile dayanmakta zorlanıyor. Bu teknoloji devlerinden birisi olan Cisco 14 bin personel ile yollarını ayırma kararı aldı.

Haber 19-08-16 08:33