Çorap Haberleri

Soğuk havalarda ayağınızı sıcacık tutacak en iyi yün çoraplar

Yaz kış ayakları üşüyen biriyseniz yün çoraplarla mutlaka tanışmalısınız. Serin ve soğuk günlerinin kurtarıcısı olan bu parçalar, gün boyu hem rahat hissettirir hem ayaklarınızı sıcacık tutar. Kalın bir yapıya sahip olan çorapları bot ve spor ayakkabılarla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gelin, en soğuk geçen kış aylarında bile içinizi ısıtacak birbirinden güzel yün çorapları daha yakından inceleyelim!

Haber 17-03-23 18:00

Kaloriferleri açmadan ısınmanızı sağlayacak tüyolar! Doğal gaz faturalarınızı düşürebilirsiniz

Doğal gaz faturaları kış aylarında bütçeyi oldukça zorluyor. Vatandaşlar doğal gaz faturalarını düşürmek için çeşitli yöntemler arıyor. Geceleri kaloriferi kapatmak istemeyen ama kapatınca da üşüyen kişiler için aşağıda bulunan tüyolar oldukça etkili sonuçlar sağlıyor. Uzmanlar geceleri kaloriferleri açmadan ısınmanızı sağlayacak yöntemleri paylaştı.

Kadin 29-01-23 14:13

Soğuk kış aylarında ayaklarını sıcak tutmak isteyenlerin tercihi en iyi havlu çoraplar

Dondurucu soğuklar, karlı havalar kapıda... Hâl böyle olunca kışlık çoraplar en çok araştırılan ürünler arasına hızlı bir giriş yaptı. Özellikle de havlu çoraplar! Siz de "Ayaklarım çok üşüyor!" diyenlerdenseniz ve ayaklarınızı ısıtacak bir çözüm arıyorsanız havlu çorapları tercih edebilirsiniz. Öyleyse gelin, en iyi havlu çorapları keşfedelim!

Haber 23-01-23 17:06

TikTok'ta viral oldu! Sabah olanlara inanamayacaksınız... Vücudumdan ne çıkardıysa, işe yaradı. Çok daha iyi hissediyorum.

TikTok'ta yapılan ilginç sağlık deneyleri şaşırtmaya devam ediyor. Bu yıl giderek artan kış hastalıklarının etkilerinin çok daha rahatsız edici boyutlara ulaşması grip ve soğuk algınlığını iyileştirmenin çeşitli yollarını aratıyor. TikTok'ta viral haline gelen 'patates çorap' yönteminin etkisi yapanları hayrete düşürüyor.

Haber 05-01-23 10:43

Soğuk havalarda ayaklarını ısıtamamaktan şikayetçi olanlara havlu çorap önerileri

Soğuk kış aylarında ayaklarınızı ısıtamıyorsanız pek çok modelde kışlık çorap bulabilirsiniz. Havlu çoraplar da bu ürünlerden biri. Yumuşacık ve esnek yapılarıyla sadece evde değil, dış ortamlarda da tercih edilebilen desen ve renkte birçok model üretiliyor. Siz de ayaklarınızı sıcacık tutacak havlu çoraplara ihtiyaç duyuyorsanız okumaya devam edin!

Haber 04-01-23 16:47

Hediye almakta gecikenler için en iyi son dakika hediyeleri

Sevdiklerinize hediye alma işini son dakikaya bıraktıysanız online alışveriş ile aradığınız hediyeyi çok daha hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Eğer ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremediyseniz üzülmeyin. Harika bir listeyle karşınızdayız! Tarot setinden yüz maskesine, tokadan batik çoraplara, gece lambasından hoparlöre kadar birbirinden özel hediye tavsiyelerimiz için yazımıza göz atabilirsiniz.

Haber 28-12-22 11:56

Sevdiklerinize unutamayacakları bir hediye vermek istiyorsanız bu liste yol göstericiniz olabilir

Yılbaşı yaklaşırken siz de sevdikleriniz için hediye arayışına girmiş olabilirsiniz. Hem yıllarca kullanılabilecek hem unutulmayacak hediye önerileri arıyorsanız bu liste tam size göre! Çünkü benzersiz sürprizler yapabilmeniz için yol gösterici nitelikte olan, birbirinden kullanışlı ürünleri bir araya getirdik. Gelin, o ürünleri beraber keşfedelim!

Haber 06-12-22 14:14

Z kuşağından birine hediye almak zorundaysanız bu listeye kesinlikle göz atmalısınız

Z kuşağı olarak adlandırdığımız günümüz gençlerini hediye konusunda memnun edebilmek biraz zor olabilir. Gençler için hediye seçimi yaparken onlara hitap edebilmek oldukça önemli. Her neslin ilgi alanının farklı olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Sizler için Z kuşağının ilgisine yönelik hediye önerileri listeledik. Gelin, bu ürünleri hep birlikte inceleyelim.

Haber 24-11-22 14:54

Utanmayın herkes yaşıyor! Ayakkabı kokusunu geçirmek için doğal yöntemler

Bazı ayakkabılar kullanılan malzemeler nedeniyle oldukça rahatsız edici kokulara sebep olabiliyor. Bu kokuların geçmesi çok uzun zaman alabiliyor. Bu süreçte ayakkabı kokusu ayağınıza geçerek daha kötü kokulara sebep oluyor. Ayakkabı kokusu nasıl geçer? diye merak ediyorsanız aşağıda bulunan yöntemleri denemelisiniz.

Kadin 30-08-22 14:18

Hem sizi hem de çevrenizi etkiliyor! Huzursuz bacak sendromunu azaltacak çözümler

Her kişi ya kendinde ya da çevresinde yer alan huzursuz bacak sendromundan rahatsızlık duymuştur. İstemsiz bir şekilde bacağınızın sallanmasına neden olan huzursuz bacak sendromunu belirtilerini azaltacak basit yöntemler vardır. Geçmeyen huzursuz bacak sendromunu tedavi ettirmek oldukça önemlidir.

Haber 26-08-22 15:04