Deneme Haberleri

Deneme süresinde ihbar tazminatı durumu var mı, 2 ay çalışanın ihbar süresi olur mu? Deneme süresi bittiğinde ihbar tazminatı hakkı doğar mı?

İş Kanunu gereğince hem çalışan hem de işverenin haklarının belirlenmesi ve korunması amacıyla iş sözleşmesi yapılır. Bu sözleşmede çalışma süresi, sosyal haklar ve iş ücreti belirtilir. Yeni bir işe başlandığında belirli bir süre aralığı deneme süresi olarak sayılır. Bu sürenin iş sözleşmesine dahil edilip edilmediği birçok kişi tarafından merak ediliyor. Bu durumda en çok merak edilen soru deneme süresinde ihbar tazminatı durumu nedir?

Haber 02-02-23 10:05

Dostluk deneme yarışmasının ödülleri sahiplerini buldu

Mütefekkir Fethi Gemuhluoğlu'nun doğumunun 100. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen yarışmada, Ayşe Koç birinci, Yusuf Emre Bozan ikinci, Muhammed Burhan Gerger üçüncü oldu

Yurthaber 18-10-22 22:58

Mersin'de erken uyarı sistemleri test edildi

Mersin'de erken uyarı sistemleri test edildi

Yurthaber 24-09-22 14:24

Deneme amaçlı ektiği ata buğdayında 3 yılda 32 ton verime ulaştı

"Hitit buğdayı" olarak da bilinen siyez buğdayını 2019 yılında Ardahan'ın Çıldır ilçesinde deneme amaçlı 2 dönüme eken Şentürk Akgün, iyi verim alınca ekim alanını genişletti - Çiftçi Akgün: - "İlk olarak 'bir deneyelim' dedik. 50 kilogram Kastamonu'dan getirdik. İlk olarak 2 dönüme ektim. Bugün ise gelinen noktada 80 dönüme ulaştık. Bir dönümde 400 kilogram tohum elde ettik"

Yurthaber 03-09-22 12:28

Deneme

Deneme Hakkındaki Haberler Mynet'te. Deneme Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

İki arkadaş aynı elbiselerin farklı bedenlerini denedi: Bedeniniz fark etmez her şekilde güzelsiniz!

Kadınlar hem sosyal yaşamlarında hem de sanal dünyada oldukça yargılanıyorlar. Özellikle görünüşleri üzerinden oldukça sert yorumlarla karşılaşılan kadınlar son zamanlarda trend olan aynı kıyafetin iki bedenini deneyerek sosyal medyada paylaştı. Sosyal medya kullanıcıları bu akımın devam etmesi gerektiğini belirtti.

Kadin 02-09-22 16:19

Deneme eş anlamlısı nedir? Denemenin eş anlamlısı kelime ve cümle içinde örnek kullanım

Eş anlamlı kelimeler, kelime dağarcığımızı geliştiren kelimelerdir. Bir kelime yerine kullanılabilecek eş anlamlı kelimeleri olabilir. Eş anlamlı kelimeler sayesinde bir ifadeyi farklı şekillerde de kurabiliriz. Deneme kelimesi de pek çok eş anlamı olan kelimeler arasındadır. Peki, deneme kelimesinin eş anlamlısı olan sözcük nedir?

Egitim 13-08-22 11:12