SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Amedspor'un başına geçen Ersun Yanal'ın imza törenine damga vuran olay! "Hele bir suyumuzu iç..."

Trendyol 1. Lig'e yükselen Amedspor'u çalıştıracak Ersun Yanal için düzenlenen imza törenine birçok taraftar da katılırken, törende yaşanan bir diyalog çok konuşuldu. İşte detaylar...

Amedspor'un başına geçen Ersun Yanal'ın imza törenine damga vuran olay! "Hele bir suyumuzu iç..."

Bir süredir yeşil sahalardan uzak olan Ersun Yanal, yeni sezonda Trendyol 1. Lig'de mücadele edecek olan Amedspor ile anlaşmaya vardı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Amedspor resmi sitesinden yapılan açıklamada, " Teknik Direktörümüz Ersun Yanal ile resmi sözleşme imzaladık. Bugün, Amedspor Şehmus Özer Tesislerimizde taraftarlarımızın ve basın mensuplarının yoğun katılımıyla teknik direktörümüz Ersun Yanal ile resmi sözleşme imzaladık. Camiamıza hoş geldin Ersun Yanal" ifadeleri yer aldı.

İMZA TÖRENİNDE İLGİNÇ DİYALOG

Screenshot_11

Ersun Yanal için Şehmus Özer Tesisleri'nde taraftarlarında katılığı bir imza töreni düzenlenirken, törende Yanal ile bir taraftar arasında gülümseten bir diyalog yaşandı.

"HELE SEN SUYUMUZU İÇ..."

666b166e28410f6781dc7037

Yanal'ın "İşlerimiz vardı, hallettik. Sonra buraya geldik, imza töreni yapacağız. Ama Diyarbakır'a çok geldim" sözlerine bir taraftar, "Hele sen bir suyumuzu iç, yemeğimizi ye. Daha buradan gitmezsin" diyerek karşılık verdi. Bu anlar törendekileri kahkahaya boğarken, alkışlarla karşılandı.

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler