Deniz Uğur Haberleri Ve Son Dakika Deniz Uğur Haberleri

Deniz Uğur Haberleri Ve Son Dakika Deniz Uğur Haberleri

17 Ekim 1971 yılında Ankara’da doğan Deniz Uğur, köklü bir ailenin mensubu olan başarılı bir sanatçıdır. Kendisi gibi sanatçı olan ebeveynleri Mete ve Suna Uğur’un ailesinin kökleri Osmanlı sarayına ve Avrupa’ya dayanır. Deniz Uğur, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünde eğitim almış ve sonrasında Tiyatro bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Kenter Tiyatrosunda oynanan Görünmeyen Dostlar oyunundaki performansıyla tiyatro kariyerine başlamıştır. Bir Erkeğin Anatomisi filminde oynadığı rol sayesinde, 1997 yılında Ankara Film Festivali’nden ödül almıştır. Bir müddet sinema ve tiyatro oyunlarına ara vermiş ve çok izlenen dizilerde oyunculuk yapmıştır. Adını Feriha Koydum ve Umutsuz Ev Kadınları gibi yapımlarda rol almıştır. Oyunculuğun yanı sıra seslendirme sanatçısı da olan Tugay, Kung Fu Panda ve Pamuk Prenses ve Avcı filmlerinde dublaj ve seslendirme yapmıştır.

Deniz Uğur Haberleri

Deniz Uğur tekerleğin halini paylaştı! Birileri kesmemiş mi?

Reha Muhtar ile çocuklarının velayet davası devam eden oyuncu Deniz Uğur seyir halindeyken tekerleği patladığı için durdu. Deniz Uğur tekerleğin görüntüsünü paylaşarak birilerinin tekerleği kestiğini ima etti.

Magazin 14-11-23 07:16

Reha Muhtar ve Deniz Uğur'un velayet davasında flaş gelişme! Mahkeme, adli tıp raporu istedi...

Ünlü oyuncu Deniz Uğur ile gazeteci Reha Muhtar arasında çocuklarının velayeti için açılan davada, yeni bir gelişme yaşandı. Mahkeme, tarafları Adli Tıp Kurumu'na sevk ederek, çocuklarına karşı ebeveynlik görevini yerine getirmelerine engel teşkil edebilecek ruhsal ve bedensel rahatsızlıkları bulunup bulunmadığı konusunda rapor hazırlamasını talep etti.

Magazin 23-10-23 09:42

Seren Serengil'in ilk konuğu Reha Muhtar'ın eski eşi Deniz Uğur oldu! Anlattıklarıyla herkesi şoke etti! '13 yaşındaki kızım alkolik oldu'

Son olarak Beyaz Tv'de ekrana gelen Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Seren Serengil programdan olaylı bir şekilde ayrılmıştı. YouTube'da yeni bir programa başlayan Seren Serengil'in ilk konuğu Reha Muhtar'ın eski eşi Deniz Uğur oldu. Aralarında çekişmeli bir velayet davası olan Deniz Uğur'un Reha Muhtar hakkında anlattıkları herkesi şoke etti.

Magazin 11-10-23 14:10

Deniz Uğur ve Reha Muhtar'ın velayet savaşı büyüyor! Deniz Uğur’a 4 suçtan soruşturma

Eski televizyoncu Reha Muhtar ile ünlü oyuncu Deniz Uğur'un arasındaki velayet savaşında sular durulmuyor. Deniz Uğur, ikizlerinin babaları Reha Muhtar tarafından fiziksel ve psikolojik şiddete uğradığı iddiaları ile mahkemeye başvurmuştu. Bu defa Reha Muhtar, velayeti kendisinde olan çocuğunu vermediği ve mahkemeyi etkilemeye çalıştığı gerekçesiyle eski eşi Deniz Uğur’dan şikayetçi oldu. Uğur’a 4 suçtan soruşturma açıldı.

Magazin 13-07-23 09:50

Deniz Uğur

Deniz Uğur Hakkındaki Haberler Mynet'te. Deniz Uğur Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Deniz Uğur’un kızı Mina'dan babası Reha Muhtar hakkında akılalmaz iddialar! Yaşadığı dehşeti anlattı: ''Alkole alıştım...''

Eski televizyoncu Reha Muhtar ile ünlü oyuncu Deniz Uğur'un arasındaki velayet çekişmesi geçtiğimiz yıl magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Deniz Uğur, ikizlerinin babaları Reha Muhtar tarafından fiziksel ve psikolojik şiddete uğradığı iddiaları ile mahkemeye başvurmuştu. Şimdi de kızları Mina'nın babası Reha Muhtar hakkındaki açıklamaları herkesi şoke etti.

Magazin 21-06-23 11:39

Reha Muhtar ile Deniz Uğur'un oğullarından şok sözler! Annem ve avukatı bana babamı kötülüyor

Deniz Uğur ile davalık olan Reha Muhtar'ın oğlu Poyraz Muhtar, çektiği videoda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Annesi Deniz Uğur ve avukatı Feyza Altun'un kendisine baskı yaptığını söyleyen Poyraz Muhtar, "Annem ve avukatı, bana baban için şunları söyle diye öğretiyor" dedi. Mahkeme anne Uğur hakkında tedbir kararı verdi. Uğur'dan konuya ilişkin açıklama gelmedi.

Magazin 30-11-22 14:43

Seren Serengil'e şoke eden yorum! Reha Bey ile evleneceksin diye...

Eski eşi Deniz Uğur'la çocuklarının velayeti nedeniyle sorun yaşayan eski televizyoncu Reha Muhtar'ın en büyük destekçisi Seren Serengil. Seren Serengil Muhtar'ın oğluyla sık sık pozlarını paylaşınca bir takipçisinden şoke eden bir yorum geldi.

Magazin 13-11-22 10:06

Reha Muhtar'la davalık olan Deniz Uğur Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslenip yardım istedi!

Reha Muhtar'ın kızına şiddet uyguladığı iddiasının ardından Deniz Uğur'la yaşanan gerilim sürüyor. Deniz Uğur, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslenerek yardım istedi.

Magazin 30-10-22 15:59

Deniz Uğur ile Reha Muhtar davasında bomba iddia! Görüntüleri servis etti: Akli dengesi yerinde değil

Oyuncu Deniz Uğur ile eski eşi Reha Muhtar arasındaki velayet davasında, iddialar tüm hızıyla devam ediyor. Uğur, Muhtar’ın bir restoranda garsonla yaşadığı kavganın görüntülerini mahkemeye sunup “Muhtar’ın akli dengesi yerinde değil’ iddiasında bulundu.

Magazin 28-10-22 15:25

Reha Muhtar'dan Deniz Uğur iddiası! 'Bu mu annelik!' deyip anlattı

Reha Muhtar ve eski eşi Deniz Uğur arasındaki sular durulmuyor. Oyuncu Deniz Uğur eski eşi Reha Muhtar'ın 13 yaşındaki kızına şiddet uyguladığını iddiasıyla mahkemeye başvurmuş ve kamuoyunda geniş yer bulmuştu. Deniz Uğur, son açıklamasında, Reha Muhtar’ın akli melekelerinin yerinde olmadığını iddia etmişti. Suskunluğunu sosyal medyada bozan Reha Muhtar, ünlü oyuncu hakkında ‘Bu mu annelik!’ çıkışı yapıp ekledi! "Her enflasyon çıktığında çocukları kaçırıp velayet davası açıyor."

Magazin 14-10-22 08:39

Reha Muhtar'ın kızına bağırdığı ses kaydını paylaşmıştı! Deniz Uğur'dan şoke eden iddia

Reha Muhtar ve eski eşi Deniz Uğur arasındaki sular durulmuyor. Oyuncu Deniz Uğur eski eşi Reha Muhtar'ın 13 yaşındaki kızına şiddet uyguladığını iddiasıyla mahkemeye başvurmuş ve kamuoyunda geniş yer bulmuştu. Deniz Uğur, son açıklamasında, Reha Muhtar’ın akli melekelerinin yerinde olmadığını iddia etti.

Magazin 11-10-22 08:01

Deniz Uğur'un avukatı Feyza Altun'dan şoke eden Seren Serengil paylaşımı! Sert sözler

Reha Muhtar ve Deniz Uğur arasındaki velayet savaşında dün karar verildi. Kızına şiddet uygulandığını söyleyen Deniz Uğur kızı Mina'nın 2 ay süreyle geçici velayetini aldı. Seren Serengil de dava sürecinde mahkemedeydi. Serengil Reha Muhtar'ın oğlunun kaçırıldığı söyleyince Deniz Uğur'un avukatı Feyza Altun bomba bir paylaşım yaptı.

Magazin 27-09-22 11:21

Reha Muhtar Deniz Uğur davasında karar verildi! Kızına şiddet uyguladığı iddia edilmişti: Reha Muhtar hapis yatabilir...

Televizyon programcısı Reha Muhtar ile oyuncu eski eşi Deniz Uğur, son zamanlarda nafaka ve şiddet konularıyla gündemdeydi. Nafaka krizinin ardından Reha Muhtar'ın, 13 yaşındaki kızına şiddet uyguladığı iddia edilmişti. Oyuncu Deniz Uğur, eski eşi Reha Muhtar’ın çocuklarına şiddet uyguladığı iddiasıyla mahkemeye başvurdu. Mahkeme, kızları M.D.M.’nin 2 ay süreyle geçici velayetini anneye verdi. Öte yandan Muhtar karara uymazsa hapis yatacak. İşte ayrıntılar...

Magazin 26-09-22 19:20

Deniz Uğur çocukları için koruma istedi! Reha Muhtar'ın kızının ifadesi kan dondurdu: Tokat, yumruk, ısırık ve...

Bir döneme damga vuran Reha Muhtar ile eski eşi oyuncu Deniz Uğur arasında sular durulmuyor. Deniz Uğur son olarak çocukları ve kendi için eski eşi Reha Muhtar'a karşı koruma istedi. Muhtar'ın kızı Mina'nın pedagog eşliğinde verdiği ifade kan dondurdu. İşte o ifade ve kan donduran sözler...

Magazin 23-09-22 11:24

Deniz Uğur kızından geldiğini iddia ettiği mesajları paylaşmıştı! Reha Muhtar'dan yanıt gecikmedi

Deniz Uğur ve Reha Muhtar nafaka krizi sonrası darp iddialarıyla karşı karşıya geldi. Deniz Uğur, eski eşinin 13 yaşındaki kızları Mina'yı ellerinden ısırdığı ve şiddet uyguladığı iddialarıyla uzaklaştırma kararı aldırdı. Şiddet iddialarını reddeden Reha Muhtar'a kızının mesajlarıyla cevap veren Deniz Uğur'un paylaşımları kan dondurmuştu. İddialara yanıt veren Reha Muhtar, bunların para için yapılan manipülasyonlar olduğunu söyledi. Diğer yandan kızı Mina, ifadesini geri çekti.

Magazin 21-09-22 14:34

Deniz Uğur'un iddiaları sonrası Reha Muhtar kızının ifadesini paylaştı! Daha fazla para isteyenler...

Oyuncu Deniz Uğur ikizlerinin babası Reha Muhtar hakkında şoke eden iddialarda bulundu. Oyuncu Deniz Uğur'un Muhtar'ın 13 yaşındaki kızına şiddet uyguladığı iddiaları sonrası Reha Muhtar'dan açıklama gecikmedi. Reha Muhtar kızının ifadesini paylaştı.

Magazin 18-09-22 11:00

Deniz Uğur'dan korkunç iddia! 'Reha Muhtar kızımı dövüp ısırdı'

Uzun süredir gözlerden uzak olan ünlü televizyon programcısı Reha Muhtar'ın oyuncu Deniz Uğur ile evliliğinden dünyaya gelen 13 yaşındaki kızını elindeki laptopu vermediği için dövdüğü ve kızı direnince de laptop’u tutan ellerini ısırdığı iddia edildi.

Magazin 17-09-22 14:37

Reha Muhtar’dan endişelendiren paylaşım! Beni de mi böyle öldürmek istiyorlar?

Muhabir olarak başladığı kariyerine yorumculuğu ve haber sunuculuğunu da ekleyen Reha Muhtar, yaptığı işlerin yanı sıra özel hayatıyla da sık sık adından söz ettirdi. Özellikle 2008-2010 yılları arasında evli kaldığı Deniz Uğur ile yaşadığı aşkla çok konuşulan Reha Muhtar, son dönemlerde eski eşi ile yaşadığı sıkıntılarla gündem oldu. Deniz Uğur'dan Mina ve Poyraz adında ikiz çocukları olan Muhtar, bu kez sosyal medya hesabında yaptığı son paylaşımla dikkat çekti.

Magazin 17-09-22 07:17

Deniz Uğur ile Reha Muhtar’ın ikizlerini bir de şimdi görün!

Reha Muhtar ile Deniz Uğur'un evliliğinden dünyaya gelen ikizler Mina ve Poyraz büyüdü. Oyuncu Deniz Uğur'un kızı Mina Deniz ve oğlu Poyraz Deniz ile yaptığı paylaşım ünlü oyuncunun hayranları tarafından çok beğenildi. Reha Muhtar da zaman zaman çocuklarının fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşıyor.

Magazin 11-09-22 12:13

Reha Muhtar ile Deniz Uğur arasında nafaka krizi! Velayetleri babada ama...

Reha Muhtar ile Deniz Uğur 2007 yılında birlikte yaşamaya başlamış, 2009 tarihinde Mina Deniz ve Poyraz Deniz adını verdikleri ikizleri dünyaya gelmişti. Geçtiğimiz yıllarda oyuncu Uğur'un ikiz çocuklarının velayetini almak için eski eşi Muhtar'a açtığı davada, çocukların anneyle geçirdiği zamanın arttırılmasına ve velayetin babada kalmasına karar verilmişti. İkili arasında şimdi de nafaka krizi patlak verdi.

Magazin 25-07-22 15:10

Deniz Uğur ve Reha Muhtar'ın ikizleri büyüdü!

Instagram'ı aktif kullanan oyuncu Deniz Uğur çocuklarıyla pozunu paylaştı. Deniz Uğur'un Reha Muhtar ile evliliğinden olan ikizlerini görenler paylaşıma "Kocaman olmuşlar" yorumları yağdırdı. Reha Muhtar'ın ikizleri son hali merak edildi.

Magazin 25-04-22 10:00

Deniz Uğur bitmeyen balayından paylaştı

Son olarak, Kanal D’de yayınlanan ve 39. bölümüyle final yapan Zalim İstanbul dizisinde Fikret Kuşkan ve Mine Tugay’la başrolü paylaşan Deniz Uğur, geçtiğimiz aylarda Erdinç Gülener’le hayatını birleştirmişti.

Magazin 25-11-21 17:18

Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan'ı ayırmıştı! Güzel oyuncu Deniz Uğur'dan aşk dolu pozlar!

Geçmişte adı Tamer Karadağlı ile aşk dedikodularına karışan ünlü oyuncu Deniz Uğur, şimdilerde meslektaşı Erdinç Gülener ile mutlu bir evlilik yaşıyor. Deniz Uğur, eşi Erdinç Gülener ile sevgi dolu pozlarını Instagram hesabından takipçileriyle paylaşıyor.

Magazin 23-10-21 12:49

Şaşırtan boşanma hikayesi! Tamer Karadağlı’nın eski eşi Arzu Balkan ihanetin perde arkasını anlatmıştı!

Çocuklar Duymasın dizisiyle evlerimize konuk olan Tamer Karadağlı, geçmişte eşini aldattığı haberleriyle gündeme bomba gibi düşmüştü. Arzu Balkan’ın açıklamaları basını sallamıştı! İşte ihanetin perde arkası...

Magazin 16-10-21 17:17

Yıllar Reha Muhtar'a acımadı! Değişimiyle görenleri şaşkına çevirdi

Sivri çıkışları ve kendine has haber sunumuyla bir döneme damga vuran usta sunucu Reha Muhtar, yıllar içindeki değişimiyle sevenlerini şaşırttı. Muhtar'ın son halini görenler ''Yıllar acımamış'' demekten kendini alamadı.

Magazin 04-10-21 12:02

Deniz Uğur’un ikizleri büyüdü! Son halini görenler şaştı kaldı

Reha Muhtar ile olan evliliğinden iki çocuğu olan Deniz Uğur, bir süre ekranlardan uzak kaldı. Bu sürede ikizleri Mine ve Poyraz ise büyüdü, kocaman oldu. Deniz Uğur’un ikizlerinin son halini görenler ise şaşkına döndü. 2007 yılında nikah masasına oturan çiftin, 2009 senesinde Mina Deniz ve Poyraz Deniz adını verdikleri ikizleri dünyaya geldi. Babasına benzerlikleri şaşkına çevirdi!

Magazin 03-08-21 14:49

Kırmızı Oda'nın Azra'sı belli oldu! Deniz Uğur Kırmızı Oda dizisiyle ekranlara geri dönüyor

TV8 ekranlarının fenomen dizisi Kırmızı Oda'nın kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oluyor. Yayınladığı günden bu yana izlenme rekorları kıran diziye geçtiğimiz günlerde Erdinç Gülener ile hayatını birleştiren Deniz Uğur'un katılacağı açıklandı. Ünlü oyuncu dizide Sadri karakterinin eşine hayat vereceği yer alan bilgiler arasında...

Magazin 16-06-21 10:54

Erdinç Gülener kimdir, kaç yaşında, nereli? Erdinç Gülener eşi kimdir?

Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle tanınmış olan oyuncu Erdinç Gülener, oyuncu Deniz Uğur ile hayatlarını birleştirdi. Gökçeada'da düzenlenen törenle evlenen çift 'Bir Deli Sevda' isimli dizide karı kocayı canlandırmıştı. Dizide canlandırdıkları rolün gerçeğe dönüşmesi sonrası aşk yaşayan çiftin birlikteliği evliliğe dönüştü. Peki Erdinç Gülener kimdir, kaç yaşında, nereli? Erdinç Gülener eşi kimdir? İşte yanıtı...

Magazin 11-06-21 13:19

Deniz Uğur kimdir, kaç yaşında ve aslen nerelidir? Kökü Osmanlı’ya kadar dayanıyor

Daha önce iki kez evlenen ve en son Reha Muhtar’la olaylı bir şekilde ayrılan ünlü oyuncu Deniz Uğur, 2017’de Bir Deli Sevda dizisindeki rol arkadaşı Erdinç Gülener’le dünya evine girdi. Kökeni Osmanlı’ya kadar dayanan Deniz Uğur’un mutluluğu gözünden okunuyordu.

Magazin 11-06-21 11:09

Deniz Uğur ve Erdinç Gülener evlendi

Ünlü oyuncu Deniz Uğur, 2017 yıllında 'Bir Deli Rüzgar' dizisinde birlikte rol aldığı oyuncu Erdinç Gülener ile Çanakkale'ye bağlı Gökçeada'da dünyevine girdi. Deniz Uğur Instagram hesabından nikah sırasında çekilen fotoğrafları paylaştı.

Magazin 10-06-21 20:10

Ünlü oyuncu Deniz Uğur üçüncü kez nikah masasına oturuyor

İlk eşi silahlı saldırı nedeniyle öldürülen ve Reha Muhtar'la ilişkisinden ikiz çocukları bulunan ünlü oyuncu Deniz Uğur Bir Deli Sevda isimli dizide eşini canlandıran Erdinç Gülener'le evleniyor.

Magazin 07-06-21 14:30

Reha Muhtar ve Deniz Uğur çiftinin çocukları büyüdü! Babalarının kopyası

Oyuncu Deniz Uğur ve Reha Muhtar'ın 2009 yılında dünyaya gelen ikiz çocukları Mina Deniz ve Poyraz büyüdü. 11 yaşına basan ikiz kardeşler, babalarına benzerlikleriyle dikkat çekiyor.

Magazin 02-06-21 09:33

Reha Muhtar ve Deniz Uğur çiftinin ikizleri büyüdü! İşte son halleri...

Ünlü televizyon sunucusu Reha Muhtar ve oyuncu Deniz Uğur'un 2009 senesinde dünyaya gelmiş olan ikiz çocukları Mina Deniz ve Poyraz büyüdü. Deniz Uğur'un paylaşımlarıyla sosyal medyada gündem haline gelen ikizler 11 yaşına bastı.

Magazin 21-05-21 15:19

Reha Muhtar ve Deniz Uğur çiftinin ikizleri kocaman oldu! İşte babalarına benzeyen çocukların son hali

Usta sunucu Reha Muhtar ile oyuncu Deniz Uğur’un 2009 yılında dünyaya gelen ikiz çocukları Mina Deniz ve Poyraz büyüdü. 11 yaşına basan ikiz kardeşler, babalarına benzerlikleriyle dikkat çekti.

Magazin 07-04-21 14:14

Kanseri yenen Deniz Uğur: Hayat durmadan dönüşüyor

Meme kanserini yenen oyuncu Deniz Uğur sosyal medyadan bir paylaşım yaptı. Uğur paylaşımında "Hayat daha anlamlı, daha güzel oluyor" dedi.

Magazin 12-11-20 16:47

Deniz Uğur Bodrum tatiline çıktı!

Oyuncu Deniz Uğur, normalleşme adımlarının atılmasıyla soluğu Bodrum'da aldı.

Magazin 05-08-20 16:20

Zalim İstanbul final yaptı Deniz Uğur tatile çıktı

Zalim İstanbul dizini final yaptı dizinin güzel oyuncusu Deniz Uğur kendini tatile attı. Deniz bikinili pozlarıyla beğeni topladı.

Magazin 23-06-20 11:05

Deniz Uğur dayısını koronavirüsten kaybettiğini açıkladı: Hepimizin canı çok yanıyor

Ünlü oyuncu Deniz Uğur, dayısı Cem Bayer’in koronavirüs nedeniyle vefat ettiğini duyurdu. Deniz Uğur sosyal medyadaki paylaşımında, "Pandemi bu kez ailemizden can aldı. Hepimizin canı çok yanıyor. İleri yaşta ve koah hastası olan dayım izole bir yerde, kendi çiftlik evinde yaşıyordu. Lütfen ama lütfen, bir an bile akıllardan çıkmasın. En titiz şekilde önlem almak, kurallara harfiyen uymak bizim en önemli görevimiz şu an" ifadelerini kullandı.

Magazin 05-04-20 23:21

Deniz Uğur: Hıçkıra hıçkıra ağlıyorum

Önceki gün Suriye'nin İdlib kentinde asker oğlu olan bir taksiciyle tanışan oyuncu Deniz Uğur, 'Haberi aldığımdan beri uyuyamıyorum' dedi.

Magazin 29-02-20 17:54

Deniz Uğur ve Mine Tugay Zalim İstanbul’da karşı karşıya gelecek! Zalim İstanbul ne zaman başlıyor?

Kanal D'nin iddialı dizisi Zalim İstanbul ekrana gelmek için gün sayıyor. Zalim İstanbul'da Deniz Uğur, Seher Yılmaz karakterine hayat verirken Mine Tugay, Şeniz Karaçay’ı canlandıracak. Peki Zalim İstanbul konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Zalim İstanbul 1. bölümden yeni fragman ve tüm bilgiler.

Magazin 26-03-19 02:21

Reha Muhtar ve Deniz Uğur'un velayet davasında karar verildi

Oyuncu Deniz Uğur ile gazeteci Reha Muhtar'ın 7 yaşındaki ikizlerinin velayet davası mutlu bitti. Deniz Uğur’un çocuklarını daha fazla görebilmek için açtığı davada ikizlerin velayeti babada kalırken annenin kızlarıyla görüşeceği süre uzatıldı. Bundan sonra ikizler her ayın 18 günü babada, 12 günü annede kalacak.

Magazin 18-09-18 21:08

Reha Muhtar ve Deniz Uğur'un velayet davasında karar

Oyuncu Uğur'un ikiz çocuklarının velayetini almak için eski eşi Muhtar'a açtığı davada, çocukların anneyle geçirdiği zamanın arttırılmasına ve velayetin babada kalmasına karar verildi

Haber 18-09-18 16:02

Eski eşin sevgilisine uzaklaştırma

Eski eşi Deniz Uğur’un açtığı velayet davasıyla gündeme gelen Reha Muhtar, Uğur’un yönetmen sevgilisi Orçun Benli hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı.

Magazin 24-10-17 09:36

Deniz Uğur’dan Reha Muhtar hakkında zehir zemberek açıklamalar!

İkiz çocuklarının velayeti için eski aşkı Reha Muhtar'la hukuk savaşı veren Deniz Uğur, "Artık Reha'nın reyting rekoru kırdığı dönemde değiliz. Şimdi benimle uğraşıyor." dedi.

Magazin 12-10-17 12:19

Deniz Uğur ve Reha Muhtar arasında velayet krizi!

Deniz Uğur, üç yıl birlikte yaşadıktan sonra ayrıldığı ünlü televizyoncu ve gazeteci Reha Muhtar’dan 7 yaşındaki ikizlerinin velayetini almak için dava açtı.

Magazin 11-10-17 14:05

Reha Muhtar ile Deniz Uğur davasında Nilüfer tanık oldu

Oyuncu Deniz Uğur'un eski eşi Reha Muhtar'a ikiz çocuklarının velayetini almak için açtığı davada, şarkıcı Nilüfer eski eşi Muhtar için tanık olarak ifade verdi.

Magazin 26-05-17 08:41

Deniz Uğur sevilen diziye katıldı

ATV ekranlarında ilgiyle takip edilen Kırgın Çiçekler dizisinin kadrosuna ünlü bir oyuncu daha dahil oldu.

Magazin 21-05-17 12:04

Reha Muhtar ile Deniz Uğur'un velayet davası görüldü

Oyuncu Deniz Uğur ile Gazeteci Reha Muhtar, 7 yaşındaki ikiz çocukların velayetini alabilmek için hakim karşısına çıktı.

Magazin 13-12-16 15:06

Deniz Uğur, Reha Muhtar'dan ikizlerini geri istedi

Usta televizyoncu Reha Muhtar'la 3 yıl ilişki yaşadıktan sonra ayrılan Deniz Uğur, 7 yaşındaki ikizlerinin velayetini üzerine almak için mahkemeye başvurdu.

Magazin 03-09-16 09:28