Düğün Çorbası Tarifi Haberleri

Yemek davetlerinin vazgeçilmezi: Zuhal Topal'la Yemekteyiz Etli düğün çorbası tarifi! Etli düğün çorbası nasıl yapılır?

Etli düğün çorbası kalabalık yemek davetlerinin vazgeçilmezi olarak görülüyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında bugün etli düğün çorbası yapılıyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz izleyicileri etli düğün çorbası nasıl yapılır merak ediyor. İşte enfes etli düğün çorbası tarifi...

Yemek 02-02-23 16:46

MasterChef Düğün Çorbası tarifi: Düğün Çorbası nasıl yapılır? İşte PÜF NOKTASI!

MasterChef yeni bölümünde yapılacak olan Düğün Çorbası tarifi merak ediliyor. Bugün yeni bölümü yayınlanacak programda yarışmacılar Üsküp’e gidiyorlar. Yöresel yemekleri hazırlayacak olan yarışmacılar kıyasıya mücadele edecekler. Tarifler arasında Anadolu’nun sevilen lezzetlerinden Düğün Çorbası yer alıyor. Peki Düğün Çorbası tarifi nedir, nasıl yapılır?

Yemek 01-12-22 20:07

Zuhal Topal'la Yemekteyiz olay yaratan tavuklu düğün çorbası! Tavuklu düğün çorbası nasıl yapılır?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında bu hafta Bursa lezzetleri tanıtılıyor. Gencer Bey'in yaptığı tavuklu düğün çorbası oldukça olay yarattı. Misafir sofralarının vazgeçilmez lezzetlerinden olan düğün çorbasının tavuklu olamayacağı söylendi. Ekran başında programı izleyen izleyiciler tavuklu düğün çorbası tarifini ve nasıl yapıldığını merak ediyor.

Yemek 10-11-22 14:19

Ramazan'ın 7. günü iftar menüsü! Midenizi yormayacak çok sağlıklı ve leziz

Ramazan’ın ilk haftası bugün ile bitmiş bulunuyor. Hızlıca geçen Ramazan ayında sağlıklı ve doyurucu yemek aranıyor. Uzmanlar gün içerisinde güçsüz kalınmaması için iftarda sağlıklı beslenmenin önemini vurguluyorlar. Ramazan’ın 7.gününde sağlıklı ve kolay olan bu menüyü yapabilirsiniz.

Yemek 08-04-22 10:34

Düğün çorbası tarifi: Anadolu’nun benzersiz lezzeti!

Yıllardır Anadolu’nun her köşesinde özellikle bayramlarda, düğünlerde ve tüm özel günlerde hazırlanan terbiyeli düğün çorbasına; hem doyurucu hem sağlıklı hem de benzersiz lezzeti sayesinde, misafirlerinizi ağırladığınız akşam yemekleri menünüzde de yer ayırabilirsiniz!

Yemek 06-10-20 11:18

Düğün çorbası tarifi

Antalya usulü tavuk çorbası düğün çorbası adıyla da bilinir. Son derece leziz ve şifalı bir çorbadır. Peki, düğün çorbası nasıl yapılır? İşte detaylar...

Yemek 16-04-20 14:23

Sana ve Şef Semen Öner ile Bayram Özel Menüsü

Şef Semen Öner, yenilenen Sana ile enfes bir bayram menüsü hazırladık. Çorbasından, ana yemeğine ve tatlısına harika tarifleri mutlaka deneyin!

Yemek 05-06-19 14:38