Falcı Haberleri

Sokakta gördüğü falcı Çok fazla ömrün kalmadı dedi! Birkaç saat sonra hayatını kaybetti... Ölümünün sır perdesi zehirli çikolatayla çözüldü

Brezilya'nın Maceio kentinde Fernanda Silva Valoz da Cruz Pinto isimli 27 yaşındaki bir kadın hiç tanımadığı yaşlı bir kadın tarafından yolun ortasında durduruldu. Yaşlı kadın falcı olduğunu söyledi ve genç kadına fal baktığında büyük bir korku yaşayarak "Çok fazla ömrün kalmadı" dedi. Pinto saatler sonra hayatını kaybederken falcının kendisine verdiği çikolatadan zehirlendiği ortaya çıktı.

Trend 29-11-23 13:18

Sorduğunuz soruların cevaplarını veren tarihin en eski kehanet kitabı: I Ching

I Ching, doğunun bilgeliğinde değerli bir yeri olan Tao felsefesinin doğuş metni olarak kabul ediliyor. Bir kehanet yöntemi olarak kullanılan bu kitap kısa ve kinayeli metinlerden oluşuyor. 64 tane çubuk ya da bozuk para ile oynanır. Faldan farklı olarak kişilerin istediği soruları yöneltebileceği bir fenomeni ifade ediyor.

Trend 19-10-21 13:54

Herkes bu falcıyı konuşuyor: Şeyma Subaşı bebeğini düşürecek demişti! Gizemli falcı kim?

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı ile bir evlilik yaşayan ve geçtiğimiz senelerde boşanma kararı alan Şeyma Subaşı, son olarak Mısırlı milyarder iş adamı Mohammed Alsaloussi ile birliktelik yaşıyordu. Subaşı, Mısırlı sevgilisinden hamile olduğu haberini paylaştıktan sonra dün bebeğini kaybettiğini açıklamıştı. Olay sonrası bir falcının bu olayı çok önceden bildiği ileri sürüldü. Peki "Şeyma Subaşı bebeğini düşürecek" diyen gizemli falcı kim?

Magazin 25-06-21 16:04

Avuç içlerinin yanyana gelişinden oluşan çizginin aşk hayatınızı anlattığını biliyor muydunuz?

Sokakta yürüdüğünüzde el falı bakmak için yanınıza gelen pek çok kişi olmuştur. Çoğu kişi aslında el falının doğruluğundan şüphe ettiği için baktırmamayı tercih eder. Ancak avuç içinde yer alan çizgilerin birer mesajı olduğunu belirtmemiz gerekir.

Trend 31-05-21 15:57

Falcı

Falcı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Falcı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Sosyal medyada 'büyü' çarptı! Tam 625 bin TL dolandırıldı

Beykoz’da sosyal medya üzerinden genç kadını, fal bakma vaadiyle 625 bin 650 lira dolandıran 3 kadın, “dini inanç ve duyguların istismarı suretiyle dolandırıcılık” suçundan 15’er yıla kadar hapis istemiyle hakim karşısına çıktı. Duruşmada savunma yapan sanıklardan biri, “Müştekiye terapi uyguladım. Yani kendi sorunlarını dinledim. Onu yönlendirdim, telkinlerde bulundum” diyerek kendini savundu.

Haber 23-03-21 13:54

Falcıların bazı söylediklerinin doğru olarak algılanmasına neden olan olay: Barnum etkisi

Fala inanmasa da falsız kalamayan müdavimlerin bile dikkatini çekmiştir: Ne zaman fal baktırsak "Aaa tam ben!", "Ne kadar da bana uygun" veya "Bunu nasıl bildi ki yaa?" denilen durumlar olmuştur. Daha basit düşünmek gerekirse günlük burç yorumlarını bir defa da olsa okumuşsunuzdur. Peki bu kadar farklı karakterde insan varken fallar nasıl oluyor da her seferinde bireylere uygun ifadeler içerebiliyor?

Trend 15-03-21 14:34

Nostradamus’un kehanetleri yeniden gündeme geldi! Ünlü kahin o tarihe işaret etti

16’ncı yüzyılın en ünlü figürlerinden biri olarak kabul edilen kahin Nostradamus ile ilgili yeni bir belgesel uluslararası kamuoyunda panik yarattı. Nostradamus’un yıllar öncesinde ortaya attığı kehanetleri bir kez daha masaya yatıran uzmanlar, “Fransız kahin devasa depremlerin, mega volkanların ve üçüncü dünya savaşının yaklaşmakta olduğunu söylüyor” iddiasını gündeme getirdi.

Trend 22-02-21 14:29

Büyücüler ölümle tehdit edip para istedi

Sivas’ta 'büyücülük' yaparak 130 bin TL’sini aldığı kişileri ölümle tehdit ederek 100 bin TL daha istedi. Büyücülerin sırrı polise işlemedi, büyü yaparken kullandıkları malzemelerle yakalandılar.

Haber 13-02-21 16:03

Spiritüel dünyanın kapılarını aradıkları iddia edilen tarihteki ilk büyük medyum ve hikayeleri

19. ve 20. yy’lar arasında insanların ruhani alana olan ilgisi arttı. İnsanlar İç Savaş yıllarında bazı soruların cevaplarını bulmak ve ruhsal olarak rehberlik almak için medyumlara yönelmişti. Peki tarihin ilk medyumları kimlerdi? İşte sizler için derinlemesine bir araştırma yaptık.

Trend 05-02-21 16:48

Rus buz patenci, 171 bin TL verdiği falcı tarafından dolandırıldı

Olimpiyat şampiyonu Rus buz patenci, kişisel yaşamı hakkında bilgi almak için sosyal medya üzerinden bulduğu bir falcıya yaklaşık 171 bin TL para gönderdi. Falcının, kendisiyle iletişimi kesmesinin ardından dolandırıldığını anlayan Rus patenci, durumu polise bildirerek şikayette bulundu.

Trend 03-10-19 18:28

'Falcıyım' diyerek vatandaşları dolandırdı

Adana’da kendisini falcı olarak tanıtarak vatandaşları dolandıran şüpheli yakalandı. Adana Emniyet Müdürlüğünde sorgulanan M.E.K. işlemlerinin ardından çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Trend 10-08-19 00:25

Sanal falcılar mahkemelik oldu

“Kaave Falı” uygulamasının sahipleri, isim hakkını da marka olarak tescil ettirdikleri “Falcı Bacım” uygulamasının haksız rekabet ve marka tecavüzünde bulunduğu gerekçesiyle açtığı davayı kazandı, uygulama yasaklandı

Haber 14-12-17 08:08

Korunma talebine ikinci ret

Edvina Sponza’nın korunma talebi reddedildi.

Magazin 01-12-17 10:10

Hande Ataizi çareyi falcılarda arıyor

Son dönemlerde yer aldığı hiçbir proje tutmayan Hande Ataizi, fala merak sardı.

Magazin 08-10-17 14:53

'Fuhuş için beyin yıkayan' Japon falcıya tazminat cezası

Japonya'da bir falcı, "beyin yıkayarak" kendisine borçlu olduğuna inandırdığı ve "fuhuşa zorladığı" kadın müşterisine, 850 bin dolar (yaklaşık 3 milyon 250 bin TL) tazminat ödemeye mahkum edildi.

Haber 20-01-17 14:15

Falcıya inandı ölüyordu!

Biri erkek biri kadın iki avukat arasında yaşanan akıl almaz olay...

Haber 24-12-15 08:47

Dükkanına gelen falcı tarafından dolandırıldı

Bursa'da bir kişi, dükkanına girerek el falı bakmak için ısrar eden şahıs tarafından dolandırıldı.

Haber 24-07-15 11:23

Falcı kadın başa bela oldu

İnternetteki bir site aracılığıyla bulduğu müşterilere fal bakan Meryem Ş., özel bilgilerini aldığı bankacıdan “Evli biriyle ilişkin olduğunu herkese açıklarım” diye tehdit edip para istedi.

Haber 23-10-14 08:52

Falcıyı bıçaklayarak yaralayan Türk kayıp

Almanya’nın Köln kentinde geçen hafta 'Esmeralda' takma isimli falcı, 68 yaşındakiZagorda J.'yi 43 yaşındaki Metin Kolkılıç'ın bıçakladığı ortaya çıktı.

Haber 02-06-14 13:44

Üç vakte kadar fuhuş görünüyor!

İzmir Bornova'da, evde fal bakan G.S.'nin, kendisine ekonomik sıkıntılarını anlatan kadınları fuhşa teşvik edip, para karşılığında erkeklerle birlikte olmalarını sağladığı ortaya çıktı

Haber 28-04-11 16:56