Fatih Mehmet Maçoğlu Haberleri

'Komünist Başkan' Fatih Mehmet Maçoğlu batıya mı geliyor? Tunceli'den aday olmayacağı iddia edilmişti... Açıklamadaki detay dikkat çekti

'Komünist Başkan' olarak bilinen Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu'nun yerel seçimlerde aday olup olmayacağı merak konusu olmuştu. Maçoğlu'nun Tunceli dışında başka bir yerde aday olacağı iddiaları sonrası açıklama geldi. Yapılan açıklamada Maçoğlu'nun bir dönem daha aday gösterileceği duyurulurken, "Nereden aday gösterileceği netleştiğinde demokratik kamuoyu ile paylaşılacaktır" ifadeleri dikkat çekti. Maçoğlu'ndan da açıklama geldi.

Haber 06-12-23 15:22

Hem yüzde 85 zam yaptı hem de çalışma saatini düşürdü! Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu: Zam ile maaşlar....

Tunceli Belediyesi Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, belediye işçilerine yüzde 85 zam yaptı. Maçoğlu, taşeron şirket işçilerinin haziran ayında yapılacak toplu sözleşmelerinin ardından ağustos ayı itibariyle işçilerin çalışma saatinin 7 saate düşürüleceğini aktardı. Maçoğlu yaptığı açıklamada "Kadrolu işçilerimize yüzde 85 zam ile 11 bin 500 lira olan maaşları 21 bin 200 civarına çıkartıldı" dedi.

Haber 31-03-23 11:12

Komünist Başkan Mehmet Fatih Maçoğlu'nun canlı yayındaki itirafı gündem oldu! 'Kaçak kullanıyoruz'

Tunceli'nin Türkiye Komünist Partili Belediye Başkanı Mehmet Fatih Maçoğlu, katıldığı canlı yayında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 300 bin TL'lik elektrik faturasının 2 milyon TL geldiğini belirten Maçoğlu, "Faturaları ödemiyoruz. Şu an zaten 9-10 yer kesildi. Park ve bahçeler ortak kullanım alanları, kesiyorlar. Biz müdahale ediyoruz, kaçak açmaya çalışıyoruz" dedi.

Haber 16-11-22 11:38

Komünist Başkan'dan çalışma saatiyle ilgili olay açıklama: Önümüzdeki süreçte düşüreceğiz

'Komünist Başkan' olarak bilinen Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, belediye personelinin çalışma saatini 8'in altına düşürmek istediklerini açıkladı. Maçoğlu, "Önümüzdeki süreçte 8 saatin de altına inmek istiyoruz. Bir işçi ailesine zaman ayırmazsa mutsuzlaşır. Tunceli'de çalışan herkes sendikalıdır. Kimseye zorla sendikalı olun veya zorla sendikasız olun demeyiz. Sendikalı olmaları için yönlendirme yaparız. Ben de sendika üyesiydim." ifadelerini kullandı.

Haber 09-11-21 08:59

Fatih Mehmet Maçoğlu

Fatih Mehmet Maçoğlu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Fatih Mehmet Maçoğlu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Tunceli'deki takipsizlik kararına Danıştay'dan iptal!

İçişleri Bakanlığı'nın, eski Tunceli Belediyesi Başkan Vekili Vali Tuncay Sonel hakkında usulsüzlük yaptığı gerekçesiyle soruşturma izni vermemesi kararı Danıştay 1'inci Dairesi'nce iptal edildi.

Haber 28-06-21 16:47

Çobanlık yaparken Robert'e girmişti! Hollanda Büyükelçiliği, Mahir için harekete geçti

Tunceli'nin yaylalarında ailesiyle çobanlık yaptığı sırada İstanbul Amerikan Robert Lisesi'ne yerleşen ve bu yıl mezun olacak 22 yaşındaki Mahir Gündoğdu'nun ülkelerindeki Tilburg Üniversitesi'ne hazırlandığını öğrenen Hollanda Büyükelçiliği, harekete geçti.

Haber 11-06-21 12:29

Tunceli Belediyesi'nde bazı işçi maaşları 8 bin lira oldu

Tunceli Belediyesi ile DİSK Genel İş Sendikası arasında yapılan sözleşmeyle belediyede çalışan bazı işçilerin maaşı 8 bin lira oldu.

Finans 19-03-21 17:36

Komünist Başkan Fatih Mehmet Maçoğlu duyurdu! Tunceli'de artık ihale yapılmayacak

Tunceli Belediye Başkanı Türkiye Komünist Partili (TKP) Fatih Mehmet Maçoğlu, belediye bütçesinde tasarruf sağlanması amacıyla ihale sistemini kaldırdıklarını, kentteki tüm işlerin, belediye ve halkın desteği ile yapılacağını duyurdu. Başkan Maçoğlu, "Parkımızı, bahçemizi, yolumuzu ve sokağımızı kendimiz yapacağız. Bu şekilde belediyenin giderini kısıp daha fazla hizmet etmek, amacımız. Eğitim, atölye ve kadın üzerine çalışmalarda ihale yapmadan elde ettiğimiz karı kullanacağız" dedi.

Haber 11-03-21 10:06

TKP'li Başkan Maçoğlu'nun kardeşi tutuklandı

Tunceli’nin TKP’li Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu’nun kardeşi Soner Maçoğlu, Aydın’ın Didim ilçesinde uyuşturucu madde ticareti suçlamasıyla sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Haber 17-02-21 18:04

Son Dakika: Tunceli Belediye Başkanı 'Komünist Başkan' Fatih Maçoğlu'nun kardeşine uyuşturucudan gözaltı

Son dakika haberine göre Tunceli Belediye Başkanı Türkiye Komünist Partili (TKP) Fatih Mehmet Maçoğlu'nun kardeşi Soner Maçoğlu, Aydın'ın Didim ilçesinde 'uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan gözaltına alındı.

Haber 17-02-21 11:11

Koronavirüsü yenen Maçoğlu, göreve başladı

Koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıktığı için 26 gün hastane ve evde karantinada olan Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, tedavi süresinin tamamlanmasının ardından göreve başladı.

Haber 16-07-20 12:21

'Komünist Başkan' Maçoğlu'nun sağlık durumu hakkında yeni gelişme

Koronavirüs tedavisi gören Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu taburcu oldu.

Haber 29-06-20 14:02

Görevden alınan HDP'li belediye başkanı Bekir Polat, koronavirüse yakalandı

Elazığ'ın Karakoçan ilçesine bağlı Sarıcan Belde Belediyesi'nin terör soruşturma kapsamından görevden alınan eski başkanı HDP'li Bekir Polat, koronavirüse yakalandı. Polat'ın bir sürece koronavirüse yakalanan Tunceli Belediye Başkanı TKP'li Fatih Mehmet Maçoğlu ile görüştüğü öğrenildi.

Haber 28-06-20 18:47

Koronavirüs tedavisi gören Maçoğlu'ndan açıklama geldi

Tunceli Devlet Hastanesi'nde koronavirüs tedavisi gören Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, sağlık durumunun iyi gittiğini belirterek, "İlk günler ağrılarım çoktu ancak doktorlar ve sağlık emekçisi arkadaşlar, çok iyi bir tedavi süreci uyguladı. Şu an ağrılarım geçti ve kendimi iyi hissediyorum" dedi.

Haber 26-06-20 16:55

Koronavirüs testi pozitif çıkan Maçoğlu'nun sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktığı için hastanede tedavi altına alınan Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu'nun sağlık durumunun iyiye gittiği bildirildi.

Haber 25-06-20 10:15

Sağlık Müdürlüğünden Fatih Mehmet Maçoğlu’nun son durumuna ilişkin açıklama

Tunceli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Çağdaş Özdemir, koronavirüs tanısı konan ve tedavisi devam eden Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu’nun şikayetlerinde gerileme olduğunu ve yoğun bakım ihtiyacının bulunmadığını aktardı.

Haber 24-06-20 16:44

4 CHP'li belediye başkanına koronavirüs şoku! 'Komünist Başkan'la temasları vardı

Tunceli’de CHP’li 4 belediye başkanı, koronavirüs testi pozitif çıkan 'komünist başkan' olarak bilinen Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu ile temasları olduğu için aileleriyle birlikte evlerinde karantinaya alındı.

Haber 24-06-20 10:26

Koronavirüse yakalanan Fatih Mehmet Maçoğlu'nun sağlık durumuna ilişkin açıklama

Koronavirüse yakalanan Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu'nun sağlık durumuna ilişkin Tunceli Devlet Hastanesi Başhekimliğinden açıklama geldi.

Haber 23-06-20 17:22

Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu koronavirüse yakalandı

Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, sosyal medya hesabından corona virüsü testi sonucunun pozitif çıktığını duyurdu. Maçoğlu, Tunceli Devlet Hastanesi'nde tedavi sürecinin başladığını belirtti. Sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyen Maçoğlu, günlük bilgilendirme yapacaklarını ifade etti.

Haber 22-06-20 21:12

Komünist başkan Fatih Mehmet Maçoğlu'nun 'zam yok' kararı ili karıştırdı!

Tunceli Belediye Meclisi, şehir içi yolcu taşınan minibüslerde sivil yolcu ücretinin 50 kuruş zamla 2 lira 50 kuruş olmasına karar verirken, 1 lira 50 kuruş olan öğrenci ücretine ise zam yapmadı. Minibüs sürücüleri, öğrenciler için de 25 kuruş zam isteyip olumsuz yanıt aldığı belediyeyi protesto etmek amacıyla 72 saat kontak kapatma kararı aldı.

Trend 13-12-19 17:04

Tunceli Belediyesi'nden kadınlara 'regl' izni! 'Komünist Başkan'dan açıklama geldi

Tunceli Belediyesi'nin kadınlara regl izni büyük bir ilgi gördü. Kamuoyunda 'Komünist Başkan' olarak bilinen Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu konuyla ilgili ilk kez konuştu.

Trend 09-12-19 11:45

Tunceli'de Nupel'da ve Ayaz'ın isimleri caddeye verilecek

Tunceli'de Nupel'da ve Ayaz'ın isimleri caddeye verilecek

Haber 10-09-19 18:39

Tunceli'de Nupel'da ve Ayaz'ın isimleri caddeye verilecek

Tunceli'de Nupel'da ve Ayaz'ın isimleri caddeye verilecek

Yurthaber 10-09-19 18:38

Devlet Bahçeli: YSK, İstanbul'daki sandık yolsuzluklarına bigane kalamaz

MHP lideri Devlet Bahçeli, seçim sonuçlarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Bahçeli, CHP'nin İstanbul, Ankara ve İzmir'de seçimleri kazanmasıyla ilgili olarak, "Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine güvensizlik olarak görülmemelidir" dedi. Bahçeli ayrıca, YSK'ya çağrı yaparak, "YSK, İstanbul'daki sandık yolsuzluklarına bigane kalamaz. Üç valiz belgeyi eksiksiz incelemek YSK'nın tarihi görevi. İstanbul'da seçim yenileme kararı beka meselesidir. " dedi.

Haber 21-04-19 11:26

Komünist Başkan sözünü tuttu! Makam aracını gelin arabası yaptı

'Komünist Başkan' Fatih Mehmet Maçoğlu, belediye başkanlığına ait makam aracını kentte yeni evlenen çiftin gelin arabası yaptı. Düğüne katılarak genç çifti tebrik eden Başkan Maçoğlu yaptığı açıklamada, makam aracını kullanmadığını belirterek "Bu araç halkın aracıdır, halkın hizmetindedir" ifadelerini kullandı.

Trend 16-04-19 07:30

TRT'den dikkat çeken Komünist Başkan videosu!

TRT World yaptığı “Türkiye’nin ilk komünist belediye başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu ile tanışın” videosu ile sosyal medyaya damga vurdu. TRT World'un videosu kısa sürede defalarca kez paylaşıldı.

Trend 09-04-19 10:31

Tunceli'de seçimi kazanan 'Komünist Başkan' ilk iş olarak duvarları yıktırdı

Tunceli Belediyesi önündeki çevre duvarı, yeni seçilen ve 'komünist başkan' olarak bilinen Fatih Mehmet Maçoğlu tarafından yıktırıldı.

Trend 08-04-19 15:02

Tunceli Valisi'nden Komünist Başkan Maçoğlu'na 'borç' yanıtı

Tunceli Valisi Tuncay Sonel, yeni Belediye Başkanı TKP'li Fatih Mehmet Maçoğlu'nun belediyenin borçları konusundaki sözleriyle ilgili yazılı açıklama yaptı. Vali Sonel, "Kendisini tehdit eden Kandil ile uzlaşma çabasını kayyum dönemine çamur atarak sağlamaya çalışmaktadır. Biz teröre hizmet eden bir belediye devraldık." ifadelerini kullandı.

Haber 06-04-19 18:12

'Komünist Başkan' göreve böyle başladı!

Türkiye'nin sandık başına gittiği 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Tunceli Belediye Başkanı seçilen Türkiye Komünist Parti'li (TKP) Fatih Mehmet Maçoğlu, vatandaşlar ile halay çekip, görevine başladı.

Trend 05-04-19 17:02

Fatih Mehmet Maçoğlu mazbatasını aldı

Tunceli'de seçimi kazanan Fatih Mehmet Maçoğlu, mazbatasını bu sabah aldı. Belediyede devir teslim töreninin saat 13:00'te gerçekleşeceği belirtildi.

Haber 05-04-19 09:54

TKP'li Maçoğlu'na mazbatası yarın verilecek

Tunceli'de Belediye Başkanlığını kazanan TKP'li Fatih Mehmet Maçoğlu: - "Salı günü 15.00'ten beri ilçe seçim kuruluyla yaptığımız istişarelere rağmen bir türlü her ne sebepse bilemiyoruz ama mazbatayı alamıyoruz" - Tunceli Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı: - "Seçimlerde Tunceli Belediye Başkanı olarak seçilen Fatih Mehmet Maçoğlu'nun mazbatası hazırlanarak 5 Nisan 2019 tarihinde ilgiliye teslim edilecektir"

Yurthaber 04-04-19 13:54

TKP'li Maçoğlu'na mazbatası yarın verilecek

Tunceli'de Belediye Başkanlığını kazanan TKP'li Fatih Mehmet Maçoğlu: - "Salı günü 15.00'ten beri ilçe seçim kuruluyla yaptığımız istişarelere rağmen bir türlü her ne sebepse bilemiyoruz ama mazbatayı alamıyoruz" - Tunceli Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı: - "Seçimlerde Tunceli Belediye Başkanı olarak seçilen Fatih Mehmet Maçoğlu'nun mazbatası hazırlanarak 5 Nisan 2019 tarihinde ilgiliye teslim edilecektir"

Haber 04-04-19 13:54

Gökhan Özoğuz’dan Ekrem İmamoğlu paylaşımı

Şarkıcı Gökhan Özoğuz Fatih Mehmet Maçoğlu ile ilgili yaptığı açıklamalarla son zamanlarda gündeme geliyor. Athena Gökhan yine son paylaşımıyla gündem oldu.

Magazin 03-04-19 09:40

Maçoğlu ilk ziyaretini yaptı

Kesin olmayan sonuçlara göre Tunceli Belediye Başkanlığını kazanan Türkiye Komünist Partisi (TKP) adayı Fatih Mehmet Maçoğlu, ilk ziyaretini 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla Tunceli Özel Eğitim Uygulama Merkezi'ne yaptı.

Haber 02-04-19 14:26

İlk ziyaretini Tunceli Özel Eğitim Uygulama Merkezi'ne yaptı

Kesin olmayan sonuçlara göre Tunceli Belediye Başkanlığını kazanan TKP'li Fatih Mehmet Maçoğlu: - "Biz, yanında olmak yerine birlikte iş yapmanın daha doğru olduğunu düşünüyoruz"

Yurthaber 02-04-19 13:46

İlk ziyaretini Tunceli Özel Eğitim Uygulama Merkezi'ne yaptı

Kesin olmayan sonuçlara göre Tunceli Belediye Başkanlığını kazanan TKP'li Fatih Mehmet Maçoğlu: - "Biz, yanında olmak yerine birlikte iş yapmanın daha doğru olduğunu düşünüyoruz"

Haber 02-04-19 13:45

Athena Gökhan'dan Tunceli Belediye Başkanı seçilen Fatih Mehmet Maçoğlu'na tebrik!

Sosyal medya hesabından TKP'den seçime girerek, Tunceli Belediye Başkanı seçilen Fatih Mehmet Maçoğlu'nu tebrik eden Gökhan Özoğuz, 'Niye Acun Ilıcalı'yla çalıştın' diyerek kendisini eleştirenlere "Bizde halk zırhı var hayde başka kapıya" diyerek tepki gösterdi.

Magazin 01-04-19 09:51

Fatih Mehmet Maçoğlu'ndan Athena Gökhan'a yanıt

Tunceli Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Maçoğlu, kendisi için "Gönlüm Maçoğlu gibi hisseden, hizmet eden bir belediye başkanından yana" diyen Gökhan Özoğuz'a yanıt verdi. 'Komünist Başkan' olarak anılan Maçoğlu bu açıklamanın kendisini mutlu ettiğini söyledi.

Trend 04-03-19 13:43

Athena Gökhan gönlündeki başkan adayını açıklayıp siyasi mesaj verdi

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, sosyal medya hesabı Twitter'dan gönlündeki başkan adayını açıkladı. Gökhan, "Benim gönlüm Fatih Mehmet Maçoğlu gibi hisseden, davranan, hizmet eden bir belediye başkanından yana." dedi.

Trend 01-03-19 13:47

Gökhan Özoğuz’dan ‘Komünist Başkan’ paylaşımı!

Athena grubunun kurucusu, müzisyen Gökhan Özoğuz, kamuoyunda komünist başkan olarak tanınan Ovacık Belediye Başkanı ve Tunceli Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Maçoğlu'ndan övgü dolu sözlerle bahsetti.

Trend 11-02-19 23:10

Komünist Başkan HDP ile ittifak mı yapacak? Açıklama geldi

'Komünist Başkan HDP ile ittifak yapacak' iddiaları Tunceli'de siyaset kulislerini hareketlendirirken, Sosyalist Meclisler Federasyonu’ndan (SMF) Tunceli Belediye Başkan adayı olan Ovacık Belediye Fatih Mehmet Maçoğlu'undan açıklama geldi.

Haber 12-01-19 09:09

Komünist başkan hedef büyüttü! Resmen aday oldu

Tunceli'nin Ovacık Belediye Başkanı Türkiye Komünist Partili (TKP) Fatih Mehmet Maçoğlu, partisinden Tunceli Belediye Başkanlığı için aday oldu.

Haber 07-01-19 19:53

'Komünist Başkan' Tunceli il merkezi için adaylığını açıkladı

2014 yerel seçimlerinde Ovacık belediye başkanı olan 'Komünist Başkan' Fatih Mehmet Maçoğlu 2019 yerel seçimlerinde Tunceli il merkezinde SMF’ye aday adaylığı başvurusunda bulunduğunu açıkladı.

Haber 11-11-18 15:25

Komünist başkan Fatih Mehmet Maçoğlu İstanbul Belediye Başkanı adayı mı olacak?

Komünist başkan Fatih Mehmet Maçoğlu 2019 yerel seçimleriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Kominist başkan Fatih Mehmet Maçoğlu İstanbul Belediye Başkanı adayı mı olacak? sorusuna yanı veren Maçoğlu, İstanbul Belediye Başkanlığı için sosyalist bir partiden teklif gelirse aday olurum' dedi.

Haber 28-09-18 11:52

Komünist Başkan'dan cumhurbaşkanlığı adaylığı açıklaması

Türkiye'nin ilk komünist Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, “Cumhurbaşkanı adaylığı ile ilgili” paylaşımların yapıldığı sosyal medya hesabının sahte olduğunu söyledi.

Haber 10-01-18 12:17

Komünist Partili başkanın gönderdiği nohutlar Eskişehir’de ekildi

Tunceli Ovacık İlçesi Belediye Başkanı Komünist Partili Fatih Mehmet Maçoğlu’nun gönderdiği nohutlar Eskişehir’in Alpu İlçesi’ne bağlı Sarıkavak Köyü’ndeki tarlaya ekildi.

Haber 10-04-16 13:16

Fatih Mehmet Maçoğlu belediyenin gelir ve giderini kapıya astı

Tunceli'nin Ovacık ilçesi belediye başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, belediyenin bir yıllık gelir ve gider tablosunu büyük bir bez afişe hazırlayarak, makamının dış kapısına astı.

Haber 23-02-16 09:38

Komünist belediye başkanı, Uludere'de cami onaracak

Komünist Partili Fatih Mehmet Maçoğlu, Şırnak'ın Uludere İlçesi'ne bağlı Gülyazı Köyü'ndeki caminin onarımını üstlendiğini söyledi.

Haber 07-10-15 13:59

TKP'li başkan: Ovacık'a siyasi turizm başladı

TKP'den seçilen ilk belediye başkanı olan Tunceli Ovacık Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, seçim sonrası gruplar halinde Türkiye'nin her yerinden insanları ağırladıklarını belirtti.

Haber 29-04-14 13:13