Gökhan Özoğuz’dan ‘Komünist Başkan’ paylaşımı!

Athena grubunun kurucusu, müzisyen Gökhan Özoğuz, kamuoyunda komünist başkan olarak tanınan Ovacık Belediye Başkanı ve Tunceli Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Maçoğlu'ndan övgü dolu sözlerle bahsetti.

Gökhan Özoğuz’dan ‘Komünist Başkan’ paylaşımı!

Athena grubunun kurucusu müzisyen Gökhan Özoğuz, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda şunları yazdı:

"Fatih Mehmet Maçoğlu'nu ve onun gibi yenilikçi kendi fikir ve çabaları ile yaşam alternatifleri yaratan kişileri her dinlediğimde gerçekten ne kadar güzel insanlar var yurdun dört bir yanında oluyorum." ifadelerini kullandı.

gokhan33

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde 2014'ten bu yana belediye başkanlığı yapan Maçoğlu, Sosyalist Meclisler Federasyonu'nun (SMF) desteğiyle, Türkiye Komünist Partisi (TKP) listesinden Tunceli belediye başkan adayı olarak gösterildi. Ovacık Belediyesi, kurduğu kooperatiflerle organik nohut, kuru fasulye ve bal üretimine başlamış, buradan elde edilen gelirle öğrencilere burs verilmişti.

gohkannn

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
10.000 nüfuslu yerde nohut ekersin bu politika tutar.Büyük yerleşim yerlerinde bunlar masal olur ancak.Gerçekçi olalım.
Niye hayal olsun? Babanıza söyleyin kıraathane açana kadar bu işlere el atsın birsürü arazimiz var! Gereksiz yere İstanbulun en güzel denizlerin doldurup park yaptılar ortasına cami diktiler! Seraya yer yok ama parka cok yerimiz var
Gökhan bey ovacık da tunceli de ücretsiz halk konseri verde görelim nekadar gerçekcisin.
dostum 1000 kişilik yerde 50.000 kişilik yetiştir. biliyorsun tarıma can versek ithale gerek kalmaz. biz bize yetersiz de . tarım fabrikalar artık el emeği birşeyler kalmayacak . hep dışarıdan . birgün bir hastalık çıkacak türkiyede hadi bakalim
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler