Fuhuş Haberleri Ve Son Dakika Fuhuş Haberleri

Fuhuş Haberleri Ve Son Dakika Fuhuş Haberleri

Fuhuş, para karşılığında cinsel ilişkiye girme eylemine verilen isimdir. Fuhuş yapan seks işçilerine ise fahişe denmektedir. Fuhuşun yasal statüsü ülkeden ülkeye değişiklik göstermektedir. Fuhuşun cezasının idam cezası olduğu ülkelerin yanı sıra, tamamen yasal olduğu ülkeler de vardır. Fuhuş, Almanya, İsviçre, Türkiye, Peru, Senegal, Uruguay gibi pek çok ülkede yasal ve yerel düzenlemelere bağlıdır. Norveç, İsveç, İzlanda gibi ülkelerde ise fahişe olmak serbestken, müşteri suçlu olarak kabul edilir. Birçok ülkede ise fuhuş tamamen yasaktır. Çoğu Afrika ve Asya ülkesi, Müslüman ülkelerim çoğu ve birçok Doğu Avrupa ülkesinde fuhuş yasa dışı ve cezaya tabidir. Pornografik film oyuncuları ise para karşılığı seks yapmalarına karşın, hizmeti partnerlerine değil izleyicilere sattıkları için fahişe olarak tanımlanmazlar.

Fuhuş Haberleri

Mersin'de fuhuş operasyonunda 11 zanlı tutuklandı

Mersin'de düzenlenen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 14 şüpheliden 11'i tutuklandı.

Yurthaber 28-03-23 10:16

Erzurum'daki fuhuş operasyonunda 4 zanlı tutuklandı

Erzurum'da düzenlenen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 15 şüpheliden 4'ü tutuklandı.

Yurthaber 17-03-23 08:28

Erzurum'da 'Arka Sokaklar' operasyonu! 15 kişiye fuhuş gözaltısı, 114 kişiye de 1 milyon 516 bin TL ceza

Erzurum'da iki ay süren teknik ve fiziki takibin ardından fuhuş operasyonu düzenlendi. 'Arka Sokaklar' adı verilen operasyonda fuhşa karıştığı belirlenen 15 kişi gözaltına alınırken, 114 kişiye de 1 milyon 516 bin TL ceza uygulandı.

Haber 16-03-23 13:14

'Fuhuş yapıyorlar bodrum katta' Apartman sakinleri 3 gün arayla 2 kez neye uğradığını şaşırdı! Her yer delik deşik oldu

İstanbul Bahçelievler'deki bir apartmanda yaşananlar kelimenin tam anlamıyla akıllara durgunluk verdi. Hiçbir şeyden habersiz, kendi halinde yaşayan bir ailenin evi kurşunlandı. Üstelik 3 gün sonra da aynı binadaki bir dükkan bu kez kurşunların hedefi oldu. 3 gün arayla 2 defa hayatının şokunu yaşayan bina sakinleri korktuklarını söyleyerek olanlara tepki gösterirken alt kattaki komşularını suçladı. Bina sakinleri "Fuhuş yapıyorlar bodrum katta" iddiasında bulundu. İşte detaylar...

Haber 30-01-23 10:52

Fuhuş operasyonunda yakalandı, görenler şaşkına döndü! Bastonuyla...

Zonguldak'ta polis ekipleri tarafından düzenlenen fuhuş operasyonu sonrası ilginç görüntüler ortaya çıktı. 2 ay süren teknik takip sonucunda; günlük kiralık evlerde fuhşa teşvik, yer temini ve aracılık etme suçlamalarıyla polisin teknik takibine takılan 6 şüpheli yakalandı. Zanlılar adliyeye sevk edilirken, şüphelilerden birinin elinde bastonuyla adliyenin merdivenlerini güçlükle çıktığı görüldü. İşte olayın detayları...

Haber 27-01-23 11:01

Öz kardeşi Melek'i katletmişti! Cinayette kan donduran detay... İnternette 'Zina eden ablayı öldürmek caiz mi' diye arama yapmış

Korkunç olay Diyarbakır'da meydana gelmişti. Mustafa Aslan (21), tartıştığı ablası Melek Aslan'ı (24) tabancayla vurarak öldürmüştü. Mustafa ve cinayeti azmettirdiği öne sürülen Melek'in eski sevgilisi Orhan Vatansever'in müebbet hapis cezaları, İstinaf Mahkemesi'nce onandı. Cinayetle ilgili korkunç bir detay ortaya çıktı. Mustafa'nın cinayetten bir hafta önce internetten 'Şeriata göre zina eden ablayı öldürmek caiz mi?' yazarak arama yaptığı belirlendi.

Haber 14-01-23 18:10

Fuhuş iddiası ortalığı karıştırdı: Komşu kadınlar saç saça baş başa kavga etti!

İstanbul Esenyurt'ta iki komşu arasındaki kavga mahalleye taştı. Kadınlardan birinin diğerini, 'fuhuş yapıyor' iddiasıyla suçlaması ortalığı karıştırdı. Daha önce de sık sık tartışma yaşayan kadınlar, bu kez binanın önünde karşı karşıya geldi. İki kadının saç saça kavgasını mahalleli ayırdı.

Haber 05-01-23 17:29

İstanbul'da fuhuş operasyonunda yakalanan 15 şüpheli tutuklandı

İstanbul'un 4 ilçesinde düzenlenen fuhuş operasyonunda yakalanan 17 şüpheliden 15'i tutuklandı.

Yurthaber 28-12-22 10:38

Kızını rahatça pazarlamak için ev kiraladı! Olayın perde arkası mide bulandırdı

Rusya'da yaşayan ismi paylaşılmayan bir kadının, 14 yaşındaki kızını yıllardır erkeklere pazarladığı, bu hizmeti rahatça verebilmek için de ayrı bir ev kiraladığı ortaya çıktı. Yıllarca süren bu işkencenin ortaya çıkması ile, annenin polisler tarafından tutuklandığı ve bir çocuğu fuhuşa zorlamakla suçlandığı açıklandı.

Trend 17-12-22 12:47

Paraları not almışlar 1 gecelik, 10 saatlik... Rus jinekoloğa aylarca zorla fuhuş! Şifre: Yeni araçlarımız geldi

Fuhuş operasyonunda ortaya çıkanlar dehşete düşürdü. Bursa merkezli operasyonda tutuklanan şüphelilerin tatil için Türkiye’ye gelen yabancı uyruklu kadınları hedeflediği tespit edildi. Fuhuşa zorlanan kadınlar arasında 37 yaşındaki Rus jinekolog da vardı. Tatile geldiği Mardin’de şüphelilerle tanıştığı belirlenen kadının 2,5 ay önce tuzağa düşürüldüğü öğrenildi. Alınan paraların not edildiği defterler de ele geçirilirken şifreli olarak “Yeni araçlarımız geldi” şeklinde konuşulduğu anlaşıldı.

Haber 12-12-22 11:35

Fuhuş, tecavüz, cinayet... 'Karımla yalnız kalmak için beni dövüp evden atıyordu' Ölü numarası da yapmış! Stüdyo buz kesti

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp olarak aranan Elnare'ye dair anlatılanlar izleyenleri hem üzdü, hem de öfkelendirdi. Engelli olduğu belirtilen ve birden ortadan kaybolan kadının hayatta olup olmadığı bilinmezken ortalıkta dönen fuhuş, tecavüz ve cinayet sözleri dehşete düşürdü. Elnare'nin eşi Ahmet'in "Karımla yalnız kalmak için beni dövüp evden atıyordu" sözleri de stüdyoyu karıştırırken ağabeyi İsmail ise Ahmet'in numaracı olduğunu ve daha önce ölü numarası da yaptığını anlattı.

Haber 09-12-22 18:00

Bursa merkezli fuhuş operasyonunda 12 şüpheli adliyede

Bursa merkezli 3 ilde düzenlenen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 12 şüpheli adliyeye sevk edildi.

Yurthaber 06-12-22 09:51

Gaziantep'te fuhuş operasyonunda 9 şüpheli gözaltına alındı

Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde düzenlenen fuhuş operasyonunda 9 şüpheli gözaltına alındı.

Yurthaber 05-12-22 11:32

Fuhuş çetesine operasyon! Şifreleri ortaya çıktı... 'Yeni araçlarımız geldi'

Yurt dışından çalışma vaadiyle Türkiye'ye getirilen 13 kadının fuhşa zorlandığı tespit edildi. Bursa merkezli 3 ilde yapılan operasyonda 12 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin, kadınları zorla fuhşa zorladığı kişilerle 'Yeni araçlarımız geldi' şifresiyle konuştukları ortaya çıktı.

Haber 03-12-22 23:38

Sakarya'da fuhuş operasyonu! Çok sayıda kişiye gözaltı

Sakarya'da düzenlenen fuhuş operasyonunda 1'i yabancı uyruklu kadın ve 5 erkek olmak üzere 6 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerden 2'si tutuklanırken 4'ü adli kontrolle serbest bırakıldı. Fuhuş yaptığı belirlenen 7 yabancı uyruklu kadın ise sınır dışı edildi.

Haber 03-12-22 07:20

Fuhuş operasyonunda şaşkına çeviren detaylar! Otomobilde, TIR'da ve tarlada... Şifre: Karpuz tarlasında bekliyorum

Adana'da düzenlenen fuhuş operasyonunda ortaya çıkan detaylar şaşkına çevirdi. Liderliğini Ş.B. isimli kadın ile M.Ş.K.’nin yaptığı 2 ayrı fuhuş şebekesine düzenlenen operasyonda 12 kişi gözaltına alındı. Fuhuş yapmak isteyenlerin, polisin takibine takılmamak için telefonla aradığı Ş.B.'ye, "Karpuz tarlasında bekliyorum" diyerek kadınlarla buluşma isteklerini ilettiği belirtildi. Öte yandan kadınların otomobil, TIR, ev ve tarlalarda fuhuş yaptığı ortaya çıktı.

Haber 16-11-22 10:09

Acılı anne YouTube'da fuhuş çetesiyle yüzleşmesini anlattı, detaylar kahretti! Yıllarca kaybolan kızını aradı

Yıllar önce bir bayram günü kaybolan 6 yaşındaki kızını arayan acılı bir annenin YouTube programındaki anlattıkları herkesi şoke etti. 6 yaşındayken kızının şeker toplamak için evden çıktığını anlatan anne, bir daha geri dönemeyen kızının fuhuş çetesinin elinde olduğunu söyledi. Hayatını kızını aramaya adayan annenin anlattıkları hem yürek sızlattı hem de dehşete düşürdü. Acılı anne fuhuş çetesinin kendisine "Elimde 300 kız var. Güzellikle gelseydin ben senin kızını verirdim" dediğini anlattı.

Haber 04-11-22 13:01

Üniversite öğrencilerini fuhşa sürüklediler! Öğrenciler kurtarıldı, 2 kişi tutuklandı

Muğla'da düzenlenen eş zamanlı operasyonda gözaltına alınan 7 kişiden 2'si tutuklanarak cezaevine gönderildi. İçlerinde üniversite öğrencilerinin de bulunduğu 7 mağdur kurtarıldı. Gözaltına alınan şahıslardan 4'ü ifadeleri alınmasının ardından serbest bırakılırken, söz konusu şüphelilerin üniversite öğrencilerini fuhşa sürüklediği belirtildi.

Haber 29-10-22 16:54

Fuhuş çetesine operasyon! Aralarında üniversite öğrencileri de var: Çok sayıda mağdur kurtarıldı

Muğla'da üniversite öğrencilerini fuhşa sürükleyen çete çökertildi. Polis ekiplerinin fiziki ve teknik takibi sonucu eş zamanlı yapılan operasyonlarda toplamda 7 kişi gözaltına alındı. Şüpheli şahıslarda 2'si tutuklanarak cezaevine gönderilirken içlerinde üniversite öğrencilerinin de bulunduğu fuhşa sürüklenen 7 mağdur kurtarıldı.

Haber 28-10-22 20:07

Isparta’da fuhuş operasyonlarında 134 şüpheli yakalandı

Isparta’da yıl boyunca düzenlenen fuhuş operasyonlarında 134 şüpheli hakkında adli ve idari soruşturma yapıldı.

Haber 28-10-22 17:24

Gezi olaylarında tanınmıştı! 'Palalı Sabri'nin fuhuş çetesi davasında flaş gelişme

Gezi Parkı olayları sırasında göstericilere palayla saldırdığı için "Palalı Sabri" olarak da tanınan Sabri Çelebi'nin fuhuş çetesi davasında yeni gelişme yaşandı. Fas-İstanbul arasındaki "fuhuş hattı" ile çok sayıda kadını para karşılığı ilişkiye zorladığı iddiasıyla 10 sanığın yargılandığı davada bazı kişiler şikayetinden vazgeçti. İddianamede, "Palalı Sabri" ve çetesinin, çok sayıda kadına Beşiktaş ve Beyoğlu'ndaki mekanlarda zorla fuhuş yaptırdığı belirtilmişti.

Haber 26-10-22 11:43

İstanbul'un göbeğinde fuhuş pazarlığı! Hedeflerinde onlar var: 100 lira burada veriyorsun, 100 lira bayana veriyorsun

İstanbul'un göbeğine fuhuş pazarlığı gözler önüne serildi. Kadıköy İskele'de kadınlar yanına yaklaştıkları erkeklere "Güzel bayanlarım var, göndereyim seni. 100 lira burada veriyorsun, 100 lira bayana veriyorsun" diyerek insanları tuzaklarına düşürmeye çalışıyor. Kadınların bu yöntemle vatandaşları gasp ettiği ortaya çıktı.

Haber 25-10-22 07:17

Geneleve baskın düzenlendi! Ortaya çıkan gerçekler mide bulandırdı

İngiltere'de bir genelev işletmek, resmi olarak bir suç. Buna rağmen son dönemlerde sayıca artan genelevlerin dikkat çekmesi üzerine İngiliz polisleri, Humberside bölgesindeki genelevlere baskın düzenlendi. Baskında, genelevde çalıştırılan kadınların çoğunun Güney Asyalı göçmenler olduğu, zaman zaman yemek ve su bile verilmeden çalıştırıldıkları, ayrıca büyük çoğunluğunun cinsel hastalık taşıdığı ortaya çıktı.

Trend 24-10-22 12:39

Trabzon’da fuhuşla mücadele

Trabzon’da fuhuş ve kadın pazarlanmasını engellemeye yönelik çalışmalarını sürdüren polis ekiplerince son 10 ayda düzenlenen fuhuş operasyonlarında 204 kadın hakkında işlem yapıldı.Trabzon Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri fuhuş ve kadın pazarlanmasını engellemeye yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

Haber 20-10-22 17:58

Fuhuş operasyonunda yakalanan 12 kişi adliyeye sevk edildi

Eskişehir’de eskort siteleri aracılığıyla ‘fuhşa teşvik, aracılık ve zorlama’ suçu çerçevesinde yakalanan 12 şüpheli, adliyeye sevk edildi.Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından önceki gün eskort siteleri aracılığıyla gerçekleştirilen ‘fuhşa teşvik, aracılık, zorlama ve yer temini’ suçlarına yönelik başlatılan soruşturma çerçevesinde Eskişehir, Adana ve İstanbul’da operasyonlar düzenlendi.

Haber 20-10-22 17:55

Samsun'da fuhuş operasyonunda 10 zanlı yakalandı

Samsun'da fuhuş operasyonunda 10 zanlı yakalandı

Yurthaber 11-10-22 12:40

Gaziantep'te fuhuş operasyonunda yakalanan 5 şüpheliden 2'si tutuklandı

Gaziantep'te fuhuş operasyonunda yakalanan 5 şüpheliden 2'si tutuklandı

Yurthaber 11-10-22 09:48

Antalya'da düzenlenen fuhuş operasyonunda 3 şüpheli tutuklandı

Antalya'da düzenlenen fuhuş operasyonunda 3 şüpheli tutuklandı

Yurthaber 16-09-22 11:20

Antalya'da iğrenç olay! Anne ve kızına zorla fuhuş yaptırdılar

Antalya'da jandarmanın yaptığı çalışma sonucunda yabancı uyruklu kadınlara bir araç içerisinde zorla fuhuş yaptırıldığı belirlendi. Yapılan operasyon sonucunda zorla fuhuş yaptırılan anne ve kızı ekipler tarafından kurtarıldı. Gözaltına alınan 3 kişi ise çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Haber 16-09-22 10:08

Gezi olaylarında göstericilere saldıran 'Palalı Sabri'nin fuhuş davasındaki herkes şikayetinden vazgeçti

Gezi Parkı olayları sırasında göstericilere elindeki palayla saldıran ve 'Palalı Sabri' olarak da bilinen Sabri Çelebi'nin Fas-İstanbul arasında "fuhuş hattı" kurduğu iddiasıyla 10 sanığın yargılandığı davada bütün müştekiler emniyetteki ifadelerini değiştirerek şikayetlerinden vazgeçti.

Haber 07-09-22 17:28

Muğla'da gasp ve hırsızlık iddiasıyla 5 zanlı tutuklandı

Muğla'da gasp ve hırsızlık iddiasıyla 5 zanlı tutuklandı

Yurthaber 27-08-22 11:02

Gaziantep’teki damat cinayetinde iğrenç iddia! 'Kızını fuhuşta çalıştırıp ayda 20 bin lira kazanırım'

Gaziantep’te kan donduran bir cinayet olayı yaşandı. İsmail Demir, damadı Halil Ağbaş’ı av tüfeğiyle öldürdü. Damadının kızını bir haftadır fuhuş yapmaya zorladığını iddia eden Demir, Halil Ağbaş’ın kendisini tehdit ederek 5 bin lira para talep ettiğini söyledi. Demir, parayı vermeyi kabul etmeyince damadının kendisine, “O zaman ben de kızını fuhuşta çalıştırıp ayda 20 bin lira kazanırım” dediğini iddia etti. Halil Ağbaş’ın çok sayıda suç kaydı olduğu ortaya çıktı. İşte korkunç olayın detayları!

Haber 18-08-22 17:07

Müşterilerini sosyal medyadan buluyorlardı! Fuhuş operasyonunda cinsel içerikli materyaller dikkat çekti

Tekirdağ'da düzenlenen operasyonla fuhuş yaptıran şahıslar gözaltına alındı. 28 yaşındaki G. Y. isimli şahsın G. D., T. K. ve Y. G. isimli kadınlara para karşılığı fuhuş yaptırdığı tespit edildi. Ayrıca müşterilerin sosyal medya platformları Twitter ve Instagram'dan bulunduğu belirlendi. Öte yandan operasyon kapsamında fuhuşta kullanılan birçok cinsel içerikli materyal ele geçirildi.

Haber 30-07-22 11:25

Trabzon’da fuhuş operasyonu! 13 kadın ve yer temin eden 5 kişi yakalandı

Trabzon’un Ortahisar ilçesinde bir otelde fuhuş yapıldığı tespit edildi. Polis ekiplerince yapılan çalışmada fuhuş yaptıkları belirlenen 13 kadın ve onlara yer temin ettikleri tespit edilen 5 şahıs yakalandı. Öte yandan aralarında yabancı olduğu belirlenen 10 kadın sınır dışı edilecek.

Haber 27-07-22 18:46

Mide bulandıran olay! Evinde fuhuş yaptırıp komisyon almış

Kayseri'de meydana gelen olayda 62 yaşındaki A.Ç.'nin iki kadının çaresizliklerinden faydalanarak evinde para karşılığı fuhuş yaptırdığı ortaya çıktı. A.Ç.'nin fuhuş yapıldığı sırada başka bir odada bekleyerek ilişkiden hemen sonra kadınlardan fuhuştan kazandığı paranın yarısını komisyon olarak aldığı tespit edildi. Öte yandan fuhuş yaptıkları tespit edilen kadın ve erkek toplam 4 kişi hakkında 18 bin 896 TL para cezası uygulandı.

Haber 26-07-22 11:16

Ukraynalı kadınlara iğrenç tuzak! Sınırdan geçerken yakalandı... Türkiye dahil bazı ülkelerde fuhşa zorlamışlar

Rusya-Ukrayna savaşı sonrası ülkesini terk eden Ukraynalı kadınları tuzağa düşüren ve fuhşa zorlayan çetelerle ilgili yeni bir haber daha geldi. Ukraynalı yetkililer, sınırdan geçmek üzere olan bir kadını durdurunca çetenin tüm tezgahı ortaya çıktı. Ekonomik olarak zor durumda olan kadınları 'yasal iş vaadiyle' tuzağa düşüren ve Türkiye dahil bazı ülkelerde fuhşa zorlayan çete, lideriyle birlikte çökertildi.

Haber 08-07-22 14:32

Kayseri'deki fuhuş operasyonunda 14 şüpheli adliyeye sevk edildi

Kayseri'deki fuhuş operasyonunda 14 şüpheli adliyeye sevk edildi

Yurthaber 07-07-22 10:37

Cinsel ilişki vaadiyle kandırdıkları erkeklere yapmadıkları kalmadı! Kadın iç çamaşırı giydirip...

Osmaniye'de cinsel ilişki vaadiyle erkekleri kandırarak gasp eden çete çökertildi. Çetenin ilişki için anlaştıkları erkeklere dansöz kıyafeti ve kadın iç çamaşırı giydirip videoya çektiği, ardından silah zoruyla para ile eşyalarını gasbettiği belirlendi. Operasyonda 5 şüpheli, gözaltına alındı. İşte akıllara durgunluk veren cinsel ilişki tuzağının detayları!

Haber 03-07-22 12:24

Gezi olaylarında tanınmıştı! Palalı Sabriye fuhuş soruşturması: İstenen ceza belli oldu

Gezi Parkı olayları sırasında göstericilere palayla saldırdığı için "Palalı Sabri" olarak bilinen Sabri Çelebi, çok sayıda kadını fuhşa zorladığı gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılmış ve 62 kadın operasyon ile kurtarılmıştı. Fas-İstanbul arasında fuhuş hattı kurduğu iddiasıyla yürütülen soruşturmada iddianame tamamlanırken firari Çelebi hakkında istenen hapis cezası da belli oldu

Haber 01-07-22 12:27

Bursa'da fuhuş operasyonunda yakalanan 10 zanlı adliyeye sevk edildi

Bursa'da fuhuş operasyonunda yakalanan 10 zanlı adliyeye sevk edildi

Yurthaber 01-07-22 10:45

Bursa'da fuhuş operasyonunda 10 şüpheli yakalandı

Bursa'da fuhuş operasyonunda 10 şüpheli yakalandı

Yurthaber 29-06-22 08:17

Masaj salonuna denetimde ortaya çıktı! Yabancı uyruklu kadınlar ve içkili mekanlarda...

Denizli'de gerçekleştirilen geniş kapsamlı denetimlerde birçok farklı adres kontrol edildi. Çok sayıda kişinin tutuklandığı ve ceza aldığı uygulamalar kapsamında içkili mekanda 11 kadının konsomasyon yaptığı ve yabancı uyruklu kadınların izinsiz çalıştığı, masaj salonunda ise bir masözün fuhuş yaptığı belirlendi. Öte yandan çalışmalarda ele geçirilen çeşitli silah, araç ve nesneler de şüphelilerin yüksek miktarlarda cezalar almasıyla sonuçlandı.

Haber 27-06-22 16:31

Çanakkale'de fuhuş operasyonunda 2 şüpheli yakalandı

Çanakkale'de fuhuş operasyonunda 2 şüpheli yakalandı

Yurthaber 24-06-22 18:21

Eskişehir ve İstanbul'da fuhuş operasyonunda 7 şüpheli gözaltına alındı

Eskişehir ve İstanbul'da fuhuş operasyonunda 7 şüpheli gözaltına alındı

Yurthaber 17-06-22 13:44

Gaziantep'te düzenlenen fuhuş operasyonunda 5 şüpheli tutuklandı

Gaziantep'te düzenlenen fuhuş operasyonunda 5 şüpheli tutuklandı

Yurthaber 17-06-22 12:06

Türkiye'ye garson olmaya geldi, hayatı karardı! Fuhşa zorlanıp yol kenarına atıldı, 7 kez ameliyat oldu

Malika Nootieva, Kırgızistan'da Türkiye'ye garson olmak için geldi. Ancak işler beklediği gibi gitmedi ve yaşamı kâbusa döndü. Nootieva'nın Türkiye'ye gelmesine aracı olan arkadaşı, Nootieva'yı S. Ç. ile tanıştırdı. S. Ç. ve 54 yaşındaki Mustafa Yıldız ise Nootieva'ya işkencelerde bulundu. Nootieva S. Ç. tarafından fuhşa zorlanırken Yıldız da Nootieva'yı dövüp yol kenarına attı. Yıldız'ın tutuklandığı olayda yeni bir gelişme yaşandı.

Haber 16-06-22 16:52

Aydın'da 'sanal eskort' operasyonu! 7'si kadın 15 kişi yakalandı...

Operasyon, Aydın Emniyeti Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirildi. Aydın, İstanbul, Manisa ve Uşak illerinde 'sanal eskort' sitesi üzerinden vatandaşları dolandırdığı tespit edilen 7'si kadın 15 kişi yakalandı.

Haber 12-06-22 16:52

Trabzon'da fuhuşa geçit yok! Son 6 ayda 141 kişi hakkında işlem yapıldı

Trabzon polisi fuhuşla mücadele kapsamında operasyonlarını artırdı. Fuhuş çetelerine ve suç örgütlerine yönelik düzenlenen operasyonlarda son6 ayda 141 kişi hakkında işlem yapıldı. Bazı otel ve apartlar 30 günlük süreyle kapatıldı.

Haber 12-06-22 09:30

Denizli'de fuhuş operasyonunda yakalanan 4 şüpheli tutuklandı

Denizli'de fuhuş operasyonunda yakalanan 4 şüpheli tutuklandı

Yurthaber 10-06-22 19:14