Fuhuş Haberleri Ve Son Dakika Fuhuş Haberleri

Fuhuş Haberleri Ve Son Dakika Fuhuş Haberleri

Fuhuş, para karşılığında cinsel ilişkiye girme eylemine verilen isimdir. Fuhuş yapan seks işçilerine ise fahişe denmektedir. Fuhuşun yasal statüsü ülkeden ülkeye değişiklik göstermektedir. Fuhuşun cezasının idam cezası olduğu ülkelerin yanı sıra, tamamen yasal olduğu ülkeler de vardır. Fuhuş, Almanya, İsviçre, Türkiye, Peru, Senegal, Uruguay gibi pek çok ülkede yasal ve yerel düzenlemelere bağlıdır. Norveç, İsveç, İzlanda gibi ülkelerde ise fahişe olmak serbestken, müşteri suçlu olarak kabul edilir. Birçok ülkede ise fuhuş tamamen yasaktır. Çoğu Afrika ve Asya ülkesi, Müslüman ülkelerim çoğu ve birçok Doğu Avrupa ülkesinde fuhuş yasa dışı ve cezaya tabidir. Pornografik film oyuncuları ise para karşılığı seks yapmalarına karşın, hizmeti partnerlerine değil izleyicilere sattıkları için fahişe olarak tanımlanmazlar.

fuhuş Haberleri

Müşterilerini sosyal medyadan buluyorlardı! Fuhuş operasyonunda cinsel içerikli materyaller dikkat çekti

Tekirdağ'da düzenlenen operasyonla fuhuş yaptıran şahıslar gözaltına alındı. 28 yaşındaki G. Y. isimli şahsın G. D., T. K. ve Y. G. isimli kadınlara para karşılığı fuhuş yaptırdığı tespit edildi. Ayrıca müşterilerin sosyal medya platformları Twitter ve Instagram'dan bulunduğu belirlendi. Öte yandan operasyon kapsamında fuhuşta kullanılan birçok cinsel içerikli materyal ele geçirildi.

Haber 30-07-22 11:25

Mide bulandıran olay! Evinde fuhuş yaptırıp komisyon almış

Kayseri'de meydana gelen olayda 62 yaşındaki A.Ç.'nin iki kadının çaresizliklerinden faydalanarak evinde para karşılığı fuhuş yaptırdığı ortaya çıktı. A.Ç.'nin fuhuş yapıldığı sırada başka bir odada bekleyerek ilişkiden hemen sonra kadınlardan fuhuştan kazandığı paranın yarısını komisyon olarak aldığı tespit edildi. Öte yandan fuhuş yaptıkları tespit edilen kadın ve erkek toplam 4 kişi hakkında 18 bin 896 TL para cezası uygulandı.

Haber 26-07-22 11:16

Ukraynalı kadınlara iğrenç tuzak! Sınırdan geçerken yakalandı... Türkiye dahil bazı ülkelerde fuhşa zorlamışlar

Rusya-Ukrayna savaşı sonrası ülkesini terk eden Ukraynalı kadınları tuzağa düşüren ve fuhşa zorlayan çetelerle ilgili yeni bir haber daha geldi. Ukraynalı yetkililer, sınırdan geçmek üzere olan bir kadını durdurunca çetenin tüm tezgahı ortaya çıktı. Ekonomik olarak zor durumda olan kadınları 'yasal iş vaadiyle' tuzağa düşüren ve Türkiye dahil bazı ülkelerde fuhşa zorlayan çete, lideriyle birlikte çökertildi.

Haber 08-07-22 14:32

Bursa'da fuhuş operasyonunda 10 şüpheli yakalandı

Bursa'da fuhuş operasyonunda 10 şüpheli yakalandı

Yurthaber 29-06-22 08:17

fuhuş

Fuhuş Hakkındaki Haberler Mynet'te. Fuhuş Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Eskişehir ve İstanbul'da fuhuş operasyonunda 7 şüpheli gözaltına alındı

Eskişehir ve İstanbul'da fuhuş operasyonunda 7 şüpheli gözaltına alındı

Yurthaber 17-06-22 13:44

Türkiye'ye garson olmaya geldi, hayatı karardı! Fuhşa zorlanıp yol kenarına atıldı, 7 kez ameliyat oldu

Malika Nootieva, Kırgızistan'da Türkiye'ye garson olmak için geldi. Ancak işler beklediği gibi gitmedi ve yaşamı kâbusa döndü. Nootieva'nın Türkiye'ye gelmesine aracı olan arkadaşı, Nootieva'yı S. Ç. ile tanıştırdı. S. Ç. ve 54 yaşındaki Mustafa Yıldız ise Nootieva'ya işkencelerde bulundu. Nootieva S. Ç. tarafından fuhşa zorlanırken Yıldız da Nootieva'yı dövüp yol kenarına attı. Yıldız'ın tutuklandığı olayda yeni bir gelişme yaşandı.

Haber 16-06-22 16:52

Tekirdağ’da fuhuş operasyonu! 4 gözaltı, 2 otele 27 bin lira ceza

Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesinde 2 otele yönelik düzenlenen fuhuş operasyonunda 8 yabancı kadına fuhuş yaptırdıkları öne sürülen 4 kişi yakalandı. Kayıt yaptırmadan yer temini sağlandığından otellere de 27 bin lira ceza kesildi. 8 yabancı uyruklu kadının sınır dışı edilmeleri için işlem başlatıldı.

Haber 30-05-22 17:23

Bangaldeşli çift, genci geneleve sattıkları için idam cezasına mahkum edildi

Hindistan’ın Hulna kentinde meydan gelen olay 13 yıl süre hukuk mücadelesinin sonucunda netlik kazandı. O dönemde 17 yaşında olan bir kızı yanlarında çalıştırmak üzere Hindistan’a davet eden Bangladeşli çift, onu geneleve satmıştı. Genç kızın şikayetçi olması üzerine mahkemeye çıkartılan Shahin Sheikh ve Asma Begum çifti idam cezasına çarptırıldı.

Trend 20-05-22 13:55

Fuhuş yaptırıp 'çok para kazanacaksınız' deyip kandırdılar! Şifreleri: Kızımız temizlik için hazır

Muğla'da yurt dışından iş vaadiyle kandırıp getirdikleri kadınlara zorla fuhuş yaptırdıkları iddiasıyla gözaltına alınıp adliyeye sevk edilen 13 şüpheliden 5'i tutuklandı. Şüphelilerin i kadınları, "Çok para kazanacaksınız" diyerek ikna etmeye çalışıp fuhşa zorladıkları tespit edilirken, teknik takibe takılmamak için arayanlara 'Son model araçlarımız geldi', 'Kızımız evinizi temizlik için hazır' diyerek, şifreli konuştukları ortaya çıktı.

Haber 14-05-22 13:34

‘Patroniçe’ ve 'Manken' yakalandı! Kadınlarla ilişkiye girenleri...

Yalova'da kadınlara kiraladıkları evlerde fuhuş yaptırdıkları öne sürülen ‘Patroniçe’ lakaplı E.B. ile 'Manken' lakaplı eşi D.B. tutuklandı. Yapılan incelemelerde kadınlarla ilişkiye girenlerin tutulduğu not defteri ile 5 cep telefonu ele geçirildi.

Haber 26-04-22 17:44

Fuhuş vaadiyle tuzağa düşürüyorlarmış! 'Androitçi' çetesine darbe

Kendilerine 'Androitçi' ismini veren çete çökertildi. Çetenin kaçak silah, uyuşturucu ve fuhuş yaptırdığı öğrenildi. Çetenin lideri Ö. D. isimli kadının da aralarında bulunduğu çok sayıda Ankara merkezli 3 ilde düzenlenen operasyonla yakalandı.

Haber 26-04-22 14:08

Diyarbakır'da fuhuş operasyonunda iki şüpheli tutuklandı

Diyarbakır'da fuhuş operasyonunda iki şüpheli tutuklandı

Yurthaber 09-04-22 11:53

Her detayı korkunç! Uyuşturucuya alıştırıp fuhşa zorlamış, bir de görüntüleri çekmiş

Bursa'da, birlikte yaşadığı E.D. (38) isimli kadına cinsel saldırıda bulunup şiddet uyguladığı iddia edilen Yunus P.'nin yargılanmasına başlandı. E., eşinden boşandıktan sonra Yunus P. ile yaşamaya başladığını söylerken, kendisini uyuşturucuya alıştırıp yakın arkadaşlarıyla cinsel ilişkiye girmeye zorladığını ve o anları da kayda aldığını söyledi.

Haber 05-04-22 11:37
Yurthaber 18-03-22 18:37

Eskişehir'de fuhuş operasyonunda 7 zanlı yakalandı

Eskişehir'de fuhuş operasyonunda 7 zanlı yakalandı

Yurthaber 18-03-22 12:26

Edirne'de fuhuş operasyonunda 5 şüpheli yakalandı

Edirne'de fuhuş operasyonunda 5 şüpheli yakalandı

Yurthaber 29-01-22 15:50

Aydın'daki fuhuş operasyonunda 6 tutuklama

Aydın'daki fuhuş operasyonunda 6 tutuklama

Yurthaber 24-12-21 00:28

Fuhuş baronu yakayı ele verdi! Mal varlığı dudak uçuklattı

İstanbul'da 6 ay süren teknik ve fiziki takibin ardından gözaltına alınan fuhuş baronu olarak bilinen Hakan A.'nın aralarında bulunduğu 13 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi. Şüphelilerin açtıkları 7 masaj salonunda para karşılığı fuhuş yaptırdıkları, ayrıca fuhuş için 3 ev kiraladıkları iddia ediliyordu. Hakan A.'nın 2018 yılında işlerini yürütebilmek için bir Emniyet Müdürüne para verdiği ve kadın sağladığı iddia edilmişti. Fuhuş baronunun mal varlığı ise dudak uçuklattı.

Haber 17-12-21 10:50

Bursa'da fuhuş operasyonunda 12 şüpheli yakalandı

Bursa'da fuhuş operasyonunda 12 şüpheli yakalandı

Yurthaber 30-11-21 08:55

Sosyal medyada fuhuş pazarlığı! Fotoğraf paylaşıp cinsel ilişki teklifinde bulundular

Isparta’da sosyal medya üzerinden fotoğraf paylaşarak cinsel ilişki teklifinde bulunan 25 kişi, polis ekiplerinin sosyal paylaşım sitelerinde yaptıkları siber devriye takıldı. Ekiplerce adresi tespit edilen kişiler, polis merkezine götürülerek adli işleme tabi tutuldu.

Haber 19-11-21 15:08

Çilem Doğan neden TT oldu? Çilem Doğan neden hapse girecek?

Sosyal medyanın gündeminde olan ve fuhuş yapmaya zorlayan kocasını öldüren Çilem Doğan'ın davası konuşulmaya devam ediyor. Sosyal medyada bugün Çilem Doğan hashtagi gündeme geldi. Peki Çilem Doğan neden TT oldu? Çilem Doğan neden hapse girecek? İşte ayrıntılar...

Haber 04-11-21 13:44

Ünlü piyanist Li Yundi fuhuş baskınında gözaltına alındı

Çin'in ünlü piyanistlerinden 39 yaşındaki Li Yundi, önceki gün yapılan fuhuş baskınında gözaltına alındı.

Magazin 22-10-21 17:10

Ankara'da yabancı uyruklu kadınları fuhşa zorlayan şüphelilere operasyon

Ankara'da yabancı uyruklu kadınları fuhşa zorlayan şüphelilere operasyon

Yurthaber 13-10-21 16:20

Trabzon'da fuhuş operasyonu: 155 kadına 31 bin TL ceza

Trabzon'da polis ekiplerince son 3 ayda düzenlenen fuhuş operasyonlarında, 67’si yabancı 231 kadın hakkında işlem yapıldı. Bu kişiler arasında, cadde ve sokaklarda erkeklere cinsel ilişki teklifinde bulunup, çevreye rahatsızlık verdiği belirlenen 155 kadına 31 bin 620 TL ceza uygulandı. Kadınlardan 3’ünde ise cinsel yolla bulaşan hastalıklardan frengi tespit edildi.

Haber 11-10-21 12:16

Antalya'da fuhuş operasyonunda 2 zanlı gözaltına alındı

Antalya'da fuhuş operasyonunda 2 zanlı gözaltına alındı

Yurthaber 06-10-21 10:58

Trabzon'da yıkılan fuhuş otellerinin yerini günübirlik evler aldı

Trabzon'un uzun yıllardır kanayan yarası olan ve özellikle Sovyetler Birliği’nin yıkılmasının ardından yabancı uyruklu kadınların, fuhuş çetelerinin ve suç örgütlerinin çöreklendiği Çömlekçi mahallesindeki oteller yıkıldı ama fuhuş, bu defa da şehrin farklı noktalarında bulunan günübirlik kiralık ev ve otellerde baş gösterdi. Konuyla ilgili harekete geçen ekipler, çoğu yabancı uyruklu 25 kadın hakkında yasal işlem yaparken bir kısmını da sınır dışı etti.

Haber 10-09-21 11:03

Batman'da fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 2 zanlı tutuklandı

Batman'da fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 2 zanlı tutuklandı

Yurthaber 10-08-21 13:40

Kocası tarafından önce hırsızlığa sonra fuhuşa zorlandı! Yaşadıkları kan dondurdu

Dokuz yıl önce Antalya'da evlendiği Ö.K tarafından uyuşturucuya başlatılan, uyuşturucu parası için fuhuşa ve hırsızlığa zorlanan iki çocuk annesi Ceyda K.'nın yaşadıkları kan dondurdu. Bağımlılıktan kurtulmak isteyen ve çocukları ile yaşamak isteyen anne K., 2 aydır uyuşturucu kullanmıyor. 32 yaşındaki anne, şimdilerde sadece iş bularak çocuklarına kavuşmak istiyor.

Haber 25-07-21 13:50

Gaziantep'te 'pes' dedirten görüntü! Araçları durdurup pazarlık yaptılar

Gaziantep'te kent merkezinin göbeğindeki otogarın çevresinde 'pes' dedirten görüntüler yaşandı. Yol üzerinde duran kadınlar, araçları durdurarak fuhuş pazarlığı yaptı. Kadınların rahat tavırları görenleri şaşırttı.

Haber 25-07-21 12:02

Kimseye aldırış etmediler! İstanbul'da fuhuş pazarlığı

Esenyurt’u mesken tutan hayat kadınlarının yol kenarlarında ve caddelerde kimseye aldırış etmeden fuhuş pazarlığı yapması görenlere pes dedirtti.

Haber 18-07-21 23:30

Çankırı'da fuhuş operasyonunda yakalanan 8 kişiden 2'si tutuklandı

Çankırı'da fuhuş operasyonunda yakalanan 8 kişiden 2'si tutuklandı

Yurthaber 22-04-21 14:17

155’e gelen ihbarla polisin ilişkisi ortaya çıktı! 'Öpücük' rüşvet sayıldı

Gaziantep'te fuhuştan işlem yaptığı S.B. ile ilişkisi ortaya çıkan polis memuru E.E. hakkında iddianame hazırlandı. İddianamede polis E.E.’nin S.B.’yi öpmesi ve kendini öptürmesi rüşvet olarak kabul edilirken E.E.’nin rüşvet alma, S.B.’nin ise rüşvet verme suçunu işlediği belirtildi.

Haber 31-03-21 11:29

'Binbir surat Cemile' gardıropta yakalandı

Adana’da “silahlı yağma ve fuhuş yaptırmak” suçundan 2015 yılında 41 yıl 6 ay 15 gün hapis ve 50 bin 335 lira para cezası alan kadın hükümlü, saklandığı gardıropta yakalandı. 'Binbir surat Cemile' olarak bilinen Cemile A.'nın polise yakalanmamak için sürekli saç rengini değiştirdiği öğrenildi.

Haber 19-03-21 09:55

Esra Erol'un programında fuhuş çetesini çökerten Zeynep, tehdit mesajı almaya başladı

Esra Erol'un programında anlattıklarıyla bir fuhuş çetesini çökerten 19 yaşındaki Zeynep, sosyal medya hesabından açtığı canlı yayında ismini verdiği için gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan Halil isimli gençten tehdit mesajı aldığını söyledi.

Magazin 06-03-21 12:38

Yürek yakan feryat! 'Eşimi fuhuş batağından kurtarın'

Niğde’de yaşayan H.A (51), fuhuş batağına sürüklendiğini iddia ettiği bipolar bozukluk hastası olan eşi M.A’nın (43), 2.5 aylık hamile olduğunu öne sürdü. H.A., eşini fuhşa sürükleyen kişilerden tehdit mesajları aldığını belirterek, eşinin geri dönmesi ve tedavi altına alınması için yardım istedi.

Haber 17-02-21 16:15

Sultangazi'de fuhuş iddiası ortalığı karıştırdı! Sokakta birbirlerine girdiler

Sultangazi'de, 7 katlı binanın 1'inci katında fuhuş yapıldığını öne süren bina sakinleri ile fuhuş yaptığı iddia edilen 1'i kadın 2 kişi arasındaki tekmeli tokatlı kavga çıktı.

Haber 12-02-21 12:21

Adana'da akılalmaz olay! Fuhuş pazarlığı yaptığı kişinin 7 bin lirasını çaldı

Adana'da fuhuş pazarlığı yaptığı Ömer N.'nin (43) montunun cebindeki 7 bin lirayı yankesicilik yöntemiyle çaldığı belirlenen Cansu Ö. (24), polis ekiplerince yakalandı. Cansu Ö.’nün, aynı yöntemle 7 kişiden 5 bin 820 TL çaldığı ve bu suçlardan 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldığı öğrenildi.

Haber 09-02-21 11:41

Kızı fuhuş çetesinin eline düştü! Gelen telefonla ikinci şoku yaşadı

Konya'da ailesiyle birlikte yaşayan Irak uyruklu B.A., sosyal medyada tanıştığı Suriye uyruklu S.K. tarafından evlilik vaadiyle kandırılarak Bursa’ya getirildi. Ardından Yalova’da yaşayan Irak uyruklu E.Z. isimli kadının yanına bırakılarak fuhşa zorlandı. Kendisine gelen telefonda 7 bin dolar getirmesi karşılığında kızının serbest bırakılacağı söylenen Iraklı baba, polise şikayette bulundu. Düzenlenen operasyon ile B.A., Yalova’da alıkonulduğu evden kurtarılırken 4 kişi gözaltına alındı.

Haber 30-01-21 13:04

Adana'da akılalmaz olay! 7 erkeği fuhuş yapma bahanesiyle soydu

Adana’da 7 erkeği fuhuş yapma bahanesiyle kandırıp, yankesicilik yöntemiyle 5 bin 820 lirasını aldığı öne sürülen kadın yakalandı.

Haber 23-01-21 10:12

'Ana' lakaplı suç örgütü lideri, ayrılmak isteyenlere boş evde işkence yaptırmış

Karaman'da, 'Ana' lakaplı suç örgütü lideri Aslı Dudu D.'nin uyuşturucu sattırıp, fuhuş yaptırdığı Güllü U.'yu (22) örgütten ayrılmak istemesi üzerine 2 gün boyunca boş evde aç ve susuz bırakıp, işkence yaptığı, kulağının dibinde tabancayla ateş ettirdiği ve saçlarını 3 numara kestirdiği iddia edildi. Aslı Dudu D.'nin, yine örgütten ayrılmak isteyen İsmail D.'ye de 3 gün boyunca aynı işkenceleri uyguladığı öne sürüldü.

Haber 21-01-21 12:41

Eski mankene fuhuş baskını

Etiler'de, zengin erkek müşterilerine geceliği 200 dolara kadın pazarlayan eski manken Aytül Kiremitçi ve 3 arkadaşı, müşteri kılığındaki polis tarafından suçüstü yakalandı. Kiremitçi'nin sermayelerinden olan ve Uludağ Üniversitesi'nden ayrılan Zeynep Minsin, gazetecileri görünce uzun süre gözyaşı döktü.

Haber 24-08-02 12:09

16 yaşındaki kızı erkeklere pazarladılar

Van'da genç bir kızı para karşılığında erkeklere pazarladığı belirlenen 1'i kadın 2 kişi tutuklandı.

Haber 30-11-99 00:00